AJ Styles به دنبه همراهل به همراهزگشت WWE به منچستر پس از حملات تروریستی هست و به ادعاهای "بهترین در جهان" پاسخ می دهد

۲۰ مهر ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

        

ستارگان WWE AJ Styles قول داده اند "لبخند بر روی چهره" را در منچستر ببندند، زیرا این شرکت برای اولین به همراهر از حمله تروریستی ماه می در Arena به شهر آرنا به همراهزگشته هست.

مکان منحصر به فرد منچستر در ماه گذشته پس از حوادث وحشتناکی که در ۲۲ ماه مه رخ داد، به دنبه همراهل کسب و کار بود که طی یک بمب گذاری در یک کنسرت موسیقی، ۲۳ کشته و ۲۵۰ زخمی بر جای گذاشت.

WWE، که تنها چند هفته پس از آن اتفاق افتاده بود، اولین به همراهر خود را در یکی از ایست های تور خود به عقب برگردانده هست، زمانی که نمایش های تلویزیونی آن دوشنبه شب Raw و Smackdown Live در ماه نوامبر به نمایش درآمده هست.

به دنبه همراهل آینده، سبک ها به همراه اطمینان گفتند که WWE می تواند در طول دو هدر، که بخشی از یک تور اروپایی طولانی هست، به یاد بیاورد. "

به همراه صحبت کردن به Independent ، او از حمایت بزرگ که شرکت و صنعت به طور کلی در این سواحل دریافت می کنند، قدردانی کرد و گفت: او از اهمیت رویداد منچستر آگاهی دارد و نمی تواند به اندازه کافی صحبت کند جمعیت بریتانیا.

او اظهار داشت: "من نمی توانم برای بقیه بچه ها صحبت کنم، اما دلیلی وجود دارد که چرا به همراهرها به انگلیس بروم. این چنین جمعیت بسیار زیادی وجود دارد و به نظر می رسد مثل روز گذشته بود که من در آنجا کتک می زدم [just before joining WWE] و به جمعیت انگلیس گفتم که اگر در «سلطنتی رامبل» یک نقطه برای من وجود داشته به همراهشد، من می روم و به آنها ضربه می زنم.

"من واقعا واقعا از این قسمت از کشور لذت می برم – آنها درست طرفداران کشتی هستند.

"من می دانم که این یک شرکت هست که در اطراف" خشونت "قرار دارد، اما این یک شرکت سرگرمی هست و این چیزی هست که آن را از هر چیز دیگری متفاوت می کند. این همه چیز در مورد لذت داشتن هست و اگر ما بتوانیم کاری را برای جمع کردن افراد انجام دهیم پس این کار مهست.

"WWE کار خوبي براي اطمينان از کمک ما به جامعه آمريکا، بلکه جهان هست. من هیجان زده می شوم برای به همراهزگشت به منچستر و لبخند بر روی صورت. »

سفرهای دوسالانه WWE به انگلستان همواره به خوبی مورد توجه قرار گرفته هست، زیرا در حال حاضر کشتی خود از چیزی که از پچ بنفش برخوردار هست لذت می برد.

از لحاظ قرار گرفتن در معرض و رسیدن به، WWE در فاصله ی قابل توجهی از به همراهلای درخت خاص قرار دارد اما به همراه صحنه های محلی بیشتری در انگلستان و در مکان هایی مانند ژاپن نیز به بررسی های عجیب و غریب می پردازد.

این کاملا شگفت انگیز هستایلز – خود یک جانبه همراهز به خوبی سفر – که اضافه شده: "این چیزی هست که ما قبلا گفته ایم. زمان خوبی برای تماشای کشتی هست زیرا چیزهای زیادی وجود دارد.

 aj-styles-2.png "title =" aj-styles-2.png "/> </div>
<p> <!-- END scald=5804426 --> </div>
<p> (WWE .com) </p>
</p></div>
<p> "این یک چیز خوب هست، و WWE می بیند و می داند که به همراهید چیزی در انگلیس و مکزیک داشته به همراهشند و چیزهایی مشابه آن. آنها متوجه هستند که هستعداد دیگری وجود دارد و همیشه از ایالات متحده نمی آید. من خیلی افتخار میکنم "</p>
<p> سبک های ۴۰ ساله ممکن هست تنها در دوئل سال گذشته در WWE بوده اند، اما او پشت سر او زندگی حرفه ای هستوار و تزئین شده هست. </p>
<p> به همراه کسب رتبه های قهرمانی و جوایز در سراسر جهان، بسیاری از آنها از جمله همکاران خود در نظر گرفته شده اند که بهترین کارهای خود را انجام دهند. </p>
<p> به طرز محکمی ادعا می کند که او سرکوب می شود، اما واضح هست که قوه قضایی یکی از کارهایی هست که او می کند </p>
<p> "من نمی دانم که من بهترین کشتی گیر دنیا هستم." "اما من دوست دارم فکر کنم زمانی که قدم به حلقه برسم سخت کار می کنم و خیلی از افتخار می کنم که کارم را انجام می دهم، از آنچه انجام می دهم افتخار می کنم." </p>
<p> "چه کسی بهترین هست؟ این بحثی هست که من فکر می کنم؛ بسیاری از هنرمندان بزرگ وجود دارد. </p>
<p> "شما هرگز نمی دانید که یکی از شخصیت های اصلی" بعدی "هست، اما اگر شما از من در مورد بهترین کشتی گیر دنیا می پرسید؟ من می گویم من نیستم "</p>
<p> <em> سبک ها و ستاره های بزرگ WWE Raw و Smackdown زنده به بریتانیا برای ضربه همراهت زنده تلویزیونی در منچستر آرنا و برگه های مختلف تور در سراسر کشور در ماه نوامبر. برای اطلاعات بیشتر به وبسایت wwe.com مراجعه کنید. </em> </p>
<p>                              <meta itemprop=
                       هستفاده مجدد از مطالب
                        

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم