• نوشته‌های تازه

 • ویمبلدون ۲۰۱۷: دادگاه مرکز به تماشای راجر فدرر تماشا کرد – اما مینین سیلیچ قسمتش را بازی کرد

  ۲۶ تیر ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

          

  تصویر صحنه. یک کنفرانس خبری، پنج سال بعد از آن. دور ورزش راجر فدرر که در سال ۲۰۱۷ در فینال ویمبلدون ۲۰۱۷ موفق به کسب عنوان رکورد هشتم شد، چه کسی، "صاحبخانه شروع می شود، در دست نوشیدنی است". خیره خیره شیب عینک پینت. چند نجیب زاده.

  "توماس بردیچ؟"

  این بزرگترین روز کاری مارین کیلیک بود که ششمین تنیسور مرد و یک قهرمان سابق بازنشسته آمریکا بود. و هرگز در مورد او نبود – نه واقعا. این فینال راجر، بعد از ظهر غول پیکر بود که سوئیس بزرگ از هفت عنوان برنده شده توسط ویلیام رنشو و پیت سامپرس عبور کرد تا خود را به عنوان بزرگترین مرد برای تنیس در ویمبلدون معرفی کند.

  به ندرت در این مسابقه، فدرر به نظر می رسد که او در برابر Cilic بازی می کند: در عوض او در برابر خود و خلاصه های تاریخ و کمال بازی می کرد.

  نه این که کیلیک، که پیش از این نهایی بازی خوبی را انجام داده بود، می توانست به این چیزها مربوط شود. او گفت: "من اعتقاد دارم که این خانه دادگاه راجر است، جایی که او احساس بهترین ها را می داند و می داند که می تواند بهترین بازی را بازی کند،" او در کنفرانس مطبوعاتی پیشین خود در مسابقات قهرمانی سال جاری گفت: "اما من قطعا باور به توانایی های خودم برای برنده شدن. "

  در چه دقیق لحظه ای این اعتماد به نفس تبخیر شد؟ شاید این واقعا تا زمانی بود که یک لحظه نهایی از بینی اش نگذشت و او را تماشا می کرد که فدرر در پی پیروزی در حال حاضر آشنا، دستانش را بالا می انداخت.

  یا شاید قبل از اینکه حتی به دادگاه برسد. مطمئنا این اولین قهرمانی گرید اسلم Cilic نبود، اما اولین قهرمانی اش ویمبلدون Grand Slam بود. محترم شمرده می شود از اتاق پانسمان رقبا تا دروازه به مرکز دادگاه به طور دقیق دو و نیم دقیقه طول می کشد و می تواند به خوبی در اینجا – همانطور که او شنید فدرر تبادل لذت بخش با جانبازان کل باشگاه انگلستان او گذشته استراحت ده بار پیش از آن – که سیلیچ اولین بار متوجه شد او نخواهد بود که جایزه معروف را بعد از ظهر بلند کند.

  با این حال، لحظه لحظه تامل و تردید لحظه ای او در مرحله دوم قرار گرفت و هنگامی که یک تلطیف دردناک در پای چپ او شدیدا مانع حرکتش شد. درک اینکه تاریخ از درک متضادش کاسته شده است، کیلیک خود را در طول یک صندلی نشست و سرش را تکان داد.

   gettyimages-815435270.jpg title = "gettyimages-815435270.jpg" /> </div>
<p> <!-- END scald=5611826 --> </div>
<p> این همیشه احتمالا روز فدرر و پس از آن ثابت شد (خبرگزاری فرانسه / گتی ایماژ) </p>
</p></div>
<p> "من احساس ناگهانی داشتم که می دانستم که نمی توانم بهترین کار را در دادگاه در این مسابقه بزرگ انجام دهم." "و عاطفی بود که در چنین روزی می دانستم که توانستم بهترین تنیس را بازی کنم. تمام احساسات من ترکیب شده بود، زیرا می دانستم چقدر آن را برای من گذاشتم تا آنجا بروم. »</p>
<p> اما تماشاگران ۱۵،۱۶۱ نفر در مرکز دادگاه به مدت طولانی قبل از افتتاح فدراسیون ها اعتماد به نفس فدرر داشتند. انرژی عصبی که در اطراف این تئاتر مشهور الیزابت باقی مانده در طول نیمه نهایی یوهانا کنتا و یا در طول مبارزات مصنوعی اندی موری، از آن غافل بود. در عوض، یک فاحشه دلپذیر بین نقاط وجود داشت، زیرا فدرر به آرامی در مورد کسب و کارش به سر می برد. </p>
<p> این طرفداران خوشبختانه به جنوب لندن سفر نکردند تا بتوانند از طریق یک دیدار رقابتی به راه خود ادامه دهند: آنها برای تماشای مراسم عروسی آمده بودند. وقتی فدرر در ۳۰ بازی در بازی پنجم اولین مجموعه اصلی، فدرر به احتمال زیاد یک ضربه شلاق پر نور را فریاد زد و به طرز شگفت انگیزی آن را در اطراف خلوت با فریب بالله، آن را گاز گرفت. این به سرعت تبدیل به خنده سرگردان شد. مرد آنها یکی از آن روزها را داشت. آیا او همیشه نیست؟ </p>
<p> سیلک، یک مرد قدرتمند و سنگین که در ۶ فوت ۶ سانتیمتر ظاهر می شود، به طور قابل توجهی تحت فشار قرار گرفته است. فدرر از همه جا تقلید کرد، فریاد زد و فریاد زد. در مقابل، صدای بلند برای Cilic برای زمانی که او به سختی برخاست پس از اتمام زمان بندی پزشکی، و زمانی که صدای او در طول سخنرانی خود را نادیده گرفت، محفوظ بود. جمعیت ممکن است با Cilic همدردی داشته باشند، اما هیچ گاه از او حمایت نمیکنند. </p>
<p> او فقط در یک ساعت و ۴۱ دقیقه در مجموعه های مستقیم بازی می کند: فدرر دقیقا همان زمان را برای ضرب و شتم اندی رادیک در فینال سال ۲۰۰۵ برد. و پس از ارائه جایزه، به عنوان فدرر آخرین مقیاس حمایت از عصیان خود را لمس کرد و با نوک انگشتان دوقلو خود را با آویزان پاهای خود را از لبه جعبه تفسیر، Cilic بی سر و صدا lainled دور. </p>
<div class=

  او برای سخنرانی در کنفرانس مطبوعاتی خود، به سرعت به حریف خود تبریک گفت. او گفت: "من زمان واقعی را در دادگاه نداشته ام و به راجر تبریک می گویم"، گفت: متاسفانه، چشمک می زند. "من نمیخواهم پیروزی او را به هیچ وجه محکوم کنم، زیرا او به طور کامل سزاوار آن است. این چیزها بخشی از ورزش است، بنابراین برای او و تیمش برای همه چیز و برای عنوان دیگری به او تبریک می گویم.

  در پایان، حتی Cilic درک کرد. روز به او تعلق ندارد فدرر عنوان رکورد خود را به دست آورد و جمعیت دادگاه مرکز خانه را خوشحال کرد. او نقش خود را بازی کرد.

                    
                     استفاده مجدد از مطالب
                

  دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم