• نوشته‌های تازه

 • موانع بهتر، عکسهای عاقلانه: جانبازان ویمبلدون به عقب بازگشتهاند ورزش

  ۲۵ تیر ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

  تونی بلر، چشم انداز و توله سگ مشتاق، به مدت طولانی به خیابان دونینگ راه می رفت زمانی که ونوس ویلیامز، موهای او با دانه های بنفش و سبز بافته شده، بازی اول خود را در ویمبلدون بازی کرد. شاهزاده دیانا هنوز زنده بود. ۱۰ بار تغییرات در نخست وزیر ایتالیا در دوره ویلیامز رخ داده است. این اندازه ای از طول عمر فوق العاده ۳۷ ساله آمریکایی است که سه تن از مخالفانش در دو هفته گذشته، که همه آنها بی رحم بودند، در واقع در سال نخستین سال خود به دنیا آمد: ۱۹۹۷٫

  اما در روز دیواری که در سقف مرکز دادگاه نتوانست به پایان برسد، ویلیامز تلاش کرد تا قدیمی ترین قهرمان زنان در تاریخ ویمبلدون شود. ۲۳ ساله اسپانیایی Garbiñe Muguruza زندگی می کردند تا نام مستعار هشتگ خود را – Muguruthless – برای پیروزی در نهایی، جامع در پایان، ۷-۵، ۶-۰٫

  "ونوس یک بازیگر باور نکردنی است، پس از آن، Muguruza گفت، ظرف زهره رزو آب مخفی شده است. "من بزرگ شدم تماشا بازی او …" جمعیت خشنود در تعریف backhand و Muguruza خندید: "متاسفم!"

  ویلیامز، تا به حال، در شکست شرافتمندانه بود. او گفت، "در چند هفته گذشته بسیاری از لحظات زیبا وجود داشته است،" قبل از اینکه یک نکته را که او در ویمبلدون باز خواهد گشت، گفت: "او گفت. "من فکر می کنم که فرصت های دیگری هم وجود خواهد داشت."

  دادگاه مرکز در طول اولین مجموعه جذاب شد و فریاد بازیکنان و طرفداران توسط سقف بسته تقویت شد. سقوط ویلیامز در مجموعه دوم توضیح داد، با جان McEnroe در بی بی سی پیشنهاد کرد که ممکن است با مشکلات او در سال های اخیر روبرو شده است.

  در سال ۲۰۱۱، ویلیامز مبتلا به سندرم Sjogren، یک اختلال خودایمنی بود که بیماران را از بین می برد و بی ادعا خسته می شود. بین سال های ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۴ او در مسابقات بزرگ به چالش کشیدن نزدیک نشد و به نظر می رسید که حرفه او در یک کاهش غیر قابل برگشت بود.

  او همچنین در ویمبلدون ۲۰۱۷ با مشکلات جدی در خارج از دادگاه وارد شد. در ۹ ژوئن او در یک حادثه جاده ای در فلوریدا شرکت کرد که منجر به مرگ ۷۸ ساله جروم بارسون شد، یک مسافر در یک وسیله نقلیه که به SUV ویلیامز برخورد کرد. پلیس ابتدا ویلیامز را به خاطر برخورد متهم کرد و دختر Barson او را به خاطر مرگ غیر قانونی محکوم کرد. فقط در این هفته او پس از ظهور شواهد ویدئویی جدید از پلیس مجرم شناخته شد. ویلیامز، پس از اولین دور بازی در ویمبلدون، هنگام صحبت در مورد حادثه شروع به گریه کرد. او گفت: "زندگی نمیتواند برای همه چیز آماده شود." "هیچ حرفی برای توصیف چگونگی ویرانگر وجود ندارد – و آره، من کاملا بی رحم هستم." او از یک کنفرانس مطبوعاتی بیرون رفت و از بحث در مورد این قسمت اجتناب کرد.

  با این حال، ایده، در سال ۱۹۹۷، که ونوس ویلیامز هنوز در بالای بازی در ۲۰ سال خواهد بود، خنده دار بود. بهترین بازیکنان زن در نوجوانی یا در اوایل دهه ۲۰ بودند و ویلیامز با خواهر سرنا به نظر میرسید سبک جدیدی از بازی را در اختیار داشت که در آن قدرت و ورزشگری همه چیز بود. ویمبلدون ۲۰۱۷ مطمئنا شواهد قانع کننده ای ارائه می دهد که "سن و گناه"، همانطور که PJ O'Rourke طنز آمیز آمریکایی آن را "جوانان، بی گناهی و موی کوتاه" کرده است.

  بازی بی نظیر دو هفته ای یک حماسه پنج ساعته بین ۳۱ ساله رافا نادال و ژیل مولر، ۳۴ ساله بود که توسط مرد مسن تر از ۱۵ تا ۱۵ در مجموعه پنجم برنده شد. در همین حال، برخی از ستارگان در حال افزایش است: ۲۲ ساله نیک کریگیا – که ممکن است در رده "موهای ضعیف" سقوط کند – در دور اول با یک لقمه ملایم بیرون رانده شد. با این حال، صدمه زدن او را متوقف نکرد و او را در همان شب به یک کلوب شبانه تبدیل کرد. سیگار در دست.

  [۱۹۴۵۹۰۱] راجر فدرر در سال 2003 "src =" https://i.guim.co.uk/img/media/5e176fa197d3c984e4b3bfc4a43b6f793555fc0d/0_53_2200_1320/master/2200.jpg؟w=300&q=55&auto=format&usm=12&fit=max&s= 8096a1401f6cf69f84b33de35dba36bf "/> </source> </source> </source> </source> </source> </source> </source> </source> </source> </source> </picture> </div>
<p> <span class=

  راجر فدرر در سال ۲۰۰۳ از ویمبلدون شگفت زده کرد. عکاس: جف جی میچل / رویترز

  پیشروی راه در کنار مردان، همانطور که همیشه، راجر فدرر بی نظیر است. در روز یکشنبه، ۳۵ ساله سوئیس سعی خواهد کرد تا هشتمین عنوان ویمبلدون و ۱۹ گلزن خود را در برابر مارین چیلچ ۲۸ ساله از کرواسی ببرد. اگر او از طریق – و یک مظنون است که هر کس در دادگاه مرکزی در روز یکشنبه نوار Čilić و مادرش او را خواهان – او خواهد شد قدیمی ترین مرد در زمان های مدرن برای برنده شدن در تک وبلدون تک آهنگ

  به غیر از سیگار کشیدن و رفتن به کلوپ های شبانه، راز موفقیت پایدار ویلیامز و فدرر چیست؟ برای هر دو بازیکن، عامل اصلی بازی انتخابی است. هر دو ونوس و سرنا ویلیامز مسابقات کمتر از همه رقبای خود را مسابقه می دهند. در همین حال، فدرر در سال گذشته ۶ ماه از آسیب زانو رنج می برد. او معتقد است که این شکست، به او اجازه خواهد داد تا سالها ادامه یابد. فدرر در سال ۲۰۰۳ اولین موزاییک ویمبلدون خود را به دست آورد و در روز جمعه او کشف شد و حتی جزئیات را نیز به یاد می آورد. "2003 احساس می کند مانند سنین قبل، به دلیل دندان تسویه حساب، ریش، هر آنچه که شما نام آن،" او خندید.

  اکنون فدرر و همسرش، میرکا، دو مجموعه دوقلو دارند، همه زیر هشت ساله که به مسابقات می روند. "من یادم نمی آید که من در سال ۲۰۰۳ در موردش صادقانه گفتم. من بچه ها را در اطراف ندیده بودم، به طور بالقوه در شب بیدار شدم. امروز ما، مانند، درب را بستن، بگو، "بابا خواب است".

  دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم