آنتونیو کنت می گوید که چلسی "آرامش از دست رفته" را پس از گل قرمز گری Cahill در ضربه همراهن شوک به برنلی

۲۱ مرداد ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

        

آنتونیو کانت اعلام کرده هست که چلسی پس از لحظه ای مهم از کارت قرمز گری کیهیل، در لحظات شگفت انگیزی، شکست خوردن ۳ بر ۲ برنلی، از چلسی "آرامش را از دست داد"، اما هر گونه ایده ای از بحران را از دست داد، زیرا او اصرار داشت که اعتقاد دارد به همراهزیکنان برای خارج شدن از این وضعیت.

تیم بسیار ضعیف ایتالیایی فقط دومین مدافع لیگ قهرمانان لیگ برتر شد تا اولین به همراهزی خود را در فصل به دست بیاورند؛ زیرا آنها پس از کاهیل در دقیقه ۱۴ به رکورد ۳-۰ رسیدند. یک اتفاقی بی پروا، به همراه سسک فابرگاس سپس کارت زرد دوم نیز دریافت می کند.

"مطمئنا این یک لحظه کلیدی بود، زیرا پس از این کارت قرمز ما آرامش خود را از دست دادیم و سه گل زدیم و من فکر می کنم که ما به همراهید در این زمینه پیشرفت زیادی کنیم."

به همراه پذیرفتن اینکه به همراهزیکنانش تحت تاثیر این وضعیت بودند، کانت اشاره کرد که چگونه آنها در هر سه به همراهزی اخیر خود – از جمله جام حذفی فاینال جام و جام حذفی علیه آرسنال – قرعه کشی قرمز دریافت کرده اند، به همراهزیکنان برای بدرفتاری.

"من فکر می کنم که ما به همراهید تجربه درستی داشته به همراهشیم تا این وضعیت را تجربه کنیم، مهم تر از همه در سه به همراهزی رسمی که دو به همراهر به همراه ده نفر در برابر آرسنال به پایان رسیدیم و امروز به همراه نه. من به همراهید شروع کنم یک تشکیل جدید به همراه ده یا نه به همراهزیکن. هنگامی که به همراه منظم بودن اتفاق می افتد به همراهید نگران به همراهشید. "

کنت هرگونه احساس بحران یا ترس از یک بحران مشابه سال ۲۰۱۵-۲۰۱۵ را کاهش داد، و اصرار داشت که چلسی راهی پیدا کند.

 antonio-conte-new.jpg "title =" antonio-conte-new.jpg "/> </div>
<p> <!-- END scald=5670856 --> </div>
<p> <span class= Conte یک شکل ناامید در خط لمسی را قطع کرد ( Getty )

"من نگران نیستم زیرا ما به همراهید به کارمان اعتماد کنیم و امروز سه به همراهزیکن مجروح Pedro، Hazard، Bakayoko وجود داشت که یکی از به همراهزیکنان برای ممنوعیت مویس از دست رفته بود. در به همراهزی بعدی نمیدانم پدرو قادر به به همراهزیابی از آسیب خود هست، اما مطمئنا ما دو به همراهزیکن برای ممنوعیت، Cahill و فابرگاس خواهیم داشت. ما راه حل مناسب را پیدا خواهیم کرد، ما راه حل مناسب را پیدا خواهیم کرد.

مدیر چلسی به شدت این ایده را رد کرد که شروع XI او – که شامل جرمی بوگا ۲۰ ساله به همراه آلوارو موراتا هنوز هم نامناسب در نیمکت بود – "پیام" به هیئت مدیره در مورد نقل و انتقالات بود، تاکید کرد که او هرگز خطر این نتیجه را دارد.

 jeremie-boga.jpg "title =" jeremie-boga.jpg "/> </div>
<p> <!-- END scald=5670861 --> </div>
<p> <span class= بگا شکست بسیاری از تصور ( گتی )

"چرا چرا این سوال؟ شما به همراه شروع XI من راضی نیستید؟ شما من را خیلی خوب نمی شناسید و می توانید قبل از فصل خود ببینید و در هر به همراهزی دوستانه من همیشه بهترین شکل را به همراهزی کرده ام و همین امروز هم اتفاق افتاد.

"از آنجا که از طریق انتخاب های من بهترین به همراهزیکنان را که در این لحظه حضور دارند قرار داده ایم. من تکرار می کنم، این نوع عادت را برای ارسال یک پیغام دوست ندارم، چرا به همراهید پیام ارسال کنم؟ چرا؟ چرا؟ می خواهم امروز برنده شویم و من می خوهستم پیروز شوم، می خوهستم پیغام بفرستم پیام ندهم چرا؟ چرا؟ »

                  
                   هستفاده مجدد از مطالب
              

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم