• نوشته‌های تازه

 • Claire Liu پایان خشکسالی برای زنان آمریکایی در ویمبلدون مستقل جوان

  ۲۵ تیر ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

          

  آخرین دختر جوان از ایالات متحده برای پیروزی در این رویداد، در سال ۱۹۹۲ هنگامی که ونوس ویلیامز تنها ۱۲ سال داشت، Chanda Rubin بود. اما نشان می دهد که ایالات متحده با جوانان زن خود پیشرفت می کند.

  ویمبلدون دومین پیروزی دختران گرند اسلم در بین دو آمریکایی بود. ماه گذشته، لیو به ویتنی اوسیگو، که در حال حاضر بهترین دختر جوان در جهان است، در سه مجموعه سخت در Open French، از دست داد.

  و کیلا روز، که شماره دانه ۱ در ویمبلدون بود، برنده شد رویداد Junior Junior ایالات متحده در ماه سپتامبر با شکست دادن ویکتوریا کوزموا از اسلواکی در مجموعه های مستقیم.

  در ویمبلدون، پنجاه آمریکایی در مرحله یک چهارم نهایی، از جمله Sofia Sewing، Osuigwe، Liu and Day، که از Li

  لیو در مجتمع انجمن تنیس ایالات متحده در کارسون، کالیفرنیا، قطار می کند و در بین USTA برتر وجود دارد مربیان که او را به بهترین گروه تبدیل خواهد شد. او همچنین در دو ویمبلدون، دو عنوان Pro Circuit را در ایتالیا به دست آورد.

  سام Querri، که آن را به نیمه نهایی در قرعه کشی مردان ساخته است، همچنین از Thousand Oaks است، و او گفت که او اغلب ملاقات لیو را در او گفت: "من به خاطر او جر و بحث می کنم."

  "او واقعا خوب است."

  لیو گفت که آموزش با زنان جوان دیگر در کارسون، و نیز در تور با دیگر بازیکنان در U.S.T.A. وی گفت: "ما همه دوستداران خوبی هستیم." وی گفت: "ما همه دوستان خوبی هستیم." "ما سعی می کنیم تا با U.S.T.A. واقعا خوب است که یک گروه خوب از جنبش ها را تحت فشار قرار داد. "

  لیو از لحاظ جسمی مانند خواهر ویلیامز یا Garbiñe Muguruza، که در روزهای شنبه نیمی از زنان نینجا را شکست داده است، تحمیل نمی کند. اما لیو به شدت بازی می کند، زود توپ را برای حمله به حریفش می کشد و به شبکه ختم می شود، جایی که قدرتش قوی است.

  Osuigwe، دختر مربی، در آکادمی IMG در برادنتون، Fla. She شماره ۱ در رتبه بندی جوانان فدراسیون بین المللی تنیس در حال حاضر، و لیو شماره ۲ است.

  لی قطارهای U.S.T.A. مرکز در Flushing Meadows. او شجره نامه های دیگران را ندارد، اما شنبه با شنیدن صدای شگفت انگیز بزرگ، قبل از نابودی دست کم چهار امتیاز مسابقه را نشان داد.

  "جمعیت به آن رسید، و این نوع از مرا گرفتار کرد" لی گفت. "من در ابتدا بسیار عصبی بودم."

  این مسابقه در مقابل یک تیم محرمانه سالم طرفداران دادگاه شماره ۱ در همان زمان به عنوان مهاجم شگفت آور آسان برای ویلیامز انجام شد. تماشاگران گاز گرفتند.

  لیو اولویت اول را به آسانی برنده شد و پس از آن به تماشای فینال زنان در صفحه نمایش بزرگ ویدئویی بیرون از خانه می رسید، و زمانی که نمرات غیرمنتظره در داخل ورزشگاه پخش شد، تماشاگران گاز گرفتند. برای بازی در ۵-۴ خدمت کرده است. او ۴۰-۰ بود، اما اعصاب شروع به تکان دادن بازی او کردند. او به مدت طولانی به عقب نگاه کرد و دوش گرفت. در لیگ ۴۰-۳۰، لی به یک ضربه شلاق زد و به سمت بازی رفت و سپس او را به زمین زد.

  بعد از پیروزی لی لی، پیروزی ۶-۵ را به دست آورد. شکایت کرده است به قاضی صندلی در مورد آخرین مورد بحث در مورد بازی و استدلال برای کل از تغییر. او حتی نشستن، به جای ایستاده در مقابل لی به سوال داور.

  "من فقط سعی کردم به ذهن من کسب و کار من، گفت:" لی، که شکست Liu دوباره برای بستن مجموعه دوم در یک بازی هیجان انگیز با پنج دیوید

  اما در مجموعه سوم، لیو بازگشت را به دست آورد، پایین آمدن به چمن در حالی که firing groundstrokes برای شکستن لی در بازی اول. وقتی لیو مسابقه را به دست آورد، ریت او را رها کرد و در یک جشن که به پایان نرسیده بود، به او افتاد. طرح او این بود که با دوستان خود به یک رستوران هندی می رفت.

  "من فقط تمام وقت لبخند می زنم." "من هنوز هم نمی توانم آن را باور کنم."

  دوچرخه سواری کوروت لوکاس کوبوت و مارسلو Melo برنده عنوان دو برابر مردان، ضرب و شتم الیور Marach و متی Pavic، ۵-۷، ۷- ۵، ۷-۶ (۲)، ۳-۶، ۱۳-۱۱٫

  مسابقه ادامه ۴ ساعت و ۴۰ دقیقه، تنها ۲۱ دقیقه کوتاهتر از طولانی ترین مردان ویمبلدون نهایی در تاریخ است. با توجه به تاریکی، زیر یک سقف بسته به پایان رسید.

  با پیروزی شنبه، Melo، یک برزیلی، به رتبه دوازده نفره مردان در رتبه اول بازگشته است.

  هر دو بازیکن، عنوان دوم خود را در Grand Slam کسب کردند. Melo در سال ۲۰۱۵ افتخار فرانسه را با ایوان ددیگ به دست آورد. کوبوت در سال ۲۰۱۴ برنده جایزه استرالیا با رابرت لیندستت شد. (AP)

  ادامه داستان اصلی را بخوانید
      

  دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم