• نوشته‌های تازه

 • انگلستان باید یاد بگیرد که چگونه ذهنیت تهاجمی خود را با سرعت منحصر به فرد تست کریکت تطبیق دهد

  ۲۵ تیر ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

          

  آفریقای جنوبی بهتر از روز دوم بود اما روزی بود که روشن شد که انگلستان باید به اندیشه خود نگاه کند.

  برای تمام موفقیت های خود در زمان های اخیر، برخی از این بازیکنان باید آنها را در نظر بگیرند که چگونه بازی می کنند و کریکت وضعیت اساسی هستند. در کریکت تست همیشه نمیتوانید به طریقی که میخواهید بازی کنید و با ذهنیت پرخاشگرانه این موفقیت را در فرمهای کوتاهتر این بازی به دست آورید.

  شما باید بازی خود را تطبیق دهید و با شرایط سازگار شوید، هر چیز دیگری کافی نیست.

  منصفانه است که بگوییم شرایط کامل بولینگ مناسب است. معمولا پل Trent Bridge اما سربارهای خوب وجود دارد، چراغ ها در تمام طول روز وجود دارد و باد کمتری نسبت به جمعه وجود دارد.

  اما انگلستان بازی را مانند زمین بازی نکرد اما یک میدان مین بود.

  آنها در زمان های گرسنگی بودند و ذهنیت آنها اشتباه بود. این عالی است که ذهنیت جدید، آزاد و جسورانه خود را از کریکت های جوان با استعداد به ارمغان بیاورد، اما گاهی اوقات شما باید برای کارهای خود در کریکت تست سخت کار کنید.

   جنوب آفریقا-s.jpg "title =" جنوب آفریقا-s.jpg "/> </div>
<p> <!-- END scald=5611051 --> </div>
<p> آفریقای جنوبی مستقیما در صندلی رانندگی (<span class= گتی )

  جو روت استثنای واقعی است. او به شدت بازی کرد اما با کنترل. نوبت او در روزی بود که بهترین جادوگری انگلستان با گلوله توپ را به دست آورد، در جادوگری صبح خطرناک جیمی اندرسون که در ۱۶ گل زدن ۴-۴ گلزنی کرد.

  آندرسن امروز واقعا خوب بود. او بهترین روز خود را از این سری تا آنجا که او آن را تکان داد و آن را به هر دو روش چرخش، دور زدن از زدن آن کوتاه از طول.

  بهترین لحظه ای که انگلستان داشت، زمانی بود که کوهن را در نوک انگشت دوم بدست آورد – اما آنها نمی توانستند بر اساس آن اخراج کار کنند و آفریقای جنوبی دوباره خود را به عنوان توپ طلای انگلیسی ادامه دادند تا در این سطح کوتاهی کاسه شوند.

   cook-root.jpg title = "cook-root.jpg" /> </div>
<p> <!-- END scald=5611056 --> </div>
<p> انگلستان آفریقای جنوبی را مجددا تأیید کرد خود (<span class= گتی )

  در حال حاضر آنها در یک نقطه هستند که در آنها بسیاری از overs پرتاب کرده اند. تعطیلات بین جیمز اندرسون و جشن پنجاه و پنج ساله اش برای باز کردن دومین جشن چه بود؟

  برای غواصان آفریقای جنوبی این بهترین سفر آنها بود. مورن مورکل و ورنون فیلاندر برجسته بودند، اما دومی نیز با خفاش بودند.

   j-root.jpg title = "j-root.jpg" /> </div>
<p> <!-- END scald=5611041 --> </div>
<p> این بار انگلستان را به راحتی ذخیره کنید (<span class= Getty )

  یک کلمه نیز برای کیهان ماهارج. مردم انتظار داشتند که او موفق شود ولی او از طریق نظم میانه به ویکت های کلیدی دست پیدا کرد و او به نوبه خود می تواند به عنوان سرمایه کافی برای فاف دو پلزیس به عنوان کاپیتان باز گردد.

  فاف برای آنها بسیار مثبت بوده است، بنابراین ضروری است، و قابل مشاهده است که تفاوت در تاکتیک ها، تصمیم گیری ها و رهبری در آن دیده می شود.

  آفریقای جنوبی، اگر صبح صبح بخیر باشند، اکنون مورد علاقه هستند.

  حتی با پیش بینی بهتر، سطح چیزی برای چیزی ارائه می دهد و آنها در صندلی راننده قرار دارند تا سری را به سطح خود برسانند. این فقط نوعی از روزی است که آنها نیاز داشتند تا در این تور حرکت کنند و این امر برای انگلستان بسیار اجتناب ناپذیر بود، که باید در مورد ذهنیتی که با آن به کریکت روز دوم برسد فکر کنید.

                    
                     استفاده مجدد از مطالب
                

  دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم