• نوشته‌های تازه

 • Yankees Split Doubleheader سری با Red Sox

  ۲۶ تیر ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

          

  سرخوردگی Red Sox در پایان یک بازی یکشنبه نشان می دهد که هانلی رامیرز، متقلب هیتلر، به دو حمله متوالی اعتصاب کرد، که دومین ضربه او را شکست داد. جان فرر، مدیر از جانب فرو ریخت تا رامیرز را از داور خانه گابو مورالس دور کند، اما قبل از اینکه چند کلمه با مورالس نداشته باشد،

  "ما در برابر تیمی که به خوبی کار کرده ایم فرل بعد از بازی اول گفت: "ما در جریان بازی های هشت بازی تا به امروز در برابر ما ایستاده ایم."

  که به شب ادامه خواهد داد. کشویی ۸۴ میلی متری در ساعت که Betts روی دیوار برخورد کرد، اشتباه نادر Masahiro Tanaka بود، که تنها در یک ردیف دیگر، تنها یک رکورد مورالند را در هفت و دو سوم نوشتن مجاز کرد.

  "این یک کشویی آویزان – من می خواستم آن را به عقب،" Tanaka گفت: از خانه Betts 'خانه اجرا.

  همانطور که تشویق برای آن بود که برای یانکی ها برای دیدن جامع خروج از Tanaka، نیز شده است اجراهای پشت سر هم توسط چپمن پس از فروپاشی او در روز جمعه، زمانی که او در پیروزی پیروز شد. او در روز شنبه شب یک تساوی بدون گل را به ثمر رساند و در پایان بازی شانزدهم در اولین بازی روز یکشنبه Girardi از حوضش در امتداد نرده بالا از جاده عبور کرد تا بازوی خود را در اطراف چپمن قرار دهد و بپرسد آیا می تواند زمین بگذارد.

  چپمن، که در روزهای جمعه از سرعت ۲۳ گلوله فقط گلوله های سریع را پرتاب کرد، تشویق را از گیرنده آستین رامین برای اعتماد به لغزنده و تغییرش دریافت کرد. وی گفت: "ما در این انجیر گذشته در آنجا قدم زدیم"، رومیان گفت: "اوباما در این باره می گوید:" ما در این رقابت ها با ۱۳ توپ سریع، هفت لغزنده و یک تغییر، پرتاب کردیم. "

  درخواست مداوم از Girardi و مربی چمن زنی لری Rothschild هنگامی که او از چپمن خواست تا بیش از fastball خود را تکیه می کنند. "او بسیاری از لغزنده ها را پرتاب کرد، آنها را تعادل حفظ کرد. در این سالها تغییرات سالم وجود نداشت که ممکن است در گذشته اتفاق افتاده باشد. بسیاری از نوسانات ضعیف و توپهای زمینی وجود داشت. »

  قاضی، که به نوبه خود به شدت ضعیف در این سری کاهش یافت، فقط ۱۸ ضربه در یک ضربه داشت و یک غلتک آهسته در مقابل صفحه

  قاضی بین بازی ها گفت که او احساس خوبی داشت، هرچند او متوجه شد که چرا برخی ممکن است تصور کنند سفر به بازی ستاره ای خسته شده است.

  "من می توانم ببینم، اما من احساس خوبی دارم، "قاضی با لبخند گفت. "من در خانه بازی دربی خسته نباشید، آیا من؟"

  او نیز به نظر می رسد خسته، زمانی که او به صفحه در هشتم آمد. همانطور که توپ به بالا و عمق تا مرکز می رود، بردلی آن را به دیوار کوتاه، فقط در مقابل عمیق ترین گوشه پارک، ۴۲۰ پا از صفحه اصلی پیگیری کرد.

  "من فقط آن را به اشتباه ضربه قاضی گفت:

  همانطور که برادلی جهش کرد و سپس با توپ پایین آمد، قاضی اولین بار گرد هم آمد و به طرف سومین بغداد متصل شد. او یک بار متوقف شد و یک نگاهی به برادلی به ارمغان آورد – خیلی شبیه یانکی ها، که حداقل می توانستند اینجا را ترک کنند، دانستن این که هنوز دیده نشده از Red Sox بوده است.

  ادامه مطلب اصلی داستان
      

  دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم