• نوشته‌های تازه

 • یورو ۲۰۱۷: میزبان هلند برای پیروزی در برابر اعتصاب ون دون سند | فوتبال

  ۲۶ تیر ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

  میزبان مسابقات، هلند، با یک پیروزی ۱-۰ در برابر نروژ در بازی باز به یک یورو ۲۰۱۷ نزدیک شد.

  شانسی ون ددنن در مقابل لیورپول، تنها گل این بازی را پس از ۶۶ دقیقه از پیروزی فوقالعاده از Lieke Martens، یکی از بازیکنان غالب بازی، به ثمر رساند.

  تیم Sarina Wiegman به طور کامل سه امتیاز را پس از عملکردی پر از حمله ای به سوی ۲۱،۷۳۲ هوادار Stadion Galgenwaard در Utrecht مستحکم کرد.

  مارن مژلد، مدافع چلسی، بهترین تلاش خود را برای بازی با نروژ انجام داد. مهاجم Ada Hegerberg عمدتا توسط دفاع هلندی باقی ماند.

  بهترین شانس خود را با یک دقیقه باقی مانده بود، اما دروازه بان آرسنال، ساری ون ویندنال هیچ مشکلی با اعتصاب خلع سلاح او نداشت.

  گل زودهنگام به دانمارک برنده بلژیک می شود

  ساننو ترولزوارد به خانه میرود و تنها در دورتموند در دقایقی ششمین گلزنیش را به ثمر رساند تا دانمارک ها را از بازی باز خود با بلژیک به دست آورد.

  Troelsgaard سریعترین واکنش سریع را بعد از ضربه آزاد پرنیل هاردر به دروازه پرت کرد. نزدیکترین بلژیک به دنبال پیدا کردن این شبکه بود که از طریق تلاش جلیس کیمن، که توسط دروازه بان دانمارکی، استینا لیک پیترسن، به خوبی نجات داد.

  در دور بعدی بازی های گروه A، بلژیک روز پنج شنبه (۵ بعد از ظهر از وقت بیست و چهار شنبه) بازی می کند، در حالی که هلند در همان روز (۷٫۴۵pm BST) در دیدار با دانمارک است.

  دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم