• نوشته‌های تازه

 • راجر فدرر از همه به عنوان تاریخ تاریخ ویمبلدون ایستاده است شان انگل | ورزش

  ۲۶ تیر ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

  راجر فدرر شهرت خود را به عنوان بزرگترین بازیکن به فریب ورزش خود را با بلند کردن یک رکورد هشتمین عنوان ویمبلدون با یک پیروزی یک جانبه بر روی مارین Cilic است که امتداد ناز و ناسزا از یک تلگراف که حرکت خود را تحریک و عصبانی ذهن او

  این بعد از ظهر از احساسات پایدار بود، اما درام بسیار ضعیف بود. فدرر، بزرگترین ویمبلدون پس از پیروزی در اولین بازی خود در سال ۲۰۰۳، از طریق مسابقه در یک ساعت و ۴۱ دقیقه بازی کرد و تنها هشت بازی را در ۶-۳، ۶-۱، ۶-۴ فرنچرز انجام داد.

  این پیروزی به معنای کارشناسی ارشد سوئیس بود که ۳۶ ماه بعد ۳۶ سال پیش از پایت سامپرس و بزرگ ویکتوریا بزرگ ویلیام رنشو، که هفت نفر را ادعا می کرد، فراتر از "پیستول" آمریکایی بزرگ آمریکایی بود. فدرر همواره به عنوان اولین مردی بود که ویمبلدون را بدون شکستن یک مجموعه از Bjorn Borg در سال ۱۹۷۶ به دست آورد.

  "فدرر گفت:" برای کسب هشت عنوان بسیار خاص است. " "ویمبلدون همیشه مسابقات مورد علاقه من بود و همیشه مسابقات مورد علاقه من خواهد بود. قهرمانان من اینجا راه می رفتند. به همین دلیل من فکر می کنم که من یک بازیکن بهتر نیز هستم. و No8 به وضوح معنی زیادی برای من است؛ زیرا بخشی از تاریخ ویمبلدون واقعا شگفت انگیز است "

  آنچه که این پیروزی را قابل توجه تر نشان داد، زمانیکه راکت فدرر مانند Stradivarius بازی کرد و نویسنده آمریکایی دیوید فاستر والاس در مقایسه با تماشای او به تجربه مذهبی، در سال گذشته ظاهر شد. او نزدیک به ۳۵ سالگی بود. او از سال ۲۰۱۲ تا کنون Grand Slam را کسب نکرده است. بدتر از همه، او با آسیب زانو مصدوم شد – در حالی که برای دختران دوقلو خود در حال حمام بود – که او را به مدت پنج ماه از بازی خارج کرد.

  اما هزاران راهپیمایی در کنار کلیسای جاده به کلیسای انگلیس برای نهایی یکشنبه فهمیدند که فدرر ۲۰۱۷ یک بازیکن به طرز معجزه آسایی دوباره متولد شد و در ماه ژانویه، ۳۲ بازی از ۳۴ بازی خود را در این سال به دست آورد. و پس از آن ثابت شد که او یک Cilic hobbling با سر و صدای کمی رد کرد.

  به نظر نمی رسید که به راحتی با توجه به ۶ft 6in Cilic در قالب زندگی خود بود. با این حال، تعداد کمی از آنها می دانستند که پس از نیمه نهایی خود در برابر سام قری، یک تاول زدگی بزرگ داشت. این بدان معنی بود که هر بار که حرکتی ناگهانی انجام داد احساس سکته الکتریکی به پا داشت. به وضوح آن ذهن خود را پیچید – و زمینهایش. کروات گفت: "من سعی کردم افکار من را مسدود کنم." "من سعی کردم درد را مسدود کنم. اما حتی در گرماگرم، جنبش را به سوی طرف مقابل تست کردم و خیلی آهسته بودم. »

  که در بازی او مشهود بود، با Cilic 23 خطای ناخواسته را در مقایسه با تنها ۱۶ برنده داشت.

  فدرر در ابتدا هیچ چیز را با غول پیکر در شبکه خبری نداشت. حتی اگر این ویمبلدون یازدهم نهایی بود، می توانست اولین بار به اعصاب اولیه خود برسد. او در دو بازي دو بازي دو بازي خيره کرد و دو بازي هم با شکست مواجه شد.

  ۱۵۰۰۰ مرکز دادگاه داخلی نفس خود را کشف کردند. با این حال، فدرر جان سالم به در برد و در بازی بعدی حریف خود را قبل از فرار با اولین مجموعه شکست.

  جنبش Cilic به طور فزاینده شکنجه شد و در ۳-۰ در رده دوم، او برای مربی، که او را تسخیر کرد، خواست. این کمی خوب بود. در تاریکی او دو مرتبه پایین و به پرتگاه خیره شد.

  همانطور که مجموعه سوم شروع شد و ابرها در نهایت توسط خورشید سوزانده شدند، کروات تلاش کرد با استفاده از خدمت و غرور، چیزهایی را با هم ترکیب کند. اما این چنین شلاق بود و فرو رفتن در بازگشت عقب فدرر او مجبور به بازی volleys خود را از bootlaces خود را.

   تصویربرداری چندگانه راجر فدرر در طول پیروزی خود در تکلیف مردان در برابر ماریین سیلیک. "src =" https://i.guim.co.uk/img/media/af24ff4efdd36b4a0fbe93b1db8f79fe3c81b5fc/0_301_3677_2325/master/3677.jpg؟w=300&q=55&auto=format&usm= 12 & fit = max & s = 99e06a0f99140c1f23f0cd8a1aa21299 "/> </source> </source> </source> </source> </source> </source> </picture> </div>
<p> <span class=

  یک روکش چندگانه روجر فدرر در پی پیروزی او در تکلیف مردان در برابر ماریین سیلیک. عکاس: تام جنکینز برای نگهبان

  در این مرحله فقط یک برنده بود. با گذشت زمان Cilic خود را در نقطه توقف ۳-۳ پیدا کرد، گریه های شدید از "C'mon ماریین!" در تعداد و شدت در حال رشد بود. اغلب جمعیت احتمالا هنوز هم می خواستند فدرر را پیروز کنند اما آنها همچنین می خواستند تنیس بیشتری ببرند. او در هیچ خلقی مجبور نبود. به زودی یک شکست قطعی به همراه این ارزشمندترین پیروزی ها به ارمغان آورد.

  سپس او بارها و بارها در چهار فرزندش مأمور شده بود، سه نفر از آنها در بالکن بالای استودیوی تلویزیونی NBC همراه با کف زدن برای پدرشان نشسته بودند. آنها قطعا تنها نیستند. هزاران نفر از نوجوانانی که دیروز تماشا می کنند، در سال ۲۰۰۳ هنگامی که فدرر مارک فیلیپوسیس را به عنوان اولین عنوان خود ضرب کرد، متولد نشد.

  خبر خوب برای ما – اگر نه رقبای او – این است که فدرر قصد دارد دوباره در سال ۲۰۱۸ بازگشته باشد. "من هنوز هم دوست دارم بازی کنم و همسرم کاملا با آن خوب باشد". لبخند زد. "او طرفدار شماره ۱ من است. او شگفت انگیز است و چون من کمی کمتر بازی میکنم، احساس میکنم این روزها کار نیمه وقت را انجام میدهم، که احساس خوبی است. »

  خدایان تنیس در سال جاری برای فدرر در ویمبلدون مهربان بوده اند.

  اندی موری با یک مشکل کمر درد روبرو شد. نواک جوکوویچ آرنج را با یک مفصل ملتهب داده بود. و رافائل نادال توسط Luxemburger 34 ساله، جیل ملهل، که به طور ناگهانی بهترین تنیس از حرفه او بود، غرق شد. اما بر اساس شواهدی از این دو هفته، فدرر سخت کوش بود که هر کس که در طرف دیگر شبکه بود، سرنگون شود.

  در حالی که این نوزدهمین پیروزی بزرگ او بود، یک رکورد دیگر، چند نفر در برابر بیشتر از راه خود را شرط می بندند. حتی در حال حاضر، در پاییز حرفه او، او بلندترین ایستاده است. ابدی – و غیرقابل جابجایی

  دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم