• نوشته‌های تازه

 • تنیس معتقد است که از نبرد جنسیت نقل مکان کرده است. اما آیا این؟ | ورزش

  ۲۵ تیر ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

  D ays قبل از ویمبلدون، تریلر برای یک فیلم تنیس منتشر شد: نبرد جنسیت . این یک داستان واقعی است که شما ممکن است قبلا بدانید. در سال ۱۹۷۳، بابی ریگز، ۵۵ ساله که یک شماره سابق دنیای ۱ بود، بر روی بیللی ژان کینگ، که ۲۹ ساله بود، و بازیکن زن غالب آن زمان، درگذشت. بخش عمده ای از این مسابقه، نمایش عجیب و غریب بود: ریگز در دادگاه در یک ریکشو وارد مدل شد. یک زن و شوهر از مردان بی انتها کینگ را بر روی یک تاج طلا حمل کرد. اما بازی ۱۰۰،۰۰۰ دلاری خود، ۳۰،۰۰۰ تماشا در استادیوم هوستون Astrodome و ۹۰ میلیون در تلویزیون، کسب و کار جدی بود – چیزی که نشان از این واقعیت است که هنوز در مورد ۴۴ سال بعد صحبت می شود

  فیلم، که در ماه اکتبر منتشر خواهد شد، بسیار سرگرم کننده خواهد بود. اما سنگ، برنده اسکار نقش پادشاه، و استیو کارل به نظر می رسد مناسب مناسب برای هویچ شوونیست Riggs. مانند آستین پاورز یا Anchorman ، نبرد جنسیت یک تصویر فوری از نگرشهای چقدر تغییر خواهد کرد. ادعای ریگز که زنان در «اتاق خواب و آشپزخانه» تعلق دارند احتمالا اکنون خنده خوبی خواهند داشت. در سال ۱۹۷۳، پادشاه بخاطر زنان برای پرداخت مساویانه با مردان در مسابقات بزرگ اسلم جنگید. این در حال حاضر در این چهار رویداد برای یک دهه وجود داشته است.

  اما سطح را خراشیده، و نبرد جنسیت هنوز به تنیس مربوط است. و ویمبلدون ۲۰۱۷ شواهد بیشتری را برای کسانی که بر این باورند که ما از روزهای پادشاه و ریگز نقل مکان نکرده ایم، ارائه کردیم.

  این بحث در آستانه مسابقات آغاز شد، زمانی که جان مک انگری ادعا کرد که سرنا ویلیامز، که ۲۳ عنوان تک نفره را به دست آورد، به عنوان "700" در مدار مردان رتبه بندی می کند. بی بی سی به طور دائم دیمیتری تورسونوف، مرد شماره ۷۰۱ را ردیابی کرد و گفت او مطمئن است که او شانس خود را می فهمد.

   بابی ریگز 55 ساله با بیلی ژان کینگ، 29 ساله، پیش از مرحله نهایی خود در سال 1973 در هوستون، که پادشاه در مجموعه های مستقیم موفق شد. "src =" https://i.guim.co.uk/img/media/b2fd412d37da8be5114bf15f1ff6992f8da093e1/422_518_4631_2779/master/4631.jpg؟ w = 300 & q = 55 & auto = format & usm = 12 & fit = max & s = 896b3bb03c11c01d89dde073c273bb7a "/> </source> </source> </source> </source> </source> </source> </picture> </div>
<p> <span class=

  بابی ریگز، ۵۵ ساله، با بیلی ژان کینگ، ۲۹ ساله، پیش از مرحله نهایی خود در سال ۱۹۷۳ در هوستون، که پادشاه در مجموعه های مستقیم برنده شد. عکاس: بایگانی Bettmann / Bettmann

  شما می توانید استدلال کنید این یک فرض غلیظ بود. ویلیامز و خواهر او زهره برای مدت طولانی اشتهای کمی برای این نبرد نشان داده اند. در یک زمان، رئيس جمهور کنونی آمريکا قهرمان جهان شد: در سال ۲۰۰۰، دونالد تامپام گفت که او پول ۱ میلیون دلار برای مسابقه بین McEnroe، سپس ۴۱ و هر یک از خواهرهای ویلیامز ارائه خواهد داد. ونوس در آن زمان با حسن نیت ارائه شده پاسخ داد: "من فکر نمی کنم انعطاف پذیر باشد تا ۲۰ ساله در برابر یک فرد عادی قرار بگیرد. بنابراین، من اجازه می دهم که گذر ".

  Serena به همان اندازه مؤدب و متواضع در توییتر درباره آخرین مسابقه بود. او باردار است، بنابراین در ویمبلدون، و این روزها او کمتر علاقه مند به بحث در مورد اینکه آیا او بازیکن متوسط ​​مرد را از او در صحبت کردن در مورد فرصت برابر از دادگاه. او اخیرا یک عضو هیئت مدیره Survey Monkey، شرکت فناوری بود که توسط Sheryl Sandberg رئیس افسر فیس بوک معرفی شده است.

  ویلیامز در یک کنفرانس رسانه ای SheKnows در ماه گذشته گفت: "دره دره سیلیکون واقعا، واقعا واقعا هنوز باز نشده است تا تعداد زیادی از زنان یا هرکسی از رنگ، مرد و زن داشته باشیم." "این دو موانع به تنهایی واقعا چیزهایی است که ما باید برای شکستن."

  در ویمبلدون گذشته، دوشنبه گذشته، تنیس زنان کمتر قابل توجه بود، اما شاید بیشتر لکه دار شد. مانیک دوشنبه یک سنت ویمبلدون است: تمام ۱۶ اخطار در قرعه کشی، هر دو مرد و زن، در همان روز عمل می کنند. این تماشاگران به شدت محبوب هستند: برای یک پاسپورت زمین ۲۵ پوند، شما می توانید بهترین بازیکنان جهان را در محدوده صاف از دادگاه های خارج ببینید. صف های امسال در روز شنبه صبح شروع شد.

  اما مانیک دوشنبه نیز یک کابوس برای کمیته برنامه ریزی است. آنها فقط می توانند شش مسابقه را در مرکز و دادگاه های شماره ۱ مطابقت دهند، بنابراین بسیاری از بازیکنان در سطح جهانی قرار می گیرند که در میله ها قرار می گیرند. یلنا جنکویچ، دنیای سابق شماره ۱، زمانی که از او خواسته بود که "به هلیکوپتر نیاز داشته باشد" برای دریافت آخرین محکومین ویمبلدون

  در این سال، تعداد نامتناسبی از این ورزشکاران، زنان بودند. در دومین دادگاه، آنجلیک کرببرگ No 1، یک فیدیست ویمبلدون در سال ۲۰۱۶، Garbiñe Muguruza را به دست آورد، که در سال ۲۰۱۵ به مرحله نهایی رسیدن و دوباره در این سال انجام می شود. Elena Ostapenko، ستاره ای جدید از تنیس زنان که تازه از بردن فرانسوی باز است، در Elsey Svitolina، چهارمین باند بازی کرد. مانیک دوشنبه خیلی دشوار بود که حتی آنا وینتور، سردبیر اصلی ایالات متحده وگ ، در دادگاه شماره ۳ مشاهده شد

  Kerber، پس از از دست دادن یک مسابقه سه نفره در آغوش در برابر Muguruza، گفت که او ممکن است به طور خصوصی به سازمان دهندگان ویمبلدون صحبت در مورد تخصیص دادگاه. استپنکو به سادگی گفت: "من فکر می کنم مسابقه ما یک بازی بسیار جالب برای تماشاگران بود. و ما را در دادگاه ۱۲ قرار دادند. "

  برنامه ریزان ویمبلدون می خواستند که برای انتخاب انتخاب می شدند و آنها نمی توانستند احساسی و مالی را توجیه کنند، یکی از چهار مرد بزرگ راجر فدرر، رافا نادال، اندی موری یا نواک جوکوویچ را در یک دادگاه بیرونی . ریچارد لوئیس، مدیر اجرایی ویمبلدون، گفت: "ما می دانیم تقاضا برای بلیط، برای مهمان نوازی، برای اوراق قرضه." "معیارهای بسیاری وجود دارد، و این فقط کمی در این راه نیست. این بسیار قوی است و این یک انتقاد از تنیس زنان نیست. این بازتابی از وضعیتی است که ما در دوران طلایی تنیس مردان داریم. "

  آمارها حاشیه ای را نشان می دهند: در سال ۲۰۱۵، ۶۶ درصد مسابقات در دو نمایشگاه اصلی نشان دهنده مردان بود؛ در سال ۲۰۱۶، ۵۸٪ بود. کارولین وزنیکی، بذر نهم، در هفته گذشته گفت: "من فکر می کنم که دیگر زوج های بزرگ هم مساوی هستند." مارتینا نوارتیووا افزود که فریبندگی جنسی مبتنی بر جنس "چندین دهه" ادامه داشته است.

  در جریان بازی یوهانا کنتا در مقابل کارولین گارسیا در روز دوشنبه کمی بیشتر شد. هواداران در زمینه های تماشای صفحه نمایش بزرگ از تراس مشهور تراس – هنمن هیل یا موری کور نامگذاری شده است، به طور جداگانه، Konta Kop، Konta Contour، یا بیشتر، Konta Cliff – هنگامی که تصاویر از آن زمان سه ستاره به تغییر تصاویر موری را گرم کن. بعید است که موری خود را با این تماس موافقت کند: او پس از شکست خود در یک کنفرانس مطبوعاتی "سکسیسم گاه به گاه" را تصحیح کرد و پیشنهاد فوق العاده ای را به شما پیشنهاد کرد که اگر شما تعداد مردان و زنان برابر را در دادگاه های نمایشگاه می خواهید، مسابقات پیش از آن.

  این معنا که مردان در درمان ویتامین بارداری ترجیحی دریافت می کنند، می توانند به بحث های مربوط به حقوق برابر برسند. بازنشسته ایالات متحده اولین مسابقات بزرگ بود که در سال ۱۹۷۳، سال نهایی رقابت های King-Riggs، هر دو جنس را نیز به دست آورد. ویمبلدون تا سال ۲۰۰۷ طول کشید، بعضی احساس ناراحتی می کردند، در خط می افتادند.

  این آخر هفته، هر دو قهرمان مردان و زنان ۲٫۲ میلیون پوند دریافت خواهند کرد، اگرچه در طول فصل بهترین بازیکنان زن کسب بسیار کمتر خواهند شد. فدرر در ماه ژوئن ۲۰۱۵ تا ژوئن ۲۰۱۶، مبلغ ۵۲٫۴ میلیون پوند را به عنوان جایزه، جایزه ها و هزینه های ظاهری شمرد. Serena ویلیامز در همان مدت ۲۲٫۳ میلیون پوند ساخته شده است.

  بازیکنان تنیس زن، البته، بسیار بهتر هستند و به میزان قابل توجهی نسبت به ورزشکاران زن در سایر ورزشها قرار دارند. سرنا ویلیامز در واقع تنها زنانی است که در فهرست سالانه ۱۰۰ ورزشکار برتر پرداخت شده است Forbes .

  پوشش ورزشی زنان نیز جزئی از آنچه همتایان مردشان دریافت می کنند، هستند. جام جهانی فوتبال کریکت ۲۰۱۷ که در سه هفته گذشته در سراسر انگلستان برگزار می شود، در حال حاضر کمتر از چهار سال گذشته است. اما به دلیل ویمبلدون، تلاش کرده است تا به جریان اصلی نفوذ کند. با این حال، مسابقات گسترده تر از هر زمان قبل پخش شده است – با ۱۴ بازی در آسمان ورزش – و یکشنبه نهایی در آینده در انتظار لرد انتظار می رود فروش است.

  از فاصله تقریبا نیم قرن، کار ساده ای نیست که تاثیر اصلی نبرد سگ های کینگ-ریگز در رابطه جنسی چیست. پادشاه احساس کرد که غیر قابل تصور است که او از دست بدهد و او را نداشت: او ریگگ را زد و ۶-۴، ۶-۳، ۶-۳ برد. اما اخیرا، پادشاه ابراز تردید کرده است که در تنیس زنان تغییر زیادی یافته است. در سال ۱۹۷۳، مفسران ظاهر خود را تثبیت کرد، و امروزه ورزشکاران زن در حال بررسی مشابه هستند.

  در حالی که سخت است که در حال حاضر یکی دیگر از نبرد جنسیت در تنیس را ببینیم، دیگر ورزشکاران و ورزش ها ممکن است درخواست تجدید نظر در این بازی را ببینند. Lindsey Vonn، اسکی بازان ایالات متحده، تلاش می کند که پس از بازی های المپیک زمستانی در سال آینده یک مسابقه مخلوط معادل برگزار کند. او معتقد است که راه را برای ادامه مسابقات اسکی در این خبر ها بیش از یک بار هر چهار سال دارد. او گفت: "هرکس معتقد است که برای این ورزش عالی خواهد بود." "هیچ ناکامی وجود ندارد."

  دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم