تاتنهام می تواند از لیگ قهرمانان فصل گذشته یاد بگیرد، می گوید Pochettino | فوتبه همراهل

۲۲ شهریور ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

به Mauricio Pochettino آن را به سادگی یک تجربه دردناک بود. "تاتنهام هاتسپور" در فصل گذشته لیگ قهرمانان فصل را در موجی از خوشبینی وارد کرد که تنها پس از پیروزی در مرحله گروهی، موناکو، به همراهیر لورکوزن و مسکو را به ثمر رساند. آنها بعد از پنج به همراهزی خارج شدند و خاطرات پایدار از اشتبه همراههات فردی و کمبود عقل و خلاقیت برخوردار بودند.

این زمان، به همراه وجود رسم سخت تر، Pochettino معتقد هست که می تواند متفاوت به همراهشد. تیم او در شب ویمبلی مقابل بوروسیا دورتموند در شب چهارشنبه – مطمئنا پایبندی محوری – و پس از آن آنها به همراه رئال مادرید همراه به همراه طرف آپوئل نیکوزیا همراه خواهد شد.

Pochettino معمولا به عقب برگردانده نمی شود، اما احساس می کند که درس های آموخته شده در دست موناکو و لورکوزن می تواند یک اثر تقویت کننده داشته به همراهشد. او هستدلال کرد که این تیم در حال حاضر بر روی جبهه روانشناختی قوی تر هست و حتی احساس تحقیر و تحسین برای ارسال یک پیام از هیچ گونه عذر و بهانه. Pochettino گفت: "این اولین تجربه ما در فصل گذشته لیگ قهرمانان بود – قبلا ۹۸ درصد یا ۹۹ درصد از به همراهزیکنان در لیگ اروپا به همراهزی کردند. "این تجربه [of last season] مهم هست. ما خیلی خوب می دانیم که چه رقابتی از شما درخوهست می کند. این یک تجربه بسیار دردناک بود، اما امروز، بهانه ای نیست. رقابت برای شما صبر نمی کند. ما به همراهید آماده به همراهشیم "

پوچتینو یادآور شد که در تابستان ۲۰۱۴، تاتنهام در شرایط داخلی قرار داشت. چهارمین عنوان به نظر می رسید که رویای لوله هست. در حال حاضر آنها در آن تاسیس شده هست. چرا آنها نمی توانند در لیگ قهرمانان ثبت نام کنند؟

"سه سال پیش، من گفتم ما نیاز داریم که شکاف را به همراه طرف های بزرگ در لیگ برتر کاهش دهیم، و بعد، ما برای پیروزی در لیگ مبه همراهرزه می کنیم." "چرا نمی توانیم در لیگ قهرمانان هم همینطور ایجاد کنیم و فاصله را به همراه این به همراهشگاه ها کاهش دهیم؟ آنها در سطح و فلسفه کاملا متفاوت هستند اما این فصل فرصتی بسیار خوبی خواهد بود تا آنها را به چالش بکشد و واقعیت ما را ببیند. "

واقعیت Pochettino قدرت بیشتری در عمق دارد تا فصل گذشته. امضای تابستانهای داوینسون سانچز، سرژ اوریر، خوان فایث و فرناندو للرنته رقابت برای مکانها را اخراج کردند – که هدف اصلی او برای انتقال پنجره بود. Aurier در خط اول برای اولین به همراهر در برابر دورتموند هست در حالی که سانچز انتظار می رود که جای خود را در پشت سه از تخریب شنبه اورتون را حفظ کند. مدافع ۳-۴-۲-۱ خود را در فصل گذشته لیگ قهرمانان امتحان نکرده هست. این می تواند یک سلاح جدید دیگر به همراهشد.

هنگامی که دانی رز، اریک لاملا و ویکتور وانیاما به تناسب اندام به همراهزگشته اند، پوچتینو به همراه گزینه های پرطرفدار احساس خواهد شد – و پس از آن دله علیی هست که برای به همراهز شدن سه مسابقۀ لیگ قهرمانان به حالت تعلیق درآمده هست پس از فرستادن او مقابل ژنت در اروپا لیگ فصل گذشته. هری کین گفت: "البته، ما دلی را از دست خواهیم گرفت و او زخمی شده هست، اما ما یک تیم فوق العاده داریم و هر کسی که وارد می شود آماده رقابت در مرحله بزرگ خواهد بود."

پوچتینو از فروش کالای واکر رهست به منچسترسیتی اشاره کرد، اما او همچنین در حال حاضر Aurier و Kyle Walker-Peters را برای این موقعیت به همراه Kieran Trippier ذکر کرده هست، در حالی که کین اشاره کرده هست که آسانسور متولد شده Llorente هست. Pochettino گفت: "در سه فصل گذشته، من بسیار مورد توجه قرار گرفته ایم که چگونه به همراهید رقابت را در این تیم ایجاد کنیم – نه تنها به همراهزیکنان ۱۱-۱۲، بلکه ۲۰ به همراه امکان مبه همراهرزه برای شروع XI. فوق العاده هست که گزینه های مختلفی داشته به همراهشد. تمام تیم های بزرگ در تمام موقعیت ها رقابت دارند. »

پوچتینو در فصل گذشته به همراه "مقدار فراوانی تمرکز و انرژی" که لیگ قهرمانان اروپا خوهستار آن بود، از هم پاشیده شد. این چیزی هست که دربه همراهره آن میشنویم کاملا دیگر آن را تجربه کنید او همچنین دربه همراهره ماهیت همه چیز در لیگ برتر حرف گفته هست – او در انگلستان به همراهلاتر از لیگ قهرمانان هست، که موقعیت منحصر به فردی نسبت به بقیه اروپا دارد – و واضح هست که او تیم انگلیسی را احساس می کند در معرض خطر هستند، به ویژه به دلیل عدم تعویق زمستانی. قدرت تیم به همراهزسازی شده او به همراه تست اسید مواجه هست.

به همراه این حال، پوچتینو نمی خوهست بیش از حد به همراهزی در برابر دورتموند نگاه کند. به همراه رئال علاقه مندی های گرم برای پیروزی در این گروه، به نظر می رسد که تاتنهام و دورتموند برای دومین به همراهر تیراندازی کنند. به همراه سر و صدا به احتمال زیاد مهم هست، به همراهزی های بین به همراهشگاه ها نگاه نبرد دو پا هست.

"Pochettino گفت:" فصل گذشته، پس از اولین به همراهزی در خانه مقابل موناکو [Tottenham lost 2-1]، تغییر دینامیک دشوار بود. " "این به همراهزی در برابر دورتموند بسیار مهم هست. برای شروع خوب، کلید آینده خواهد بود. این یک نهایی هست. "

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم