• نوشته‌های تازه

 • جیمز اندرسون از Keaton Jennings برای حفظ آرامش تحت فشار استقبال می کند؛ محل تست او در تعادل آویزان است

  ۷ مرداد ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

          

  جیمی آندرسون با کیتون جینینگز در ۳۴ شب شکست خورد و برای تسکین جایگاه تست خود، افتخار جوان را ستایش کرد زیرا او تحت فشار قرار نگرفت.

  جنیسن اکنون بهترین امتیاز خود را در سری آفريقاي جنوبي دارد، پس از آنکه تنها سه بار در سه نوبت خود به ثمر رساند، تنها یک بار موفق به گلزنی شد، و فرصتی برای یکشنبه برای کمک به انگلیس در برابر موقعیت قوی برای اعلام از . این نشان دهنده یک تحول بالقوه است و آندرسون گفت که راه مورن مورلل در روز شنبه یخ زده می تواند یک کار آزمایشی که هنوز انجام نشده است را آغاز کند.

  آندرسن همچنین ستایش کرده است که چگونه جنینز توسط مبارزاتش ناکارآمد بوده است، که می تواند به او کمک کند تا از آنها بهبود یابد.

  "اندرسون از زبان بدن او گفت:" صادقانه بگویم که خیلی خوب است. " "گاهی اوقات شما آن را در افراد مشاهده می کنید، زمانی که آنها از طریق غرغر بد می روند، شما می توانید از نظر جسمی آنها را در مبارزه در گروه و اطراف آن را ببینید. اما او واقعا خوب بوده است، او به خوبی با آن برخورد کرده است. "

  امید به اردوگاه انگلستان این است که زدن دومین جنیونز در اینجا می تواند به جایی از جای خود کمک کند. اندرسون گفت: "دیدن امشب از طریق آن دوره ی حیرت انگیز، ممکن است که او بتواند راهش را به خوبی راه بیندازد. "مورکل به طرز وحشیانه ای در اولین طلسم خمیدگی کرد، بنابراین برای اینکه دو نفر از طریق آن تلاش کنند، تلاش بسیار خوبی بود."

  دبابوت توبی رولاند جونز پنجشنبه برای صبح روز شنبه خود را تکمیل کرد و اندرسون از ستایش Middlesex Seamer است که هر یكی از كاوشگرهای تست را در پیش گرفته است. اندرسون گفت: "من بسیار تحت تاثیر قرار گرفته ام."

  "اغلب شما متوجه نمی شوید که یک تازه وارد، همانطور که قبلا انجام داده اید، مرتفع می شود. او بسیار راحت و بسیار مطمئن بود. او در کنار میدلسکس یک مربی خوب داشت، و او اقدامش را می داند، بازی بسیار خوبی را می داند و به او کمک می کند. فقط برای دیدن او حل و فصل، او را درخشان بود، و او به طور کامل سزاوار پنج ویکت وی است. "

   toby-rolandjones.jpg title title = "toby-rolandjones.jpg" /> </div>
<p> <!-- END scald=5640411 --> </div>
<p> رولاند جونز پنج برای روز شنبه صبح (<span class= گتی )

  با تام وستلی و داوید مالان نیز اولین بازی خود را آغاز کردند، احساس جدیدی نسبت به این تیم انگلیس وجود دارد و آندرسون گفت که آنها تغییری مثبتی در پویایی گروه ایجاد کرده اند. او گفت: "آنها واقعا خوب عمل کرده اند."

  "آنها همه چیزهای مختلفی را برای به دست آوردن این گروه به ارمغان آورده اند، و برای ما نیز خوب بوده است، خوشبختانه چهره های تازه ای در اطراف و برخی از بچه هایی که واقعا مشتاق هستند تحت تأثیر قرار بگیرند. خلق و خوی واقعا در اتاق پانسمان خوب بود، واقعا لذت بردن از داشتن این بچه ها در اطراف، و دیدن آنها را بیرون رفتن و به خوبی در زمینه کمک کرده است. "

  آندرسن انتظار دارد انگلستان در روز یکشنبه قبل از اعتراض در مورد چای به سرعت شتاب کند و چهار جلسه برای آفرینش آفریقای جنوبی بگذارد و از سری ۲-۱ به بالا برود.

  "اندرسن گفت:" من فکر می کنم که ما فکر می کنیم که آنها را بیرون بکشیم، ممکن است یک روز و یک جلسه نیاز داشته باشیم. " "اگر می توانیم تا زمانیکه چای فردا فکر می کنم احتمالا سناریو ایده آل است، می توانیم خسته شویم. ما ۹ ویکت به سمت چپ مانده ایم، بنابراین می توانیم نرخ اجرا را به همان ترتیبی که امیدوار است، ادامه دهیم. "

  تیم انگلستان امروز به علت وقایع در جاده های لندن، لوله را از هتل خود به سمت بلوط خارج کرد. اندرسون گفت که پیش از این لوله را گرفته بود اما شوکه کرد که استوارت برود، شریک بولینگ او نیست.

                    
                     استفاده مجدد از مطالب
                

  دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم