• نوشته‌های تازه

 • تور د فرن ۲۰۱۷: کریس فرووم، جورج زرد را حفظ می کند اما مسابقه همچنان به تعادل در تعادل می افتد

  ۲۶ تیر ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

          

  کریس فرووم تا هفته ی آخر تور دوم فرانسوی ۲۰۱۷ رسیده اما در عین حال توانایی او در این مسابقه در لبه مشکلات واقعی قرار دارد.

  مشکلات Froome به دلیل یک مسئله مکانیکی با چرخ عقب خود در پای سخت ترین صعود صحنه، اولین رده صعود Col d Peyra Taillade به وجود آمد.

  زمانی که تیم سوار تیم Sky چرخ ها را تغییر داد، تقریبا یک دقیقه عقب بود و – به طور موقت حداقل – از سرب مسابقه.

  مهمترین بازمانده ها AG2R La Mondiale پیش از این یک حمله دسته جمعی به Peyra Taillade داشتند. بنابراین، به جای آنکه دیگر طرفداران مجبور باشند برای بریتانیا صبر کنند – همانطور که برچسب آداب و رسوم نژادپرستانه نیازمند آن است که اگر یک رهبر تور یک مشکل مکانی یا سقوط داشته باشد، در حالی که آرامش در عمل وجود دارد – در این نقطه مسابقه "در" بود و رقبای او می توانند بنابراین به طور قانونی به جلوگیری از شکاف زمانی ادامه می دهد.

  AG2R La Mondiale و رقیب عالی Romain Bardet دقیقا آن را انجام دادند، با چهار نفر از هم تیمی های خود را افزایش سرعت در سنگ زنی، صعود باریک، در حالی که Froome تنها می تواند به سه، کلمبیا سرجیو Henao، همراه با باسکوی مایکل Nieve و میکل لاندا

  در نهایت به نبرد بین دو قوی ترین گروه های صعود در ۲۰۱۷ Tour-Sky و AG2R تبدیل شد. نایو در نهایت از بین رفت. در تیزهوش ترین قسمت Froome صعود، مجبور به تماس با لاندا از گروهی از چندین مورد برای اطمینان از تماس او شد.

  اما پس از آن، گروه های قهوه ای و آبی AG2R نیز در گرمای بسیار زیاد پرچم داشتند و Froome – با توجه به برخی از بوئرها که از چندین هوادار در صعود بود، می توانست، در نهایت، در انتهای گروه قرار بگیرد . بریتان پس از چنین تعقیب وحشیانه برای پایان دادن به حمله بارت، همچنان به اندازه کافی قوی بود، اما در پایان تصدیق کرد که فرار باریک بود.

  این یک لحظه استرس زا بود. بعدا فوروم گفت: مطمئن نیستم که دوباره دوباره برگردم. »

  "AG2R مسابقه خود را راندند و سریع رفتند. درست قبل از صعود، من با چرخ عقب مشکل داشتم، آسیب دیده بود. [Team-mate Michal] Kwiatkowski به من چرخ خود را به من داد چون خودروی تیمی پشت سر گذاشت. »

  مرحله خود را، یک راهپیمایی شلوغ در مرکز ماسیف، توسط بوکه Mollema هلند به دست آورد، در حال تکمیل ۳۰ کیلومتر از پایان است.

  بعد از روز دوشنبه دومین روز استراحت و یک مرحله به احتمال زیاد به طور مستقیم در روز سه شنبه با یک قهرمان باشکوه، روز چهارشنبه، تور را به کوه نوردی کوه نورد تبدیل خواهد کرد.

                    
                     استفاده مجدد از مطالب
                

  دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم