• نوشته‌های تازه

 • خواهران Korda اشتراک یک باند، اگر نه یک اتاق، در زنان باز ایالات متحده

  ۲۵ تیر ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

          

  "جسیکا، یکی از بهترین دوستان من است، که در سال ۲۰۱۰ طرفدار بازی بوده و چهار مسابقه را به دست آورده است. "پس واقعا واقعا عالی است که او را از اینجا بیرون بیاورید و ببینید که او از رویای او زندگی می کند. احساس می کنم مثل یک پدر و مادر هستم گریه کردم وقتی او کارتش را گرفت به معنای واقعی کلمه جالبترین چیز تا کنون بوده است. "

  هر دو خواهر برش را با نلی، در دو زیر، شش عکس از سرب وارد سومین دور سوم شنبه و جسیکا حتی پارس. اما جسیکا شنبه بهتر بود، با یک بار بیش از ۷۳، به عنوان Nelly مبارزه به شش بیش از ۷۸٫

  Shanshan فنگ از چین است در بالای قهرمانی، در ۹ زیر، یک شوت در برابر امی یانگ و هیتین جون چوی

  Rajchrtova و همسرش، پتروردا، که از جمهوری چک هستند، بازیکنان حرفه ای تنیس بودند و پتر در سال ۱۹۹۸ در استرالیا افتتاح شد. سه فرزندشان، از جمله پسر سباستین، متولد در ایالات متحده است و رشد چندین ورزش را تجربه کرد. باز U.S. فقط یک سفر دخترانه است: کوردا و پسرش در ویمبلدون بودند، جایی که سباستین ۱۷ ساله در مسابقات جوانان رقابت کرد.

  عکس
      

              

          

  "جسیکا، یکی از بهترین دوستان من است، از خواهرش، نلی، به سمت چپ رفت. "پس واقعا واقعا عالی است که او را از اینجا بیرون بیاورید و ببینید که او از رویای او زندگی می کند."
                          
               اعتباری
              داگ میلز / نیویورک تایمز

              

  جسیکا تنیس را بازی کرد و ژیمناستیک و باله را انجام داد، اما در فلوریدا رشد کرد، او به سمت گلف حرکت کرد، به طوری که در هر گوشه ای به نظر می رسید.

  راه راچرتوا به آن می گوید، نلی فرصتی برای ورود به هر ورزش دیگری نداشت او همیشه به خواهرش نگاه کرد و سعی در تقلید از او در تمام حوزه های زندگی داشت.

  "جسیکا، که در رتبه بندی قرار گرفته ۲۴٫ "این چیزی بود که خانواده، مخصوصا در ابتدای کار من بود."

  با توجه به علاقه دختران به ورزش، آنها شروع به تمرین و شش روز در هفته بازی کردند. اما قانون خانه در ابتدا مدرسه بود، دوم گلف.

  پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان، جسیکا بلافاصله حرفه ای شد. Rajchrtova گفت نلی مایل به رفتن به کالج است، اما "نمی بیند زمانی که دقیقا اتفاق می افتد، با این برنامه دیوانه".

  خواهران Korda در باز در کنار هم نیست، زیرا این تضمین نیست که آنها هر دو در سال جاری در Bedminster بازی خواهند کرد. جسیکا به دلیل موقعیت او در سال گذشته L.P.G.A. لیست پول، اما نلی، رتبه ۹۵، مجبور بود از طریق واجد شرایط باشد.

  بازی کردن در برادنتون، فلوریدا، او کوتاه شد، درآمد جایگزین. او یک پرواز و یک هتل را رزرو کرد، فقط در صورتی که یک نقطه در این زمینه برای او باز شود. او تماس گرفت که کمتر از یک ساعت قبل از اینکه پرواز او را به خدمت بگیرد کمتر از یک ساعت بود.

  جسیکا و نلی در یک مسابقه در ماه مه برای اولین بار در گروه L.P.G.A. تور

  "نیللی گفت:" ما چندین بازی را با هم انجام دادیم، بسیاری از تمرینات را انجام می دادند، درست مانند بازی کردن با یک دختر دیگر. " "ما فقط باید بیشتر صحبت کنیم. و ما بیشتر در مورد یکدیگر می دانیم "

  ادامه مطلب داستان اصلی را ادامه دهید
      

  دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم