به آلمان خوش آمدید: سریعترین کشور رو به رشد در کریکت جهانی

۲۲ شهریور ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

        

انفجار مهاجرت آلمان بیش از سهم عادلانه خود را از سرفصل های منفی در طی ۱۸ ماه گذشته دستگیر کرده هست، اما از منظر کریکت حداقل این خبر روز به روز مثبت تر هست.

کشور در حال حاضر سریعترین رشد در جهان کریکت هست و اگر هلند را از معادله حذف کنید، اکنون به همراهزیکنان منظمتری نسبت به بقیه قاره اروپا به همراه هم ترکیب می شوند.

در سال جاری، آلمان برای اولین به همراهر در تاریخ خود در مسابقات قهرمانی اروپا در رده اول قرار گرفت و هفته گذشته کشور به همراهزگشت خود را به بخش ۵ اتحادیۀ جهانی کریکت پس از یک انفجار ۹ ساله به همراه پیروزی یک غول .

مشارکت آنها در رقابت، که در آفریقای جنوبی برگزار شد، فراتر از مرحله گروهی نبوده هست، که نشان می دهد فرود آنها به کریکت قاره ای، نه به عنوان جهانی، اما اگر روند اخیر هر چیزی به دنبه همراهل، آنها به زودی به همراهزگشت .

جمعیت رو به افزایشی در آلمان به این نتیجه رسیده هست که نرخ مشارکت کریکت در کشور افزایش یافته هست – بعید به نظر می رسد که یک خروجی مهاجرتی که جامعه آلمان را قطب نماید.

اما در حالی که برخی از مردم در این کشور، بدون شک این تازه واردان را از طریق منشور شیشه ای نیمه خالی مشاهده می کنند، بران مانت، مدیر اجرایی Deutscher Cricket Bund، او را به نسل جدیدی از هستعداد می رساند که می تواند، سرمایه گذاری اجازه می دهد، حمل آلمان به یک جام جهانی ۲۰ دسامبر زودتر از او می توانست تصور کند.

 t20-cup.jpg "title =" t20-cup.jpg "/> </div>
<p> <!-- END scald=5737516 --> </div>
<p> آلمان ناامید به رسیدن به جام جهانی T20 (<span class= گتی )

"آلمان به حدود ۶۰۰۰ شرکت کننده در به همراهزی های کریکت سخت حمله می کند"، به Independent Sport می گوید. "سپس هزاران و هزاران به همراهزی کریکت سوپربول در پارک ها و لیگ های خود سازمان یافته وجود دارد.

"حدود ۹۵ درصد از آنها مهاجران آسیایی هستند و بسیاری از آنها پناهنده هستند، اما اکنون کریکت ها بیشتر از هر جای دیگری در این قاره هستند. این عظیم هست. ما از ۶۰ به همراهشگاه پنج سال پیش به حدود ۳۷۰ نفر رسیده ایم. "

تعداد خود را قابل توجه هست، اما آنچه که حتی قابل توجه هست این هست که افزایش آلمان به عنوان قدرت کریکت انداختن بعید هست، علیرغم کمبود امکانات و سرمایه گذاری.

"تفاوت بزرگ این هست که ما هیچ زیرساختی نداریم، ما هیچ تاریخچه کریکت ایفا نمی کنیم، ما در زمین های موقت به همراهزی می کنیم و اگرچه امکانات بهتر شده هست، اما همچنان یک مبه همراهرزه بزرگ هست"، Mantle می گوید.

"مردم محلی بیشتر از هر چیز دیگری جذاب هستند. در طول سالهای اخیر، مطبوعات مورد توجه زیادی قرار گرفته اند، هفته گذشته CNN یک دهستان در کریکت آلمان را اجرا کرد. این یک دهستان خوب در مورد مهاجرت هست که قطعا منحرفی از آنچه در سال های اخیر دیده شده هست. »

یک شبکه آمریکایی در مورد یک تیم کریکت در آلمان یک ترکیب نامناسب هست، اما این نشانگر تأثیر عظیمی که تازه ترین مهاجران کشور در توسعه ورزش داشته اند

 آلمان-فوتبه همراهل.jpg title = "آلمان-فوتبه همراهل.jpg" /> </div>
<p> <!-- END scald=5737526 --> </div>
<p> فوتبه همراهل محبوب ترین ورزش هست در آلمان (<span class= گتی )

به همان اندازه مهم هست، اما تأثیری که کریکت روی آنها گذاشت، بود.

"Mantle می گوید" صدها جوان افغان در دیرهنگام نوجوانان – که بسیاری از آنها سریعا گول زدن و چندین نخ ریسی – وجود دارند که می خواهند برای به همراهزی در آلمان در چند سال آینده حضور پیدا کنند ".

"اکنون نزدیک به ۳۰۰ هزار افغان وجود دارد. در بخش های خاصی از آن کشور، کریکت تنها ورزش بود که توسط طالبه همراهن تحمل شد زیرا شما نمی توانید چیزی را که همه دوست دارد تحمل کند. آنها در اینجا می آیند و چیزی برای انجام دادن ندارند، آنها هیچ پولی ندارند و همه این زمان ها در دستشان هست.

"بسیاری از آنها فکر نکردند که شما می توانید از اینجا خفاش های کریکت دریافت کنید، بنابراین آنها به دست آوردن قطعات تکه ای از چوب می گردند و به آنها خرد می شوند تا زمانی که چیزی شبیه به یک آن داشته به همراهشند.

"آنها سپس آنها را به پارک بردند و شروع به به همراهزی به همراه یک ضربه زدن کردند. در ابتدا، کریکت بسیاری از این بچه ها بود.

"ما اهدای زیادی از Taverners لرد دریافت می کنیم و هفته گذشته ما یک تحویل از به همراهشگاه کریکت کلوپ شروشیار دریافت کردیم. شما این پد های قدیمی بچه ها و خفاش ها را تقریبه همراه ۲۰ سال می گذارید و این همانند تمام کریسمس های آنها هست. »

 boundary-rope.jpg title = "border-rope.jpg" /> </div>
<p> <!-- END scald=5737581 --> </div>
<p> روح کریکت زنده هست و در آلمان (<span class= گتی )

این ورزش خود را از انتقاد در بخش های خاصی از جامعه آلمان نجات نداده هست، زیرا برخی از اعتقادات کریکت یکپارچگی را تشویق نمی کند، بلکه به جای آن، تشویق پناهندگان به انجام کاری هست که در کشور خود انجام می دهند.

"Mantle می گوید:" این بحث خیلی جدی نیست. "کریکت برای آنها بسیار مهم هست زیرا ما به همراهید این بچه ها را خوشحال کنیم. اگر آنها خوشحال نیستند، آنها هیچ شانسی برای ادغام ندارند. »

در آلمان به همراه وسواس در فوتبه همراهل، به نظر می رسد روح واقعی کریکت زنده و لگد زدن هست.

                              
                       هستفاده مجدد از مطالب
                        

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم