Jack Nowell Exeter می تواند تا ماه دسامبر به همراه شکاف چشم شکسته شود ورزش

۲۰ مهر ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

اکستر ترس جک نئول پس از شکستن گونه و چشم خود در برابر نیوکاسل در روز شنبه نیاز به عملیات دارد. به گزارش روز سه شنبه، جناح انگلیس، قطعا ماه بعد از فصل را از دست خواهد داد و ممکن هست تا ماه دسامبر در صورتی که آسیب نتواند به سرعت بهبود یابد، می تواند کنار بیاید.

"راک بکستر، رییس اکستر راگبی، قبل از جام جهانی قهرمانان به همراهشگاه، گفت:" جک دارای دو شکستگی در به همراهلای شکم و پاشنه چشم بوده و به نظر می رسد که برای جراحی نیاز به عمل جراحی دارد. " به همراهزنده در برابر گلاسکو در روز شنبه. "ما هنوز کاملا نمی دانیم که چقدر طول خواهد کشید تا مشاور وی را ببیند اما به نظر می رسد که شش تا هشت هفته به همراهشد. این همیشه ضربه ای هست که به همراهزیکنان خوب را از دست می دهید اما ما معتقد هستیم که اگر یک نفر صدمه ببیند، این فرصتی برای فرد دیگری هست.

"این آسیب فقط یکی از آن موارد تاسف بود، وضعیت بیخطر. جک ناامید هست زیرا او احساس خوبی برای رفتن داشت و خوهستار دو به همراهزی خوب جام قهرمانان شد تا او را در قاب انگلستان قرار دهد. "

مونستر مربی پیشین آفریقای جنوبی، یوهان ون گران، به عنوان مربی جدید خود، جایگزین راسی اراسموس که در ماه دسامبر در جهت مخالف قرار دارد، تایید کرده هست. ون گران در ماه آینده برای دریافت مجوز کار شروع به کار خواهد کرد و قرارداد سه ساله امضا کرده هست.

مربی Springbok، آلیرت کویته، اخیی را گزارش داد که "وارن گران" به مونستر پیش از این معامله ای انجام داده هست اما اتحادیه راگبی آفریقای جنوبی موافقت کرده هست تا ون گروان را آزاد کند و اجازه دهد او به هستان ایرلند برود درست قبل از اینکه اراسموس برای تبدیل شدن به مدیر جدید راگبی بوکس شد.

وان گران ۳۷ ساله بخشی از کارکنان Springbok در شش فصل بوده هست، که در ابتدا توسط Heineeke Meyer هستخدام شده هست. او قبلا یک عضو بولز بود که در سالهای ۲۰۰۹ و ۲۰۱۰ جایزه سوپر راگبی را به دست آورد و در مدت زمان معینی علاقه مند به به همراهشگاه نیمکره شمالی بوده هست. "ما می دانیم یوهان، به همراه جری Flannery مربی پیشین و Felix جونز مربی خط حمله و مربی حمله ادامه خواهد داد برای ایجاد ساختار و فرآیندهای مورد نیاز برای آوردن این تیم مونستر از نظر رشد و موفقیت،" Garrett Fitzgerald، مدیر اجرایی Munster گفت.

[۱۹۴۵۹۰۱]  راهنمای "src =" https://i.guim.co.uk/img/media/755f491f11289c8de53c167efd8adda2fd43ca8d/855_519_1265_759/1265.jpg؟w=300&q=55&auto=format&usm=12&fit=max&s = e861f8e61e45587ff6e8309fa70b1c03 "/> </source> </source> </source> </source> </source> </source> </source> </source> </source> </source> </source> </source> </picture> </div>
<div class=

جک نیول، به همراهل Exeter

– تا شش هفته پس از شکستگی در اطراف شکم و چشم او رنج می برند. انگلستان شانس ۲/۵

بیلی وینپیولا، سارسنس No8

– چهار ماه پس از عمل جراحی زانو برای تعمیر منیسک در زانوی رهست خود. E شانس ngland 0/5

منو Tuilagi، مرکز لستر

– پیوند زخم تورت در شکستن حمام در آغاز سپتامبر. حداقل ۱۲ هفته به همراهقی مانده هست. انگلستان شانس ۰/۵

جاش بئامتون، فروش به جلو

– پس از اینکه در روز جمعه گذشته در برابر هار لکین ها مجبور شدیم سه ماه به همراه یک آسیب دوسپس سر و کار داشته به همراهشیم. انگلستان شانس ۰/۵

به همراهزگشت مونستر به پمپ فتح اروپایی او کار ساده ای نیست اما کارفرمایان سابق ون گران به وضوح متاسف هستند که او را از دست می دهند. "یوهان خود را به عنوان یک مربی برجسته ثابت کرده هست و او آینده بسیار روشن پیش از او، گفت: مدیر اجرایی SA Rugby، جری Roux. "انتصاب مونستر یک فرصت عالی برای او هست که بتواند خود را به عنوان مربی اصلی در یک محیط راگبی به همراهشگاهی بسیار رقابتی اروپایی اثبه همراهت کند. من شکی ندارم که یوهان در نقش جدید خود موفق خواهد بود. "

توجه کتزی به اخلاق کار ون گروان و توجه به جزئیات – "او یک مرد بسیار خوب هست و من می دانم که دست اول، چرا او به شدت امتیاز" – همچنین در سراسر Thomond پارک به عنوان Munster آماده برای راه اندازی خوش آمدید آخرین کمپین اروپایی آنها. اراسموس در روز یکشنبه در کهستور افتتاح شد، به همراه اولین طعم ون گران از مسابقات جام قهرمانان، هنگامی که لستر از لریکر در ۹ دسامبر به همراهزدید کرد،

در همین حال، راگبی کرنیش، یکی از معروف ترین راگبی های خود را پس از مرگ در سن ۷۶ سالگی از انگلیس پیشین و Lions طرفدار برین "پشته" هستیونز پس از یک بیماری طولانی، عزاداری می کند. هستیونز، یک کشاورز که به همراه شیرهای ۱۹۷۱ سفر کرد، در بین سال های ۱۹۶۹ و ۱۹۷۵ ۲۵ گل به ثمر رساند و در سال ۱۹۷۳ برنده جایزه ی انگلستان در نیوزیلند در عدن پارک شد.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم