جورجن کلپپ به فیلیپ کوتینو به روزرسانی می کند. مردی که لیورپول به همراه تیم اول برگشتن ندارد

۲۲ شهریور ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

        

طرفداران لیورپول به همراهید منتظر بمانند تا یک ساعت قبل از شروع به همراهزی مقابل سویا برای پیدا کردن فیلیپ کوتینوو پس از آنکه یورگن کلوپ، مدیر یورگن کلوپ، به روز رسانی مبهم خود در مورد وضعیت او، به همراهزگشت.

این به همراهزیکن پس از تابستان نقل و انتقالات تابستانی خود به همراه به همراهرسلونا، هنوز در این فصل برای قرمز ها حضور دارد.

به همراهزگشت ۲۵ ساله او به دلیل آسیب های پشتی که در زمان مناسب برای تیم ملی برزیل در دوران اخیر بین المللی انجام شد، به تعویق افتاد اما او در شکست سنگین لیورپول به منچسترسیتی به همراهزی نکرد در آخر هفته.

در پاسخ به این سوال که آیا کوتینیو در به همراهزپرداخت لیگ قهرمانان در آنفیلد شروع می شود، مدیر آلمانی به وضوح نمی خوهست بیش از حد دور به همراهشد.

"من می توانم به شما ایده ای در این مرحله بدهم،" کلوپ روز سه شنبه به خبرنگاران گفت.

"اما من مطمئن هستم که طرفداران لیورپول در سراسر جهان آماده هست تا ۲۴ ساعت دیگر منتظر بمانند. او مناسب هست، او سالم هست.

"تمام اطلاعات در مورد این ترکیب شما به همراهید فردا صبر کنید. اما او اینجا هست. "

Klopp همچنین گفت او شگفت زده نشد که لیورپول درخوهست تجدید نظر خود را در مورد قرعه کشی کارت قرمز Sadio من، اما اصرار داشت که به همراهشگاه "وظیفه" برای به چالش کشیدن از مدت ممنوعیت سه به همراهزی

پیشروی سنگال برای یک بوت به همراهلا بر روی ادرسون که نشان می دهد دروازه به همراهن شهر نیازمند هشت به همراهند در چهره اش هست، فرستاده شد.

من می دانم که اگر این راه دیگر بود، آن چیزی که من شهر در این لحظه فکر می کرد متفاوت نبود، "Klopp گفت.

"من مطمئن نیستم که اگر نا امید شدم، هیچ چیز انتظار نداشتم.

"من فکر می کردم درخوهست تجدید نظر ما کاملا درست بود."

Klopp همچنین اصرار داشت که اگرچه منه به همراه صدمه به ادرسون ناراحت شده بود، او نبه همراهید شیوه به همراهزیگری او را تغییر دهد.

"مهمترین چیز برای من این هست که حتی ۱ درصد از Sadio نمی خوهست دروازه به همراهن را در معرض خطر قرار دهد. او می خوهست توپ را بگیرد.

"مهم هست که او می خواهد این کار را در تمام به همراهزی های انجام شده انجام دهد. ما نمی توانیم این را تغییر دهیم. این یک ورزش هست که چیزهایی مانند این اتفاق می افتد.

"من تصمیم به تصمیم گیری را نمی دهم. او کارت قرمز را بلافاصله نمی دهد، اما زمانی که او خونریزی به همراهزیکن را دید، من تصمیم مشابهی گرفتم.

"این وظیفه ما بود که درخوهست تجدید نظر کند، اما همانطور که بعد از به همراهزی گفتم، اتلاف وقت بود."

                              
                       هستفاده مجدد از مطالب
                        

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم