یک روز از سحر و جادو جام جهانی، در سراسر جهان

۲۰ مهر ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

        

پاناما، یک پیروزی در برابر کهستاریکا، برای اولین به همراهر در آنجا حضور خواهد داشت – بخشی از آن، به همراه هدفی که اتفاق نیفتاده هست. این یک فرصت جالب برای کشور بود که روز بعد بلافاصله یک تعطیلات ملی اعلام شد. ایالات متحده، که توسط ترنیداد و توبه همراهگو مورد ضرب و شتم قرار گرفته، در آنجا نخواهد بود، درخشش درخشان مسیحی پالیزیک به اندازه کافی برای جلوگیری از از دست دادن اولین فینال آن کشور از سال ۱۹۸۶ نیست.

عکس
    

            

        

طرفداران پاناما پس از پاناما سه شنبه از کهستاریکا کتک زدند. این اولین جام جهانی پاناما خواهد بود.
                        
             اعتبه همراهر
            آلخاندرو بولیوار / آژانس فیس بوک اروپا

            

هندوراس ممکن هست به همراه توجه به پیروزی مقابل مکزیک واجد شرایط به همراهشد، اما تنها اگر می تواند هسترالیا را شکست دهد که از سوریه پیش رفته، هدف تعیین کننده ای پس از ۱۹۹ دقیقه ۲۱۰ هست. این یکی از میان قاره ای هست مسابقات برای یک مکان در روسیه؛ دیگر ویژگی های نیوزیلند و تیم پرو به داوید Ospina، دروازه به همراهن کلمبیا و داور اژدها چشم پوشی کرده هست. پرو و ​​کلمبیا، ۱-۱ در لیما گره خورده اند. گل Peru از Paolo Guerrero خارج شد و مستقیم به بیرون درز کرد. اگر اوپینا آن را لمس نکند، توپ همچنان وارد به همراهزی شده هست، اما پرو می شود. چنین حاشیه ای هست. در روزهای اخیر، چنین درام بوده هست.

بزرگترین جذابیت رقابت های به همراهشگاهی در اروپا هست و کارهای صابون بی پایان در اطراف تیمشان بسیار شبیه هست و برای کسانی که در کشورهایی که خود را منصوب کرده اند، آسان هست بعد از همه، لیگ قهرمانان در حال حاضر هستاندارد طلایی به همراهزی هست، جایی که عظمت آن به دست می آید و مورد محاکمه قرار می گیرد. Pelé و دیگو مارادونا افسانه های خود را در جام جهانی ساخته شده هست، زمانی که این تنها مکان بود که بهترین ساخته شده بود و زمانی که تنها زمانی بود که بسیاری از سایر نقاط جهان می توانستند آنها را ببینند و ارزیابی کنند. مسی و رونالدو در مقابل هر هفته دیگری را در لیگ قهرمانان به همراه یکدیگر مقایسه می کنند و این کار را در برابر مخاطبین میلیون ها انجام می دهند.

عکس
    

            

        

یوهان برگ گودموندسون، پیشرو ایسلند در سمت چپ، یک گل را در روز دوشنبه جشن گرفت. ایسلند روز دوشنبه کوزوو را شکست داد و آن را کوچکترین کشوری که برای جام جهانی واجد شرایط بوده هست.
                        
             اعتبه همراهر
            هارالدر گودجونسون / خبرگزاری فرانسه – گتی ایماژ

            

رقابت داخلی هم اکنون بسیار محتاطانه تر از آن هست: برش و تساوی لیگ برتر، به همراه مبلغ غیر قابل تصور پول و پرچم به همراهرسلونا و رئال مادرید، به همراهیرن مونیخ و یوونتوس . جهانی سازی سریع فوتبه همراهل در دو دهه گذشته به این معنی هست که این ها رویاهای به همراهزیکنان لبه همراهس های ورزشی هستند، این مسابقات هستند که آنها رویای برنده شدن را می دهند، و این تیم هایی هست که طرفداران هر هفته، هر ماه، هر سال

در عین حال، بینالمللها یک بعد ازدواج و یک ناراحتی هستند. حضور در سراسر اروپا، حتی در ایتالیا و اسپانیا، نشان می دهد عدم تعامل: به همراهزی ها به طور منظم به هستادیوم های کوچک در پیشنهاد برای ایجاد فضای منتقل می شود، اما حتی این همواره نمی تواند در برابر دید وسیعی از کرسی های خالی کهسته شود. در انگلستان که دارای تیم ملی هست که به طور مرتب بزرگترین جمعیت را جمع می کند، اعتقاد بر این هست که مهم نیست که خیلی بیشتر از این هست که به همراهزی به همراهشگاه موتور ورزش هست.

چنین امتیاز موفقیت هست . ابرقدرت های اروپا برای روسیه به سختی شکست خوردند: انگلیس، اسپانیا و آلمان تمام این پیروزی را ناپدید کرد. آلمان، قهرمان جهان، به اندازه کافی نتوانست یک امتیاز بگیرد. پرتغال، فرانسه و ایتالیا تنها یک به همراهر از دست دادند. این خسته کننده نیست زیرا مهم نیست؛ آن را خسته کننده هست زیرا آسان هست.

عکس
    

            

        

محمد صلاح بعد از آنکه مصر یکشنبه یک قهرمان شکست خورد، جشن گرفت.
                        
             اعتبه همراهر
            نریمان المفتی / اسوشیتدپرس

            

به افرادی که از خانه هایشان در اسرائیل در مصر، پاناما، به کریستین مورا می پیوندند، مسخره خود را مسخره به همراهزی مسائل بین المللی فوتبه همراهل، به طوری که به همراهزی های به همراهشگاهی به ندرت، اگر هرگز ، همخوانی داشتن. میلیون ها نفر در لیگ برتر، لیگ قهرمانان و یا کلیسای کلاسیک در همه این مکان ها قرار دارند. تعداد بسیار کمی از تعطیلات ملی اعلام می شود.

و به همراه این حال، غیر ممکن بود که تمام این شادی را بدون توجه به اینکه آیا ممکن هست تقریبه همراه در آخرین لحظه به همراهشد، تماشا کنید. این یکی از آخرین دوره های صلاحیت برای جام جهانی ۳۲ تیم هست. در سال ۲۰۲۶، به لطف حاکمیت فیفا در اوایل امسال، ۴۸ کشور واجد شرایط خواهند بود.

منطق واضح هست. عواطف واجد شرایط، جذابیت فوتبه همراهل بین المللی هست، نقطه فروش منحصر به فرد آن، و در عین حال می تواند از دست رفته به همراهشد. برنده اواخر هسترالیا و شکست نهایی ایالات متحده ۱۴ ساعت به همراه هم فاصله داشتند، و در عین حال تعداد اندکی از آنها در هر دو به همراهزی و تمام ورزش های ناخن که ممکن هست در میان آن ها به همراهشد، برداشته شد. زمانهای پیشنهادی بیش از حد پراکنده بودند؛ فاصله خیلی زیاد هست؛ کار و خواب و زمان در راه بود.

پس از آن، برای همه این درام بطری و ذخیره و آزاد در قالب متمرکز، به عنوان بخشی از خود نهایی. به این ترتیب مردم بیشتر می توانند تماشا کنند به این ترتیب، مردم بیشتر پرداخت خواهند کرد. به FIFA، درام فقط شمارش می شود اگر می توان آن را کسب درآمد.

یک سوء تفاهم اساسی در اینجا وجود دارد. کهستاریکا به همراه شادی منفجر شد، یا پاناما تعطیلات ملی را اعلام می کند، یا مصری ها خیابه همراهن ها را سد می کنند، زیرا انتظار دارند که جام جهانی را برنده شوند. این برای لذت بردن از چیزی غیرمعمول و شگفت انگیز بود که از شادی صرف شده بود.

به زودی به عنوان یک انتظار، یک تعهد، این شادی از بین می رود. این زمانی هست که فوتبه همراهل بین المللی خسته کننده می شود. فیفا قصد داشت جام جهانی را تغییر دهد چرا که – به طور رسمی – احساس کرد که بیشتر مردم دعوت شده اند، این حزب بهتر هست. این فقط بخشی از هیجان را فراموش کرده هست، بخشی از درخوهست تجدید نظر، در حال دریافت این دعوت منحصر به فرد در وهله اول هست.

    

         اصلاح: ۱۱ اکتبر ۲۰۱۷

یک نسخه قبلی از این مقاله زمانی که جام جهانی به ۴۸ تیم گسترش می یابد، نادرست هست. این خواهد بود در سال ۲۰۲۶، نه "دفعه بعد"

ادامه مطلب خواندن دهستان اصلی
    

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم