• نوشته‌های تازه

 • Jonnie Peacock بار دیگر در T44 100 میلیون نهایی را به لندن می اندازد. | ورزش

  ۲۶ تیر ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

  تقریبا پنج سال پس از پیروزی خیره کننده ای که در بازی های پارالمپیک ۲۰۱۲ به وقوع پیوسته بود، Jonnie Peacock به استادیوم لندن بازگشته و دوباره در تنیس T44 100 متر در مسابقات قهرمانی دو و میدانی جهانی قرار گرفت.

  پائولو، که فقط ۱۹ سال داشت، هنگامی که در تابستان سال ۲۰۱۲ پارالمپیک و المپیک تابستان خود را با پیروزی در طلا در رویداد آبراهه آبی، به سختی کار کرد تا جاروید والاس و افریقای جنوبی، طبقات، اما بین برنده و رقبای او هنوز هم هوای تازه ای بود که از خط عبور کرد.

  وقتی که نام او در گرمایش اعلام شد، ۲۴ ساله بود که می توانست «وای» را به حال خود رها کند. «طاووس از اتمسفر، زمانی که در آن حمله کرد، بیش از خط ۱۰٫۶۴ ثانیه در بهترین حالت شخصی، برای دوربین ها به سمت راست از مسیر از ۳۰ متر، لبخند زدن، کسانی که در غرفه ها بودند که با تحسین باز می شدند. زمان آن فقط سه ثانيه از ثانيه خارج از ركورد جهان بود.

  یک علامت خطرناک برای ریچارد براون از ۱۰٫۶۱ ثانیه به نظر می رسید بر روی کارت در فینال، و هر چند که تاج و تخت تحقق نیافت، که پای راست خود را در سن ۵ سالگی پس از مننژیت قرارداد پایین آمپوته شد، هنوز بیش از به اندازه کافی برای گرفتن دومین قهرمانی جهان خود را طلا.

  "پیکاک، که از ابتدای تلخ به خانه در ۱۰٫۷۵ ثانیه رسید، گفت:" من احساس خستگی شدید داشتم، همسترینگ من خیلی زیاد بود، به همین دلیل است که کشش داشتم. " "من فقط شاد بودم که مسابقه را تمام کردم. هنگامی که به نهایی می رسد، در مورد زمان نیست.

  "من قطعا می توانستم سریعتر حرکت کنم. من همیشه به عقب نگاه می کنم و فکر می کنم که می توانستم این کار را انجام دهم، اگر بهتر بودم می توانستم آن را انجام دهم. اما در پایان روز، من برای عنوان جهانی به اینجا آمدم و سپاسگزارم که مسابقه را به پایان رساندم. »

  طلای طاووس در هشتم بریتانیا در سه روز اول مسابقات قهرمانی به ثمر رسید، تیمی که بالای جدول مدال پیش از ایالات متحده دید. در جلسه صبح، آیلد دیویس، شماره ۷ را با موفقیت به پایان رساند و نیمی از آن را امیدوار بود که سومین قهرمانی متوالی جهان با طلای دیوکس F42 مردان باشد.

  ولز، ۲۶ ساله که در سالهای ۲۰۱۳ و ۲۰۱۵ طلای خود را در مسابقات قهرمانی جهان به دست آورد، امیدوار است که این مجموعه را در مرحله بعد به پایان برساند.

  در حالی که انسجام دیویس در طول سال ها بسیار قابل توجه است، او راه مناسبی برای پیروی از Dan Greaves دارد. ۳۴ ساله F44 دیسک پرتاب کننده اولین مدال پارالمپیک خود را، نقره ای، به عنوان یک ۱۷ ساله در سیدنی در سال ۲۰۰۰ به دست آورد و دستاوردهای تنی گرای تامپسون در برنده شدن در مدال برنده در پنج پارا المپیک پی در پی بود.

  گریوس بلافاصله پس از برنز در آخرین بازیهای خود در ریو، پس از برنز در آخرین بازیهایش در ریو، بلافاصله پس از برنز در آخرین مسابقات ریاست خود را بر روی این مسابقات قرار داد. اما کاپیتان بریتانیای کاپیتان به شدت سرسختانه از اضافه شدن به چهار مدال مدال قهرمانی جهان خودداری کرد. ایوان کاتانوسک کرواسی از مدال خارج شد فقط ۳۲ سانتیمتر

  "من خیلی ناراحت هستم؛ این عملکردی بود که من می دانستم توانایی آن را ندارم. "Greaves گفت:" دو سال پیش نیز چهارمین مسابقات قهرمانی جهان در دوحه بود. "

  "من باید بروم و فکر کنم در مورد این عملکرد، زیرا شما نمیتوانید در آن احساس عاطفی ایجاد کنید. من نمی خواهم بر این عملکرد و این احساس غلبه کنم. »

  در اوایل شب، ماریا لیایل، اسکاتلند، یک برنز را به برنزی که در ریاست جمهوری در زنان ۲۰۰ میلی متری T35 برده بود اضافه کرد. در ۱۷ سالگی، لایل چیزی از جانب شخص در این رویداد است – برنده مدال طلای استرالیا، ایسیس هولت، فقط ۱۶ سال داشته است، در حالی که تنها یک ورزشکار در حوزه هفت زن بالای ۱۹ سال است.

  دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم