• نوشته‌های تازه

 • Romelu Lukaku در برابر منچستر یونایتد "عظیم" است و مایکل کریک را هشدار می دهد فوتبال

  ۲۶ تیر ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

  روملو لوکاکو با توجه به کاپیتان جدید باشگاه، مایکل کریک، چالشی را برای مطابقت با خواسته های بازی در منچستر یونایتد

  کارریک در سال ۲۰۰۶ به تیر دروازه تاتنهام هاتسپور منتقل شد و در حال حاضر بهترین بازیکن تیم باشگاه پس از وین رونی به اورتون است. در عین حال Lukaku، اولین بازی خود را برای یونایتد در یک پیروزی ۵-۲ در برابر LA Galaxy در کارسون سیتی شنبه، بازی باز شدن یک تور پنج فصل قبل از فصل، بازی کرد.

  لوکاکو که از ۷۵ میلیون پوند از اورتون پیوسته است نمیتواند گلزنی کند، اما به نظر میرسد فورا حل و فصل کند – هرچند کارریک سریعا تأکید بر فشارهایی که برای بازیگران قهرمانان ۲۰ بار انگلیس بازی میکند.

  "پرش عظیم است،" کریک گفت. "من متوجه شدم که خودم از تاتنهام آمده ام. این پرش عظیم است. شما واقعا نمی توانید به مردم توضیح دهید تا زمانی که از طریق آن رفته اند. من مطمئن هستم او همان را پیدا خواهد کرد. اما تجربه لیگ برتر یک جایزه عظیم است. او می داند چطور کارها از هفته تا هفته انجام می شود. این فقط در مورد برخورد با فشار است.

  "این روزهای اولیه است. این تمرین یک هفته و ۴۵ دقیقه در برابر گلکسی است، بنابراین شما نمیتوانید به هیچ نتیجهای برسید. ما می دانیم او همه چیز است، هیچ شگفتی وجود ندارد. همه ما دقیقا می دانیم که چه چیزی به ارمغان می آورد و به همین دلیل است که او اینجا است. او نمی خواهد بازی خود را تغییر دهد زیرا او به اینجا آمده است. او کاری را که او انجام می دهد بهترین ها را انجام می دهد و بدیهی است او برای رسیدن به اهداف خود به اینجا آمده است. من کاملا مطمئنم که او این فصل را انجام خواهد داد. "

  لوکاکو از سال ۲۰۱۲ تاکنون ۸۵ گل برای لیگ برتر دارد، دومین گل به سرخیو آگوئرو است و جایگزینی اصلی زلاتان ابراهیموویچ است که در فصل گذشته یونایتد ۲۸ گل زده است.

  کاریک تمایلی به همکاری دو بازیکن نداشت. "ایبرا برای ما بسیار عالی بود اما روم مرد خودش است. وقتی روی آن آمد روی کین آمد [in comparison] اما من مرد خودم هستم. هر کسی که وارد می شود، شما همواره خود هستید. من نمی خواهم آنها را به طور کلی مقایسه کنم، زیرا این امر منصفانه نیست.

  "او مانند هرکسی مورد قضاوت قرار می گیرد: در مورد آنچه که او در طول فصل انجام می دهد و من مطمئن هستم که او آماده است. بررسی دقیق تر از آن چیزی است که او مورد استفاده قرار گرفته است. من مطمئن هستم او برای آن آماده است و مطمئن هستم که او به خوبی کار خواهد کرد. »

  کاریکه معتقد است که یونایتد باید در فصل آینده به لیگ برسد. "ما باید این را احساس کنیم. مدیر این است که آیا بازیکنان بیشتری وارد می شوند یا اینکه آیا این کار را نمی کنند. این برای ما نگرانی نیست این باید هدف باشد. ما باید به چالش بکشیم و بهترین باشیم. این باید این باشد که فلسفه در این باشگاه مهم نیست چه اتفاقی می افتد، این فصل هیچ تفاوتی ندارد. فصل گذشته با یک جایزه به پایان رسید. ما احساس خوبی در این مورد داریم. ما جام سوپراس را خیلی زود دریافت کردیم، بنابراین باید روی آن تمرکز کنیم و سپس فصل پیش رویم. »

  سرجیو رومرو دروازه بان یونان تا سال ۲۰۲۱ یک قرارداد را امضا کرده است. ۳۰ بازیکن آرژانتین ۳۰ ساله به صورت رایگان در سال ۲۰۱۵ به پیوستن به یونایتد پیوستند و پیروزی نهایی لیگ اروپا در ماه مه در آژاکس پیش از دیوید دیگو آغاز شد. یوتا در روز سه شنبه، جایی که آنها بازی نمک واقعی را انجام خواهند داد.

  دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم