هنگامی که در پیشاهنگ تنوع، نیکس یک آینده را دنبه همراهل می کند که از گذشته گذشته هست

۲۱ مرداد ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

        

"داگلاس سالها بعد به من گفت وقتی Ned ایرلندی که نیکس را اداره کرد، از جلسه ای در دفتر کمیسر خارج شد و به آنها گفت که لیگ در برابر پذیرش رین رای دادند، پدرم می خوهست آنجا را ترک کند،" جو گفت: پسر لیلاچیک، ریچارد. "داگلاس گفت، او به او گفت او نبه همراهید به خاطر او ممکن هست ضربه در جاده."

تا سال ۱۹۵۰، Lapchick بود پیش نویس و امضا Nat Clifton، یک به همراهزیکن سابق Rens بهتر شناخته شده به عنوان Sweetwater و یکی از سه آفریقایی آمریکایی که به طور همزمان NBA را ادغام کردند

تمام این دهه ها بعد، نیککس جیمز ل.ولالان، صاحب عادت شده خود، احتمالا ناخوهسته، ریشه های فعال خود را در آغوش گرفت. در این فرایند، آنها ممکن هست دوران پس از فال جکسون را از بین ببرند.

به همراه ارتقاء هستیو میلز به عنوان مدیر کل از مدیر کل در ماه گذشته و هستخدام اسکات پری برای جایگزین میلز، نیکس تنها رئیس جمهور و مدیر کل آفریقایی آمریکایی در لیگ شرکت می کنند. در حالی که ۸۰ درصد از به همراهزیکنان لیگ رنگ هستند، جایگاه اجرایی به همراه ارزش ترین در بسکتبه همراهل به شدت و به طور کلی سفید بوده هست.

The Knicks در آنجا متوقف نشد. میلز و پری جرالد مدکینز را به عنوان معاون مدیر کل، کریگ رابینسون به عنوان معاون رئیس جمهور برای توسعه به همراهزیکن و هارولد الیس به عنوان مدیر کارکنان به همراهزیکن اضافه کرد. همه سیاه هستند.

ریچارد لاچیک، فعال حقوق بشر و نظارت بر فعالیت های هستخدام نژادی و جنسیتی در صنعت ورزش، به راحتی تحت تاثیر قرار نمی گیرد. گزارش های کارت های مربوط به نژاد و جنسیت برای موسسه تنوع و اخلاق در ورزش در دانشگاه فلوریدای مرکزی برای سال ها به طور آماری از چالش هایی که اقلیت ها به همراه کوه نوردی از مربیگری و نردبه همراهن های اداری در مسابقات حرفه ای و حرفه ای کالج بزرگ روبرو شده اند، پرداخته اند.

عکس
    

            

        

مدیر کل اسکات پری، سمت چپ، و تیم هستیو میلز، رییس تیم، ماه گذشته به همراه شکستن اولین رئیس جمهور و مدیر کل آفریقایی-آمریکایی، یک مانع رنگ دیگری را شکست.
                        
             اعتبه همراهری
            جهستین گیلیلند / نیویورک تایمز

            

برای ضبط، N.B.A. در سال های ۲۰۱۶-۱۷ عادت عادی خود را برای هستخدام کلی نژاد دریافت کرد اما F در مناطق روسای جمهور C.E.O.s / تیم و مدیران عمومی، که نه قادر به صعود بیش از ۱۰ درصد بود.

در یک مصاحبه تلفنی هفته گذشته، لپچیک به من گفت که انتقال نییکس به یک صندلی جلوی پناهگاه، او را متعجب نکرد. او میلز را از اوایل دهه ۱۹۹۰ میلادی شناخته و به همراه هستراتژیهای آموزشی تنوع در لیگ کار کرده هست.

"هستیو همیشه اعتقاد داشت که بهترین افرادی که در دسترس هستند به همراهید این کار را بکنند، اما کارهای هستخدام نیز موضوع مهمی برای اوست ، "Lapchick گفت. "بنابراین برای من منطقی هست که تیمی که در کنار آن قرار می دهد، به نظر می رسد به نظر می رسد."

نحوه ظاهر شدن آن و نحوه ظاهر شدن آن وجود دارد. هیچ مخفی نیست که نام تجاری "نیکس" در اطراف لیگ و به ویژه در زیر مجموعه ای از ستاره های پرقدرت قدرتمند، پس از نظرات جکسون، پس از آن رئيس تیم، در مورد لئون جیمز "posse" و توسط public hectoring خود کارملو آنتونی

از بین بردن دلهره آور و خشونت آمیز چارلز اوکلی، ناسیونالی سابق ثروتمند از صندلی خود در به همراهغ مدیسون میدان به همراهغ پس از برخورد به همراه محافظان عرصه، به درک اجتماعی این تیم کمک نمی کند. وی همچنان به همراه دالان روبرو نشد.

به اعتقاد او، دالان نمی تواند متهم به دور زدن نامزدهای سیاه برای کارهای پیشین و مربیگری در طول سالها شود. چندین نفر به شدت تحت درمان قرار گرفتند – دون چینی از ساختمان یک شب پس از آنکه نشان داد تا مربی به ذهن می آید، به خاطر ذهنش به سر می برد – توسط رول کلان دالان برای بدرفتاری به همراه کارکنان برابر شده هست.

بدون شک به تنظیم مجدد امتیاز کمک خواهد کرد، حتی به همراه Dolan Mercurial هنوز هم در راننده. اما بیایید به شک و تردید تسلیم نشویم یا این تغییرات را صرفا یک محدوده به همراهزاریابی محاسبه شده به عوامل آزاد آینده محسوب کنیم. نیکس ها به شدت نیاز به خودی های سربه همراهزان لیبرالی داشتند – و یا آنچه که جکسون، به همراه وجود داشتن مربی سالن مشاهیر، نبود.

مهمترین مسئله در مجموعه ی تیم مدیریت جدید Knicks، نقطه ی بسیار آهسته ای هست پیشرفت اجرایی برای اقلیت ها، حتی در لیگ به طور گسترده به عنوان روشن ترین به رسمیت شناخته شده هست. لاکیکک گفت، "نبه همراهید نادیده گرفته شود، این هست که" در یک به همراهزار مانند نیویورک، مردم بیشتر احتمال دارد تغییرات را در برخی از مکانهای دیگر در بر بگیرند. "

که به آنچه در سقوط ۱۹۷۹، زمانی که Knicks از آستانه نژادی دیگر عبور کرد. در خارج از اردوی تمرین، مربی سرخ هولزمن به همراهزیکنان به همراهقی مانده سفید خود را قطع کرد و فصل را به همراه اولین تیم تمام عیار نیکس شروع کرد – که به زودی برای اولین به همراهر در دیترویت در N.B.A. به همراهزی بدون یک به همراهزیکن سفید.

برای یک ستون در مورد آن نیکس هایی که من برای نیویورک پست نوشتم، سانی وربلین، و سپس رئیس به همراهغ، گفت: "شاید در برخی از شهرهای ممکن هست یک عامل به همراهشد. من در یک شهر مانند بوستون فکر می کنم. اینجا نه. نیویورک برای آن بسیار پیچیده هست. "

هر چند هرگز. ریچارد لپچیک به من گفت که فعالیت های فعال او در دوران کودکی ظاهر شد، بویژه زمانی که او یک روز صبح در خانه خانواده اش در یونکرز بیدار شد تا تصویری از پدرش که از درخت در حیاط جلویی آویزان هست، پیدا کند.

همه افراد ظاهرا امضای Sweetwater Clifton را جشن نمی گیرند، اما اعتبه همراهر آن را جایی می دانند: The Knicks طی ۶۷ سال از اولین گام مهم در جاده ای که هنوز هموار شده هست، طولانی شده هست.

ادامه خواندن دهستان اصلی
    

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم