فردی فریمن Braves 'یک نمونه متحرک را تعیین می کند

۲۱ مرداد ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

        

در روز ۱۷ ماه مه، Aaron Loop، فوربول از تورنتو، مچ دست چپ فریمن را شکست. برای جایگزینی موقت در اولین پایه، Braves مت آدامز را در تجارت به همراه سنت لوئیس به دست آورد. همانطور که فریمن به همراهزیابی کرد، آدامز بخش مهمی از ترکیب آنها بود. فریمن پیشنهاد کرد برای به همراهزی در مرحله سوم، زمانی که او به همراهزگشت.

فریمن پایه Braves هست، به همراه قرارداد هشت ساله ۱۳۵ میلیون دلاری. او هیچ موقعیتی نداشت اما اولین پایگاه از سال ۲۰۰۷ بود، زمانی که پنج به همراهزی را در سوم به عنوان یک چشم انداز ۱۷ ساله در لیگ ساحل خلیج ثبت کرد. درخوهست او Braves را تحریک کرد، اما فریمن – که ۶ فوت ۵ و ۲۲۲ پوند هست – اصرار داشت که می خوهست تلاش کند.

"فردی یکی از بهترین رهبران تیم هست و یکی از به همراهزیکنان بی نظیر من هست تا کنون ملاقات کرد، "مدیر جان کاپولللا گفت. "همه این مرد می خواهد انجام دهد، برنده هست. او در طول این به همراهزسازی بلوط بوده هست. اولین هدفی که او حتی برنده بود، مایل بود خودش را در معرض آسیب قرار دهد و در سراسر الماس حرکت کند تا بتواند به بهبود Braves کمک کند. »

فریمن خود را در سومین پایگاه Braves، قبل از سری از حرکت های رکورد او را به پایه اول در این ماه فرستاده هست. آدامز در سمت چپ به جای مصدومیت مت کمپ جایگزین شد و زمانی که براوز اوزی آلبیس را برای به همراهزی دوم پایه گذاری کرد، جانبه همراهز براندون فیلیپس از آنجا به سمت سوم حرکت کرد. خط نهایی فریمن در پایه سوم: ۱۶ به همراهزی، تنها یک خطا

"هنگامی که کسی را می بینید که این کار را انجام می دهید، به خودتان در آینه نگاه می کنید و به خودتان می گویید که می خواهید این نوع به همراهزیکن نیز به همراهشد ، Ender Inciarte گفت: مرکز ثقل. "او در همه چیز خودخواه نیست ما از آن قدردانی می کنیم، چه کاری انجام دادیم. او واقعا در سومین به همراهزی خوب به همراهزی کرد، اما او همیشه اولین به همراهزی پایه ای بود، او M.V.P. نوع به همراهزیکن، و شما نمی خواهید به همراه او آشفته شوید. شما فقط می خواهید او را در هر جایی که راحت می شود ترک کنید. »

جراح مچ دست Freeman نزدیک به هفت هفته و اگرچه او گفت که او ممکن هست خیلی زود به همراهزگردد – مچ دست هنوز درد دارد – فصل، به همراه ۱٫۰۴۸ در پایه به علاوه درصد شلغم از طریق جمعه. حرفه او O.P.S. از .۸۷۱ در رده ۱۱ به همراهزیکنان فعال قرار دارد و هر کسی که پیشتر از او جایزه ارزشمند ترین به همراهزیکن را به دست آورده هست، یا جایزه دوم را کسب کرده هست.

به همراهلاترین سطح فریمن در M.V.P. رای گیری پنجم بود، در سال ۲۰۱۳، سال گذشته Braves به به همراهزپرسی رسید. فوریه آینده، او قرارداد را از طریق سال ۲۰۲۱ امضا کرد، بدون اینکه دانست که چه پیش میآید برای تیم: یک تعمیر مجدد اصلی و یک پروژه جدید ورزشگاه در حومه شهر کوب.

بروس به فریمن اطمینان داد که او نمی تواند مقابله کند زیرا آنها از جانبه همراهزان مانند جیسون هیوارد، کریگ کیمبرل، اندرلتون سیمونز، ایوان گاتیس و شلبی میلر به منظور تدارک سیستم مزرعه خودشان، حمل می شوند. Coppolella گفت – "برای ما، ما به همراهلاترین رتبه سیستم هست و حتی نزدیک نیست، اما آنها برای کمترین برنده (۶۸) در لیگ ملی در آخرین فصل پیوستن و به پایان رسید در بخش خود را برای اولین به همراهر از سال ۱۹۹۰ هست.

در این فصل، چشم انداز های برتر مانند آلبی ها و کوزه های سین نیو کامب، لوکاس سیمس و مایکل فرید اولین طعم اصلی خود را دریافت کرده اند. Braves، که از طریق به همراهزی های جمعه ۵۱-۶۲ ساله بودند، برای یک مسابقه در حال تهدید نیستند، اما آنها بهبود می یابند.

"خوب هست که همه چیز شروع به تشکیل یک تیم و نه فقط یک لیگ جزئی سیستم، "فریمن گفت. "این دو سال سخت بوده هست؛ من فکر نمی کنم کسی کسی را که قصد دارد قهوه ای بپوشد. ما یک تیم داشتیم که بیشتر تیم ها گفتند: "اوه، خوب، ما Braves را به همراهزی می کنیم" اما فکر نمی کنم اکثر تیم ها بیشتر از این حرف می زنند. سال گذشته، در حال حاضر ۳۰ به همراهزی در زیر ۵۰۰٫ خیلی بهتر شده هست. "

فریمن قفسه ای را در قفسه ی خود نگه می دارد و به همراه سه ردیف عمیق به ضرب گلوله Braves، به طوری که تعهد خود را به علت برجسته. او کاپری به همراه سبک "A" متفاوت از آن چیزی که نماد تیمی هست که در آناهیم ریشه دارد، پوشیدنی هست، اما او تمایل دارد به همین شکل در آتلانتا به یاد می آید.

"این چیزی هست که شما برای این به همراهزی می کنید ،" او گفت. "اگر شما برای پیروزی به همراهزی نمی کنید، پس نقطه چیست؟ من به هیچ وجه روش دیگری برای به همراهزی کردن این به همراهزی به جز تلاش برای پیروزی در سری جهانی نمی بینم. امیدوارم، ما نزدیک هستیم. "

همه کاره و کارآمد

برای اکثر به همراهزی های خود در این فصل، لس آنجلس Dodgers کریس تیلور را در میدان چپ یا مرکز آغاز کرده اند. در اوائل آوریل بعید به نظر می رسد که چند دلیل روشن به نظر می رسد: تیلور در سال گذشته پس از یک تجارت از سیاتل در ماه ژوئن به ۲۰۷ رسید. او به همراهزنشستگی روزانه روزنامه نگاران را نکرد؛ تیلور اخیرا گفته هست: "این اولین سال هست که در بیس به همراهل حرفه ای به همراهزی کردیم."

"این اولین سال هست. "فقط چهار نوبت در کالج"

داگرسرها در حال سقوط رکورد حق امتیاز خود را از ۱۰۵ پیروزی، و تیلور درک روش خود را. او در سه فصل به همراه مارینرها زیاد تصور نمیکند، در حالی که ۸۶ به همراهزی را بدون هامرز در ۸۶ به همراهزی انجام داده هست، اما چندین ویژگی دیگر از Dodgers جذاب هست که علاقمندان به به همراهزیهای جامع برای فهرست عمیق خود هستند.

عکس
    

            

        

کریس تیلور، Dodgers در اولین فصل خود به عنوان یک بیسکویت، پس از شکستن تمام ستاره یکی از رهبران لیگ ملی بود.
                        
             اعتبه همراهری
            جی سی هنگ / اسوشیتد پرس

            

"دیو رابرتز، مدیر دیپلماتیک، گفت:" او یک به همراهزیگر کالج در خارج از ویرجینیا بود – یک به همراهزیکن بیس به همراهل هوشمند و ورزشی که توانایی به همراهلایی دارد. "وقتی او را به دست آوردیم، او در وسط حیاط بود، بنابراین این سال – برای فهرست ما برای او و برای ما معنی – او مجبور به به همراهزی برخی از زمینه. او برای این که چنین اتفاقی بطور یکپارچه در مورد او به عنوان یک به همراهزیکن بیس به همراهل صحبت کند، می گوید: »

تیلور در آوریل در ۱۰ به همراهزی در کلاس AAA اوکلاهما سیتی به همراهزی کرد و از دومین، کوتاه، سوم و در مرکز، قبل از Dodgers او را تبلیغ کرد او سریعا نشان داد که مزایای تغییرات نوسانیش را که او زمستان گذشته ساخته بود، به همراه رابرت ون اسکوویک، یک مشاور Dodgers که در حال حمله بود، نشان داد.

"تیلور توضیح داد:" من واقعا روی دستم کار کردم. " "من کمی بلندتر هستم، یک پا پا زدم، و من فکر می کنم بزرگترین تفاوت این هست که دست من از توقف متوقف نمی شود. من یک تکه خفاش کوچک اضافه کردم و سپس یک حرکت از روی دست به زانو. من فقط کمی کوچک تر از سرعت خفاش اضافه کردم، بنابراین بعضی از آن توپهایی که من هستفاده می کردم آن بود که فریاد می کشید، اکنون حیاط را حمل می کند یا در شکاف هست. "

تیلور یکی از ملی ها بوده هست پیروزی لیگ برتر پس از شکستن همه ستارگان، و از طریق جمعه او حمام کردن .۳۰۷ به همراه ۱۶ هامرز و ۵۵ اجرا می شود در این فصل batted. معامله ای که به همراهعث شد او دزدان دریایی را به خطر بیندازد، به خوبی برای ماینرها که هیچ وقت از زاک لی، چوبدانی که در تجارت خریداری کرده بودند، هستفاده نکرده هست. لی، چشم انداز پیشین که فقط یکبه همراهر برای Dodgers ها قدم گذاشته بود، ۰-۹ را برای یک تیم لیگ کوچک ماینرز گذراند و در ماه دسامبر از سان دیگو حذف شد.

لحظات بزرگ اکتبر بیلور

دون بیلور، که در ۷ آگوست در میلادی مبتلا به مولتیپل میلوما در سن ۶۸ سالگی درگذشت، ۱۹ فصل را به همراهزی کرد و کار خود را به همراه حضور در سه سری جهانی برای سه تیم مختلف ادامه داد. بیلور در ۱۹۸۶ Boston Red Sox، The Twins Minnesota Twins 1987 و Athletics اوکلند در سال ۱۹۸۸ به پرچم ها کمک کرد و دو تا از پرطرفدارترین، اما ضروری ترین خانه های آن دوره را تجربه کرد.

دیو هنسون تنها بوکسور بوستون نبود هومر دو نفره در انین نهم در به همراهزی ۵ سری مسابقات قهرمانی لیگ ۱۹۸۶٫ قبل از اینکه هندرسون Red Sox را هدایت کند – به همراه وصل کردن Donnie Moore فرشتگان به همراه یک اعتصاب به جایگزینی – Baylor نیز به عنوان یک سری به همراهلقوه پایان یافت.

عکس
    

            

        

دون بیلور، درست بعد از اینکه برای فصل Red Sox در فصل ۱۹۸۶ به خدمت گرفت. این posteason، Baylor، که در روز دوشنبه در سن ۶۸ سالگی فوت کرد، در برابر فرشتگان به یک عامل مهم تبدیل شد.
                        
             اعتبه همراهری
            بتمن، از طریق گتی ایماژ

            

به همراه Red Sox توسط سه به همراهزی به یکی، Baylor به همراه مایک ویتت به همراه یک نفر و یک رقیب در ابتدای انین نهم مواجه شد. سرخ سکس به همراه پیروزی ۵-۲، و دو به همراهزی به پایان رسید سری. در عوض، بیلور هومر را از هم جدا کرد و بعد از آن سه قهرمان هندرسون را ترتیب داد. Red Sox در مراسم اضافی غلبه کرد، به همراهزگشت به بوستون و پیشرفت به سری جهانی، که آنها را به Mets از دست داده هست.

آخرین خانه اجرا Baylor برای Red Sox در آگوست آینده، در Fenway پارک خاموش هستیو کارلتون، Hall of Famer آینده در نزدیکی پایان کار خود را به همراه مینه سوتا. دوقلوها به همراهید آنچه را که دیدند، دوست داشتند، زیرا آنها به زودی برای کمک به بقیه در معرض تحریم قرار گرفتند.

خانه بعدی بیلور، بزرگترین فصل مینه سوتا بود. بیلور در پنجمین به همراهزی به همراه پنجه زدن دوقلوها، ۵-۳ و کنار گذاشتن در برابر سنت لوئیس در به همراهزی ۶ سری جهانی، به خفاش خیره شد. جان تودور، بیلر در مقابل آرد کاردینالز، یک به همراهزی هومر را به سمت کرسی سمت چپ در Metrodome زد. Steve Lombardozzi single به زودی دوقلوها را هدایت کرد.

نکته مهم این هست که نکته مهم این هست که نکته جالب توجه این سری از سری World Series، یک لحظه پیروزی برای Hrebeck، مینه سوتان مادام العمر هست که فقط برای دوقلوها به همراهزی کرد. بیلور هیچ یک از هومرز را برای حق رای دادن نگرفت، اما یک انفجار بزرگ او را تبدیل به به همراهزی کرد، و شب بعد Twins اولین قهرمانی خود را به دست آورد.

    

         اصلاح: ۱۲ اوت ۲۰۱۷

به دلیل یک خطای ویرایش، نسخه قبلی این مقاله تعداد تعداد برندهای آتلانتا براوز در فصل گذشته را نادیده گرفت. این ۶۸، ۶۳ نیست.

ادامه مطلب خواندن دهستان اصلی
    

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم