• نوشته‌های تازه

 • دادگاه برزیلی گزارش پرونده کاذب علیه رایان لوچت را لغو کرد

  ۲۴ تیر ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

          

  عکس
      

              

          

  ريان لوچ، شناگر آمريكايي، در سال گذشته گزارشي از سرقت دروغين را به عهده داشت.
                          
               اعتبار
              پاتریک بکرامر / آژانس فیس بوک اروپا

              

  سئو پلو، برزیل – یک دادگاه برزیلی پرونده جنایی علیه شناگر آمریکایی رایان لوچت را رد کرد، که در جریان بازی های المپیک ۲۰۱۶ در ریودوژانیرو گزارش داده شد.

  دادگاه در بیانیه ای تأیید کرد که پس از تعیین این که ادعای سرقت لوچت در NBC یک پرونده جعلی مطرح شده است، این جنایت مجازات تا ۱۸ ماه در زندان است.

  [۱۹۴۵۹۰۱۸"ماخوشحالهستیمکهدادگاهدرنهایتمحکومیتجناییعلیهآقایلوچراردکردودرعینحالاذعانکردکهاودربرزیلهیچجرمیمرتکبنشدهاست"جفاورووب،وکیلمدافعفلوریدالوچت،درایمیلخودبه"اسوشیتدپرس"شنبه"ماامیدواریمکهدادستانتصمیماتخاذتصمیمرابهعهدهبگیردتااینداستانبهپایانبرسد"

  لوچت در سال گذشته به NBC گفت که او و سایر شناگرانش جک کانگر، گونار بنتز و جیمی فیگان سرقت شده اند. پس از یک مهمانی در ۱۵ آگوست در یک تاکسی توسط مردان با نشان های پلیس شناور شده است.

  ویدیو از دوربین های نظارتی نشان داد که ورزشکاران با یک نگهبان در یک ایستگاه گاز وارد رقابت می شوند هنگامی که کابین آنها کشیده می شود تا آنها را از حمام استفاده کنند.

  لوچ، یک مدال طلای شش ساعته المپیک، بعد از آن اذعان کرد که او مست شد و رفتار او منجر به رویارویی شد.

  لوچ در تعطیلات ۱۰ ماهه خود از تیم شنا شناور ملی ایالات متحده برای او رفتار در ریو وی در رقابت با اتباع اخير آمريکا ناکام بود، که او را از واجد شرايط بودن برای قهرماني اين ماه در مجارستان بازداشت کرد. لوچت در روز ۱ ژوئیه در توییتر به چاپ رسید.

  لوچت

  لوچت

  لوچت قرار بود در این آخر هفته در مجلس لس آنجلس برگزار شود، اما روز جمعه خود را ترک کرد و گفت: پس از تولد پسرش، Caiden، در ماه گذشته در رقابت نیست.

  ادامه مطلب خواندن داستان اصلی
      

  دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم