• نوشته‌های تازه

 • متفکر روسی دوپینگ از مزایای پیشنهادی داروهای لندن ۲۰۱۲ "| ورزش

  ۲۵ تیر ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

  متفکر زیر برنامه دوپینگ روسیه نشان داده است که او توانسته است المپیک ۲۰۱۲ لندن را فاسد کند، زیرا او توسط سازماندهندگان به بریتانیا دعوت شده و نشان داده است که چطور برنامه هایشان را بگیرند.

  گرگوری رودچنکوف، که آزمایشگاه ضد دفاعی مسکو را از سال ۲۰۰۵ تا ۲۰۱۵ انجام داد، اذعان کرده است که بدون این اطلاعات، وضعیت دوپینگ روسیه مدتها قبل از دو سال پیش از کشور فرار کرده است.

  "او می گوید در فیلم آینده ایکاروس " شما می توانید تصور کنید که اطلاعات از آزمایشگاه لندن برای تیم ملی روسیه مهم است. " "من اطلاعاتی از این آزمایشگاه داشتم تا بدانم کجا هستیم – و اینکه چقدر خطر است. بدون این، تمام وضعیت دوپینگ روسیه سقوط خواهد کرد. "

  Observer یک نمایش پیشرفته از فیلم دیده است که در ماه آینده در Netflix در دسترس خواهد بود. این جزئیات نشان می دهد که چگونه Rodchenkov توانست به ورزشکاران روسی نفوذ کند و سیستم ضد دوپینگ را فاسد کند – جامع تر در المپیک زمستانی ۲۰۱۴ در سوچی – و اینکه چگونه از مسکو فرار کرد زیرا او از زندگی اش ترسید و سوت زده شد. او اکنون در برنامه حمایت از شاهد FBI است

  Rodchenkov همچنین نشان می دهد که او معتقد است که نیکیتا کامائف، رئیس سابق آژانس ضد دوپینگ روسیه، توسط مقامات روسی به قتل رسید زیرا او قصد داشت کتابی درباره آنچه که او می دانست، بنویسد. Kamaev در سال گذشته یک حمله قلبی عظیم در سن ۵۲ سالگی مرد.

  "او دوست من از زمان مدرسه است و او هرگز در قلب او و یا مشکلات بهداشتی شکایت نمی کند." "او یک همسر جوان داشت. آنها در مورد بچه ها رویای – من با او روز قبل صحبت کردم. خطرناک است که یک کتاب در روسیه بنویسید "

  پیش از لندن ۲۰۱۲، گزارشات نفس گیر درباره علت پیشگیری از علم دونفره بود و مقامات ۱۰۰۰ کارمند در ۲۴ ساعت و ۷ روز در طول بازی حضور داشتند. همانطور که دکتر Matthew Fedoduk، مدیر علمی آژانس ضد دوپینگ ایالات متحده، گفت: «پیام به ورزشکاران با صدای بلند و روشن است. آنها نباید در بازی ها نشان داده شوند و باید دوپینگ شوند، زیرا آنها گرفتار خواهند شد. "

  با این حال روچنکوف که یکی از ۱۱۵ دانشمند ضد دودویی بود که در آزمایشگاه در کالج کینگ در المپیک مشغول به کار بودند، همچنین به یک تور تسهیلات قبل از بازی ها و جلسات رسمی داده شد و می دانست چه چیزی انتظار می رود

  قبل از آن، او ماه ها را در یک واحد روانپزشکی سعی در کشتن خود را در سال ۲۰۱۱ به دلیل یک مبارزه قدرت در روسیه صرف کرد – فقط برای مقامات المپیک، او را از طریق کریستوف ده کپر، مدیر کل کمیته بین المللی المپیک، دعوت کرد. از جانب رئیس جمهور وقت، ژاک روگج. Rodchenkov می گوید مقامات مطمئن نبودند که آیا او را به او بفرستند زیرا مطمئن نیستند که او قابل اعتماد است اما وزیر ورزش روسیه، ویتالی Mutko، متوجه مزایای انجام این کار شد.

  "شما می توانید تصور کنید که لندن مهم است،" او می گوید. "با تشکر از خدا، Mutko این را درک کرد. من از محققان مسکو دریافت کردم: "گرگوری، پرونده های شما کاهش یافته است."

  در فیلم Rodchenkov همچنین به جزئیات شگفت آور در مورد برنامه دوپینگ دولتی در بازی های المپیک زمستانی ۲۰۱۴ اشاره می کند که شامل تهیه مواد ممنوعه شده برای افزایش عملکرد به حداقل ۱۵ برنده مدال و جایگزینی نمونه های ادرار واضح برای نقاط ضعف در طول بازی به طوری که آنها تست دوپینگ را گذراندند.

  در سوچی روس ها یک آزمایشگاه سایه مخفی داشتند – اتاق ۱۲۴ – در سایت رسمی آزمایش مواد مخدر. در طول شب، زمانی که هیچ کس دیگری در اطراف نبود، نمونه هایی از ورزشکاران روسی از طریق یک سوراخ کوچک در طبقه به این آزمایشگاه سایه منتقل می شد، جایی که آنها با ادرار پاک از ورزشکاران ماه ها پیش گرفته شده بودند. این روش دقیق به ورزشکاران روسی اجازه داد تا مواد بازی ممنوعه را در طول بازی ها ادامه دهند و امتیازات زیادی را در اختیار رقبای خود قرار دهند.

  Rodchenkov توضیح می دهد: "شما از این جدول خارج می شوید و مانند یک خروجی قدرت بدون هیچ سوکت می خواهید. این سوراخ است سپس نمونه ها را از طریق سوراخ می گیرید. از آنجا که این برنامه کل استروئید بود، من ۱۳ مدال طلای را به دست آوردم. این باور نکردنی است همه چیز پاک شد و [Vladimir] پوتین بسیار خوشحال بود. "

  دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم