به همراه پنج اجرای هشتم، Yankees Edge Red Sox و Clocker

۲۲ مرداد ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

        

برای بسیاری از شب ها، یانکی ها در تیراندازی اخیر خود به همراهقی مانده بودند، که در آن آنها شش به همراهزی قبلی خود را از دست داده بودند، تنها دو به همراهر در دوازده نفره دو به همراهر به ثمر رساندند. ادواردو رودریگز، چپ دست رهست Red Sox، که Yankees را بر سر کارش متوقف کرده بود، دوبه همراهره انجام داد. او هر دو به هیکس و رونالد تروئیس بیش از شش نوبت داد، اما هیچ چیز دیگری را نداشت، هفت و دو پیاده روی کرد. Matt Barnes به دنبه همراهل او رفت، در حالی که گشت و گذار در سرتاسر راه رفتن در هفتم به اجرا گذاشته قرعه کشی اوراق قرضه صخره Red Sox به ۱۹ زوج.

"ما می دانیم این یک تیم خوب هست و شما قصد دارید از طریق یو پی اس و سقوط، و زمانی که شما از طریق این سقوط، شما می دانید که می خواهید از آنها شکست بخورید،" Adam Warren کسی که برنده شدن را به همراه پرتاب دو و یک سوم نوبتهای یک تساوی به دست آورد. "ما می دانستیم که ما خیلی خوب از یک تیم برای ادامه به همراهزی مانند"

Red Sox انجام شد ۳-۰ سرب به پایین هشت پس از دو به همراهر همر در اولین توسط هانیلی Ramirez و هومر انفرادی بننیندی در پنجم، هر دو جیمز گارسیا سریع توپ در نیمه داخلی.

این تجمع به طور بی وقفه به اندازه کافی زمانی که ری، ماه گذشته از Mets به دست آورد، برخورد گاردنر – که ۱ برای آخرین ۱۶ – به همراه زمین در پای.

سپس Hicks یک رشته کامل شمارش را از رید به همراهلا به پایین خط رهست میدان بلند کرد. Mookie Betts، دستیار رهست رهست طلایی بوستون، در نزدیکی قطب ناپاک حرکت کرد، اما تنها می توانست آن را ببیند؛ چرا که توپ چند ردیف عمیق در کرسی ها قرار گرفت – معمولی در بیشتر توپ ها، اما نه در ورزشگاه یانکی.

هیکس در دو لغزنده از منطقه اعتصاب زده بود و خودش گفت خودش نمی خوهست مجددا این کار را انجام دهد.

"این یک نوع چرخش ناخوشایند بود، اما احساس کردم که وقتی تعداد زیادی از بشکه من چرخش را انجام دادم، گفت: "هیکس. او می گوید: "این تنها یک موضوع بود که ببیند آیا این اتفاق می افتد یا خیر."

هیکس از او پرسید که آیا او به همراه توپ صحبت می کرد.

"البته من هستم."

او گفت:

"برو،" به همراه خنده گفت: "هاکس گفت:"

هیکز، که سال گذشته پس از اینکه در تجارت از مینه سوتا به دست آورد، ناامیدی بود داشتن فصل کالیبر تمام ستاره قبل از آسیبش در سال جاری. او مسیر خود را در یک میدان منظم در خارج از زمین به همراهزی کرد و یک خط قرمز ۰٫۲۸۳ / .۳۹۰ / .۵۰۲ تولید کرد و یانکی ها را یک مدافع برتر در هر سه موقعیت قرار داد.

"فقط یک به همراهزی تعویض در هر دو طرف توپ،" گاردنر گفت.

این ضرب و شتم دفاعی شروع به به همراهزی در اوایل زمانی که او خاتمه بتس را به گوشه سمت چپ در انینگ سوم قطع، او را به یک تساوی و جلوگیری از به ثمر رساند هنگامی که بنین اندی به همراه یک تک به مرکز دنبه همراهل شد.

که در نهمین به همراهر، پس از Yankees در طول سه اجرا بیشتر پس از اجرا خانه Hicks از طریق به همراهزی Didi Gregorius ' پیوستن به تک، دو حمله اعتصاب Frazier به پیش رو تک و قربه همراهنی Torreyes پرواز. اما چپمن خاطراتی از آخرین سریال در برابر بوستون را بوجود آورد، زمانی که یک سرنخ نهمین انینگ در Fenway Park در اولین به همراهزی پس از شکستن همه ستارها را منفجر کرد.

وقتی که بننینندی یک به همراهل پروازی را که به هیکس می دانست که او تنها یک به همراهزی دارد: سعی می کند که نونز، همکار قبلی خود را به همراه دوقلوها ببرد.

پیشتر، در طول تمرین پنبه ای، به عنوان کوزه یانکی ها در خارج از محوطه جابجا شده بود، آنها تعجب می کردند که چقدر هیکس ممکن هست پرتاب کند، اگر او در تپه ی پارک بود. وارن گفت: "ما حدس زدیم ۹۰ سالگی هست."

جان فرل، مدیر به همراهزنشسته Red Sox، گفت: "به همراهزو خوب هست." "و ما به او حمله کردیم. و متاسفانه، او انجام داد. "

ادامه مطلب اصلی را بخوانید
    

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم