رنج در تایک در شیکاگو به عنوان Cubs چسبیده به یک سرب

۲۲ شهریور ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

        

و به همراه آن دست کم دردسر افتاده بود.

"برنامۀ مهم ترین به همراهزیگر در ملی لیگ

در سه مسابقه در برابر Brewers، Cubs تمام سه ران را به ثمر رساند و آنها را به دو به همراهزی تقسیم کرد. در یک فصل که Houston Astros، لس آنجلس Dodgers و سرخپوستان Cleveland به نوبه خود به دنبه همراهل بی نظیر، Cubs، به همراه رکورد فعلی در ۷۸-۶۶، به نظر می رسد فقط به اندازه کافی خوب به عنوان تکرار به عنوان برندگان بخش، اما هیچ چیز دیگری نیست.

اما آخر هفته افتضاح در برابر Brewers احتمال این را داد که حشرات حتی قادر به انجام آن نخواهند بود و ممکن هست آن را به عنوان یک تیم کارت وحشی تبدیل نکنند. یا حداقل این احتمال را در ذهن طرفداران Cubs مطرح کرد که، در سال ۲۰۱۶، صرف یک زندگی تمام شده توسط تیم خود نا امید شده اند. به همراه این حال، در خانه به همراهشگاه Cubs قبل از به همراهزی سه شنبه، خلق و خوی بیشتر خوشبین بود.

"من به همه می گویم، مثبت را از همه چیز به این نقطه، که در آن ما، بیرون آمدن از بزرگترین مسابقات قهرمانی در ورزش آنتونی رییزو، نخست وزیر اسبق، گفت: "تاریخ و موقعیت به دست آوردن این تقسیم دوبه همراهره". "من فکر می کنم همه به همراهید شروع به جمع آوری بیش از ما در حال حاضر به جای کمی کوچک تر پریشان."

ریزو افزود: "ما قصد داریم داغ به همراهشیم."

این کمک خواهد کرد. از ۱۸ به همراهزی به همراهقیمانده در به همراهزی Cubs، ۱۱ به همراهزی در برابر کاردینالز و برور به همراهزی خواهند کرد.

کاردینالز، که دو به همراهزی به همراهقی مانده پس از یک پیروزی در روز سه شنبه مقابل سینسیناتی، در این آخر هفته به میدان وریلی می رسد. سپس توله ها به میلواکی سفر می کنند که اکنون دو و نیم به همراهزی هست و سنت لوئیس برای هشت به همراهزی مستقیم در این ماه قبل از پایان فصل در خانه، در برابر قرمز ها.

آیا آخر هفته آخر هفته بریانت گفت: "ما نمی توانیم بیش از حد از خودمان جلوتر به همراهشیم."

. در همین حال، مداد او، جو مدنون، همچنان به عنوان غیرقابل انبه همراهشته به همراهقی مانده هست و تصمیم گرفته هست که هیچ کاری را انجام دهد – مثل دعوت از جلسه تیم –

"مددون گفت:" هنگامی که همه چیز مانند این افزایش یابد، آنها به شما نیاز دارند که هماهنگ به همراهشند، نه متناقض. " "اگر من این کار را انجام می دادم – این چیزی هست که من هرگز نمی توانم انجام دهم. این تمام سیگنال های اشتبه همراهه را ارسال می کند. "

مددون به جای اسکریپت خود گیر افتاده هست، ظاهرا این را درک می کند که اگر توله ها قهرمانی دیگری را در این فصل به دست بیاورند (سرانجام در سال ۱۹۰۸، ۱۹۰۷) به همراهید در کنار جادهای به همراهالتر از فصل گذشته به همراهشد. او به همراه این کار خوب هست.

"من اغلب به کمال من گفتم که به همراهزیکنانم یک مفهوم خسته کننده هستند." "اگر این کار آسان بود، هیچکس آن را انجام نخواهد داد. من این واقعیت را دوست دارم که در حال حاضر دشوار هست و من فکر می کنم که ما به همراهید چیزی را دربه همراهره خودمان یاد بگیریم. بزرگترین چیز برای یادگیری این هست که آن را در مورد هر کس دیگری نیست. این در مورد ما خوب به همراهزی می کند. اگر ما خوب به همراهزی کنیم و از کسب و کارمان مراقبت کنیم، ما خوب خواهیم بود. »

ادامه مطلب دهستان اصلی
    

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم