• نوشته‌های تازه

 • باب ولف، پخش کننده ورزشی برای نزدیک به ۸۰ سال، درگذشته در ۹۶

  ۲۶ تیر ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

          

  اخیرا آقای والف یک مفسر ورزشی برای ایستگاه تلویزیونی کازینو ۱۲ لانگ آیلند بود که در سال ۱۹۸۶ تاسیس شد. او مقاله نهایی خود را در فوریه منتشر کرد.

  آقای ولف با جو گارگریولا در بازی بیس بال NBC-TV هفته در اوایل دهه ۱۹۶۰ همکاری کرد. او بیش از ۵۰ سال در کارکنان و یک مترجم آزاد بود و برای بازی های نیکس و رنجرز، بسکتبال کالج و سمینار نمایشگاه کوهنوردی وست مینستر، مدال طلای مدیسون میدان باغ را برای بیش از ۵۰ سال به نمایش گذاشت. در رادیو، او نیمهی آخر بازی کامل لارسن را برای یانکیها در مقابل بروکلی دانگرها و ناپدید شدن ناگهانی مرگ ناپدید شد. بازی قهرمانی بین غول ها و بالتیمور کولتز

  "کولت ها قهرمان جهان هستند – نمرات Ameche!" آقای والف گفت، افزایش صدای او، به عنوان کولتز backback آلن Ameche بازی در یک حیاط برنده شد افت کشیدگی.

  در ماه آوریل سال ۲۰۱۳، آقای ولف ۱،۴۰۰ ضبط ویدئویی و صوتی را، که حدود ۱۰۰۰ ساعت کار پخش خود را به نمایش گذاشت، به کتابخانه کنگره اهدا کرد. آنها در مصاحبه با جیم تورپ، بیب روت، تای کوب و جو لوئیس بودند.

  "ژن دوننا، رئیس بخش ضبط صدا در کتابخانه کنگره، گفت:" او آرشیوگر بود. " "او سیستماتیک، سازمان یافته بود و این حس آینده و حس اهمیت میراث او را به نگه داشتن آن و مراقبت از آن داشت، و ما بسیار سپاسگزار بودیم که او انجام داد."

  آقای. ولف در سال ۱۹۹۵ در تالار شعب بیسبال در سالن سینمایی پخش شد. (در مراسم القاعده او "من را به توپ طلایی" در "اوکلئونه" بازی کرد.) او مدال طلای مدال طلای گوتزه را از سالن بسکتبال شهرت دریافت کرد در سال ۲۰۰۸٫

  آقای ولف به عنوان یک روزنامه نگار آماده به حساب می آید.

  "در روزهای قدیم و قدیمی صدایی که مهم بود،" او به Inquirer فیلادلفیا در سال ۲۰۰۵ گفت. "اما من احساس می کردم یکی از چیزهایی که به من داد طول عمر با زاویه، نقاط خلاقانه، خطوط داستان در حال ظهور بود. من هر ورزشی را با روحیه یک نویسنده ورزشی تعریف کردم. »

  کورت اسمیت، مورخ پخش بیس بال، گفت که آقای والف صدایی داشت که« متانت، اما غیرقابل دسترسی است ».

  As آقای اسمیت به "واشنگتن پست" در سال ۱۹۹۵ گفت: "او حس شوخ طبعی دارد – با سناتورهای قدیمی او مجبور بود – و او همیشه صادقانه بود. باب با وولف هیچ اتفاقی نیافتاده بود. "

  اما آقای والف لذت بردن از صحبت کردن در مورد اینکه او یک بار یک بازی بسکتبال حرفه ای پخش کرد زمانی که او در صحنه نبود. این اتفاق در تاریخ ۵ مارس سال ۱۹۶۶ اتفاق افتاد، زمانی که آب و هوای بد او را از پرواز به سینسیناتی برای بازی نیکس رویال که به تلویزیون نیویورک پخش شد، متوقف کرد. آقای والف این بازی را از یک مانیتور تلویزیونی پخش کرد در حالی که نشستن در استودیوی ایستگاه در طبقه ۸۳ ساختمان امپایر استون

  عکس
      

              

          

  آقای ولف یک بازی واشنگتن رادکینز در سال ۱۹۵۴ را در یک عکس ارائه داد. او قبل از داشتن مجموعه ای از بازی ها در تلویزیون پخش کرد.
                      

  "آقای Wolff در" نیویورک تایمز "14 سال بعد نوشت:" من نمی خواستم یک اعتراف عمومی انجام دهم که قادر به انجام این بازی نبودم. " "با این حال، صداقت روزنامه نگاری من را مجبور کرد تا تصدیق کند که شرایط متفاوت است."

  او به مخاطبان خود گفت: "بازی امشب به شما از سینسیناتی می آید و صدای پخش شده از استودیوهای WOR TV در بالا ساختمان دولتی امپراتوری "

  پخش شد هموار شد، اما آقای ولف جزئیات مربوط به ماجراجویی خود را تا دسامبر ۱۹۸۰، کمی قبل از آزمایش NBC در پخش یک بازی فوتبال حرفه ای بدون یک داور، با استفاده از بریانت گومبل برای استودیو نظرات و به روز رسانی.

  همانطور که آقای والف آن را مطرح کرد، "من دیگر نمی توانم متقاعد شود که روند روند"

  رابرت آلفرد والف در نیویورک شهر در تاریخ ۲۹ نوامبر ۱۹۲۰ متولد شد. پدرش، ریچارد ، مهندس مکانیک بود. مادر او، Estelle Cohn سابق، خانگی بود.

  او در Duke خارج از خدمت بود، اما پس از شکستن مچ پا خود را در یک اسلاید به عنوان یک دانش آموز سال دوم، او شروع به پخش بازی های تیم بیسبال برای ایستگاه رادیویی CBS WDNC در دورام، NC

  آقای ولف در نیروی دریایی به عنوان مامور عرضه در اقیانوس آرام در جنگ جهانی دوم خدمت کرد و به خدمت سربازی پایان داد. او پس از آن در سال ۱۹۴۶ به عنوان مدیر ورزشی WINX رادیو در واشنگتن شد. سال بعد، زمانی که او به عنوان نخستین فرستنده تلویزیونی سناتور استخدام شد، تنها چند صد دستگاه در واشنگتن وجود داشت. او و همسرش، جین، خود را نداشتند، بنابراین او به فروشگاه لوازم خانگی رفت تا بازی کند.

  آقای. ولف که در رادیو و همچنین تلویزیون برای سناتورها پخش شده بود، همچنین پیش نمایش و نمایش بعد از بازی خود را نشان می داد، تمرینات پیچیده ای را انجام می داد، و در بازی با یوکلل، با چند بازیکن توپ برای تشکیل سناتورهای آواز، که یک بار استعدادهای موسیقی آماتور خود را در NBC نمایش دادند "امروز" نشان می دهد.

  او از سال ۱۹۶۱ با حق رای دادن باقی مانده است، اولین سال تیم به عنوان دوقلوهای مینه سوتا.

  آقای. Wolff ویژگی ها و تفسیر ها را به شبکه MSG پس از حوادث طولانی مدت خود در باغ حواله کرد. در ماه ژوئن سال ۲۰۰۹، واشنگتن ملیت ها، که بیسبال را به شهر بازگرداند، در سال ۲۰۰۵ یک پلاک با نام "بوب ولف سوئیت" را به نام "غرفه پخش خانگی" نامگذاری کرد.

  علاوه بر همسرش، جین هوی پیشین و پسرش ریک، آقای والف توسط پسرش رابرت زنده ماند. یک دختر، مارگی کلارک؛ نه نوه؛ و ۱۱ بزرگ نوه.

  در دهه ۱۹۵۰، زمانی که سناتورهای اصلی به دور از جایگاه اول خود ادامه دادند، آقای ولف می دانستند که طرفداران رنج زیادی که از دست دادن عادت کرده اند، نیازمند انحراف است.

  در روز یادبود ۱۹۵۷، سناتورها در مقابل یانکی ها در ورزشگاه گریفیث، زمانی که یک طرفدار ظاهرا رایج در ایستگاه ها را برای مصاحبه با رادیو بین بازی ها انتخاب کردند، سناتورها بازی کردند.

  در یک یادداشت، " آقای وولف لحظه ای را یادآوری کرد:

  "آیا شما در اصل از واشنگتن هستید، آقا؟"

  " نه من یک کالیفرنیا هستم من و هنوز هستم "

  " آیا شما خیلی سفر کرده اید در سراسر کشور انجام داده اید؟ "

  " من در بیشتر ۴۸ ایالت در یک زمان و یا دیگر بوده ام. و در چند سال اخیر نیز در خارج از کشور سفر کرده ام. "

  " شما چه نوع کاری انجام می دهید، آقا؟ "

  " من برای دولت کار می کنم "

  "اوه"

  "رئیس من رئیس جمهور آیزنهاور است. من معاون رئيس جمهور هستم. "

  " خانم ها و آقایان مهمان ما ریچارد نیکسون معاون رییس جمهور بوده است. "

  همانطور که آقای والف آن را در خاطرات خود بیان کرده است" مردان راستگو پیدا کردن سخت هستند. "

  ادامه داستان اصلی را بخوانید
      

  دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم