رئیس جمهور فیفا، جیانی Infantino، شکایت اخلاقی جدید

۲۲ شهریور ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

        

فيفا هيچ پاسخي به درخوهست به همراهزديد از اتهامات مادورو و يا شکايت اخلاقي ويرل نکرد.

ظاهري مادورو در لندن در روز سه شنبه حدود يک ساعت طول کشيد و نحوه کنترل توسط چهره هاي قدرتمند در فوتبه همراهل جهان در سطح بین المللی و منطقه ای او شهادت داد که اینفنتینو به جای ادای احترام به قوانین سازمان، قصد دارد به همراه فشار از چهره های برجسته فوتبه همراهل، به جای حفظ قوانین سازمان، قصد داشته به همراهشد که «به تصمیم سیاسی برای زنده ماندن» برسد، نه به دنبه همراهل تعهداتش برای اصلاحات.

در پرونده Mutko Maduro گفت Infantino سامورا و Tomaz Vesel، رئیس مستقل کمیته حسابرسی و تطابق فیفا، به بروکسل فرستاده شده هست تا پرونده Infantino را برای اجازه دادن به Mutko برای برگزاری انتخابه همراهت، ارسال نماید. Maduro گفت Vesel به او گفت او احساس بسیار ناراحت کننده در مورد درخوهست، اما آن Infantino از او خوهسته بود سفر به بروکسل، جایی که Maduro در کسب و کار غیر مرتبط به همراه فیفا بود.

Maduro گفت: سامورا، شماره فیفا ۲ مقام رسمی، در مورد پیامدهای عدم اجازه دادن به موتکو در انتخابه همراهت، به وی هشدار داد که "پیدا کردن یک راه حل، یا ریهست جمهوری در مورد مسائل مطرح شده و جام جهانی یک فاجعه خواهد بود."

Maduro کمیته ایستاده بود، در ماه مارس اعلام کرد که به دلیل نقش او به عنوان معاون نخست وزیر روسیه، Mutko نمی تواند به دلیل قوانین فیفا برای بی طرفی سیاسی ایستادگی کند. مادورو Infantino را به عنوان "راحت" به همراه تصمیم اعلام کرد.

مشخص نیست که آیا روسیه برای FIFA مشکل ایجاد کرده هست، اگر چه قرارداد پخش جام جهانی تابستان آینده هنوز امضا نشده هست، در حالی که حامیان محلی عمدتا اجتناب کرده اند حمایت از مسابقات ۳۲ تیم. احتمالا روسیه بعدا در ماه جاری پس از برگزاری کمیته سازماندهی جام جهانی، یک عضو در شورای فیفا خواهد داشت تا یک ایسلندی را جایگزین کند که شگفت آور تصمیم به ایستادن نداشته به همراهشد.

"ویلر گفت:" تمام این اطلاعات که من به آن داده شده توسط فیفا شناخته شده هست. وی افزود: "من امیدوار بودم ببینیم که اقدام وجود خواهد داشت"، اما وقتی که هیچ کدام از اینها وجود نداشت، وی به طور رسمی به کمیته اخلاق اطلاع داد.

"من می خواهم اعتقاد داشته به همراهشم که کمیته اخلاقی به این مسائل بی تفاوت نخواهد افتاد تحقیقات جدی انجام خواهد شد، "Weiler گفت.

یک وزیر سابق دولت در پرتغال و یک وقت معاون دادستانی اروپا دادگاه مادورو برای کمک به اصلاح تصویر فیفا هستخدام شد و Infantino به عنوان مثال به عنوان رئیس کمیته حاکمیت در ماه مه سال ۲۰۱۶ اشاره کرد تعهد تازه به حکومتداری خوب، شفافیت و اصلاحات.

در شهادت وی، مادورو همچنین مواردی را مبنی بر اینکه او گفته هست سوء هستفاده های انتخابه همراهتی در کنفدراسیون های منطقه ای هست، مورد توجه قرار داده هست. در یک مثال، او گفت که شکایت مبنی بر اینکه هوای ابو ریدا مصر، پس از انتخابه همراهت شورای فیفا، نمایندگان را به قاهره فرستاد تا حزب پیروز شود. در یکی دیگر از کمپین مادورو مقامات فوتبه همراهل آسیا دربه همراهره تلاش برای محدود کردن تعداد نمایندگان زن در شورای فیفا سوال کردند. مادورو همچنین توضیح داد که چگونه رای گیری های مقامات در انتخابه همراهت از طریق هستفاده از قلم های رنگی تحت نظارت قرار گرفت.

مادورو همچنین به قانونگذاران گفت که چطور شیک احمد الفهد الصبه همراهح کویتی، شورای فیفا پس از کمیته حاکمیت از او خوهست تا مجددا برای بررسی یکپارچگی مجدد پس از اینکه او به عنوان یک توطئه گرانه توسط وزارت دادگستری ایالات متحده در یک پرونده فساد ورزشی شناخته شد، دوبه همراهره اعلام کرد. مادورو گفت که این چک ها هرگز تکمیل نشدند، زیرا صبه همراهح نامزد خود را رد کرد و از تمام نقش هایش از هستعفا حذف شد.

فيفا در اوایل سال جاری مودوو را اخراج کرد، آنگاه اخيرا از اخالق اخلاق اخير، کورنل بوربلی و قاضی آلمانی که هانس یوآخیم اکرت را در محکمه محکمه کمیته اداره می کرد. در آن زمان، فیفا گفت که تغییرات به منظور نشان دادن تنوع جغرافیایی و جنسیتی در کمیته های آن، نشان داده شده هست.

اما گزارش های رسانه های خبری نشان می دهد که بورلی و اکدر پس از به همراهزنگری اخلاقی دوم در اداره ی Infantino آغاز شده هست. او در تحقیقات پیشین مربوط به شکایات مربوط به هزینه های خود و هستفاده از جت های شخصی پاک شد.

کمیته پارلمانی امیدوار بود که بوربلی تحت تضمین های مشابه به مدودو شهادت دهد، اما فیفا در نامه ای امضا شده توسط سامورا، ظاهر خود را مسدود کرد. در نامه ای، فیفا گفت که اگرچه بوربلی دیگر برای فیفا کار نمی کند، وی همچنان پس از پایان دوره وی همچنان از وظیفه محرمانه خود همچنان محروم هست.

این امر می تواند به همین دلیل هست که وایپر، شکایت خود را از طریق کانال های رسمی رد کرد، حتی به همراه ابراز نگرانی ادامه داد که فیفا قادر به پذیرش اصلاحات از داخل هست.

"به همراه توجه به تجربه من در کمیته حاکمیت، شکیبه همراهیی های زیادی در مورد توانایی فیفا برای اصلاح وجود دارد. وایرل گفت: تحت رهبری کنونی آن هست.

ادامه مطلب خواندن دهستان اصلی
    

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم