• نوشته‌های تازه

 • راجر فدرر فوق العاده است، یک سفیر ورزشی عالی و بهترین تنیسور برای رفتن به این زمین

  ۲۶ تیر ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

          

  مایه تاسف بود که مارین سیلیک قادر به ارائه یک تست بزرگ در فینال نیست، اما هیچ چیز نمی تواند از دستاوردهای فوق العاده راجر فدرر منحرف شود. این پسر به سادگی بهترین بازیکن تنیس است که از این زمین و یکی از بزرگترین سفیران در تاریخ ورزش است.

  مرد، شما مجبور شدید برای Cilic متاسف باشید. تلگراف در پای خود به این معنی بود که ما برای یک روز دوم در یک ردیف عجیب و غریب داشتیم. در حالی که متقاعد شدم که مشکل ونوس ویلیامز در سر او بود، واضح بود که سیلیچ با حرکتش مشکل داشت.

  مکلارن مقدس، شما نمی خواهید به یک بازی در برابر فدرر در آن ایالت بروید. Cilic دارای یک دوره عظیم دادگاه است، اما در یکی از بزرگترین روزهای زندگی او مشخص شد که او در تلاش بود تا موقعیت خود را برای ضربه زدن به عکس های خود را.

  چه چیز بیشتر می تواند در مورد فدرر بگوید؟ این مرد کمتر از یک ماه از تولد ۳۶ سالگی اش کمتر است، اما برای دو هفته گذشته، او در سراسر دادگاهها مانند یک نوجوان در یک دیسکو رقصید. جنبش او فوقالعاده است. من نمیتوانم از بازیکن دیگری که جایگاهش را بگیرد، سریعتر به عکسهایش فکر کند.

  او در هر یک از هفت مسابقه او در این مسابقات به سختی دچار مشکل شده است، اما زمانی که پشت او به دیوار است، کسی که فشار را بهتر می کند، وجود ندارد.

  این مرد همچنین یک قهرمان از دادگاه است. فدرر نشان می دهد که بسیاری از دیگر افراد بسیار موفق در زندگی – چه در کسب و کار، چه در سیاست، ورزش و چه در هر چیز دیگری – در کمال تأسف هستند.

  این ممکن است نهایتا ناامید کننده باشد، اما مسابقات بزرگی است. من در ابتدا گفتم اگر من پیش بینی قهرمان مردان را داشته باشم، باید فدرر باشد، اما تنها پس از آنکه رفح نادال، اندی موری و نواک جوکوویچ دوست داشتند، من بیشتر درباره این پیش بینی اعتماد داشتم.

  من باید اعتراف کنم که من اغلب دعا نمی کنم، اما یک چیز که من در روزها و هفته ها انجام می دهم، دعا می کنم که هر دو موری و جوکوویچ به زودی از آسیب های خود بازنگری کنند. تور به این دو قهرمان بزرگ نیاز دارد و این دیدگاه متاسفانه برای دیدن آنها تلاش می کند.

   gettyimages-815460032.jpg "title =" gettyimages-815460032.jpg "/> </div>
<p> <!-- END scald=5611866 --> </div>
<p> <span class= فدرر ساخته شده آن را بزرگ هشت در کل انگلستان باشگاه ( گتی تصاویر)

  من تحسین عظیمی را به خاطر اینکه موری آن را از طریق پنج بازی با وجود مشکالت آشکار با لگنش به آن وصل کرده است. مرد، با پایان شكست چهارم نهایی خود به سام قری، به نظر می رسید كه او به سختی می تواند راه برود. همه ما می دانیم که جنبش بخش مهمی از بازی Murray است، اما به اعتبار عالی او بود که آسیب را به عنوان بهانه ای برای از دست دادن او ارائه نمی کند.

  جوکوویچ نیز مدتهاست که با صدمه به آرنج خود رنج می برد، اما اگر بتواند به تناسب اندام بازگردد، هیچ دلیلی وجود ندارد که چرا او نمی تواند دوباره به برنده شدن عنوان های گرند اسلم برسد. آندره آگاسی مردی عالی است که او را به عقب هدایت می کند زیرا دقیقا می داند چه چیزی برای رسیدن به بالای صفحه، افتادن از قله و دوباره صعود کردن است.

  مطمئنا یک تجربه عجیب و غریب برای من برای دیدن آندره نشسته در جعبه بازیکن نواک بود. این خاطرات بسیار خاطراتی را برای من به یاد آورده بود که آندره و به ویژه تجربه ی فراموش نشدنی کار با او را زمانی که ویمبلدون را به دست آورد، به ارمغان آورد. گاو شیرین، واقعا ۲۵ سال پیش بود؟

  در حالی که من ناراحت شدم که ببینم چه اتفاقی برای ونوس افتاد، ویمبلدون قهرمان جدید خوبی در گاربین مگوروزا است. او یک بازی عالی دارد و پیشرفت قابل توجهی در چمن دارد.

  با این حال، زمانی که ما در عرض یک ماه به ایالات متحده افتتاح شد، فکر میکنم که هنوز هم سرم را زیر پا میگذارم که چه کسی میتواند در نیویورک برنده شود. Muguruza؟ کارولینا پیلسکوا؟ آنجلیک کربر؟ یوهانا کنتا؟ سیمونا هالپ؟ ویکتوریا آذرنکا؟ برای من این زمینه به اندازه گسترده ای باز است که در این ویمبلدون قرار داشت.

  من اعتقاد دارم بزرگترین سؤال مربوط به تنیس زنان در حال حاضر بازگشت سرنا ویلیامز است. اگر او سال آینده به عنوان گرسنه و متعهد به نظر می رسد، احساس می کنم که او همچنان می تواند بازیکن باشد.

  آیا من در مورد ویمبلدون شک دارم؟ تنها این است که این مسابقات بزرگ برای یک سال دیگر پایان یافته است. من در حال حاضر شمارش روزها را تا جولای آینده زمانی که می توانیم همه چیز را دوباره شروع کنیم.

                    
                     استفاده مجدد از مطالب
                

  دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم