Romelu Lukaku می تواند خود را متقاعد کند در منچستر یونایتد، شروع به همراه لیورپول در این آخر هفته

۲۰ مهر ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

        

Romelu Lukaku در هر به همراهر به همراهزی یکی از گل های او را در این فصل در به همراهشگاه و سطح بین المللی به ثمر رسانده هست. برای یک مهاجم قادر به گفتن هست که به عنوان شب در قرعه کشی قابل توجه هست. پس از تعریف حرکت حرفه ای او، یک به همراهشگاه به همراه منشاء منچستر یونایتد، او به طور یکپارچه به محیط اطراف خود متصل هست.

اعتصاب دیرین او در مراسم اخیر کریستال پالاس، به همراه وجود حمل یک مچ دست پهن شده و در تمام روز بعد از ظهر به نظر می رسید، هدف هفتم او در هفت به همراهزی اول خود برای یونایتد بود. به همراه این کار، لوکاکو یک رکوردی را که توسط اندی کول در سال ۱۹۹۵ تنظیم شده بود، مطابقت داد. برای ساختن رکورد خود، او به همراهید در انفیلد در روز شنبه امتیاز دهد.

لوکاکو در دوران حرفه ای لیگ برتر ۵۷ به همراهزی را در برابر "شش امتیاز" معنی دار انجام داده هست. بعضی وقتها به نظر می رسید کمی بیشتر از یک به همراهزیکن فرعی یا یک جوان امیدوار بود؛ بعضی وقت ها او مردی پیشرو در حق خودش بود، اما همه در مراحل مختلف توسعه اش بود.

در آن ۵۷ به همراهزی، او ۱۵ گل زده هست – کمی به همراهلاتر از هر چهار به همراهزی. حتی به همراه توجه به اینکه اکثریت آن به همراهزیها در رنگهای West Bromwich Albion و Everton آمده هست، این رکوردی هست که انتظار میرود مهاجم ۷۵ میلیون پوندی در این به همراهزی بهبود یابد.

کسانی هستند که هنوز هم می گویند که چیزی برای اثبه همراهت در به همراهلاترین سطح وجود دارد قبل از آنکه بتواند در همان کلاس قرار بگیرد، مانند، هری کین، برنده طلایی بولت، یا به همراهزیکن در آستانه تبدیل شدن به منچستر سرجیو آگوئرو، بهترین گلزن پیشرو شهر هست. او را به بهترین بهترین ها در خارج از قاره ها مقایسه کنید: رابرت لواندوفسکی، لوئیس سوارز، حتی گونزالو هیگواین و هنوز چیزی برای اثبه همراهت وجود دارد.

بعد از همه، اولین حضور لوکاکو در لیگ قهرمانان فقط یک ماه پیش بود، رکورد او در تورنمنت های بین المللی به همراه بلژیک در حد متوسط ​​هست و سرانجام او منتقدان سریع می گویند او چیزی از یک قلدر ' این یکی از راه های قرار دادن آن هست. او همچنین می تواند اعتماد به نفس نامیده شود – کسی که بر روی شمشیر قرار می گیرد تا بتواند نور کمتری را به شمشیر برساند.

پس از آخرین فصل کریسمس، لوکاکو ۱۳ گل در هشت به همراهزی مستقیم خانگی لیگ برتر به همراه اورتون به ثمر رساند. دوازده گل و هفت این به همراهزی ها در برابر به همراهشگاه ها بود که در نهایت به رونالد کومن پایان داد. در نهایت همه آنها در نهایت به هفتمین پست یونایتد کمک کردند تا شکاف ۱۵ امتیازی را بین آنها و بقیه ایجاد کند.

لوکاکو در چنگال خود و در برابر مخالفان پایین تر، صرفا بی رحمانه بود و این چیزی هست که او را مانند یک شریک مناسب برای یک طرف که ۸ به همراهر در برابر تیم های خارج از شش سال گذشته گل زده بود، به ثمر رساند. یونایتد به همان شیوه، به همان اندازه که به عنوان سوئدی نیز تاثیر گذار بود، به زلاتان ابراهیموویچ متکی نبود، و بسیاری از شانس هایی که او به سر برد، بسیاری از امتیازات را کاهش داد.

شواهد اولیه نشان می دهد که یونایتد این مشکل را از طرفین از پایین ترین سطح جدول در نظر گرفته شده در اولدترافورد ثابت کرده هست. دیگر مسائل عمده خود را در فصل گذشته، که کمی تحت رادار قرار گرفت، ناکامی در رقابت به همراه ماهی بزرگتر هنگام سفر آنها بود. یونایتد فقط یک به همراهر در برابر به همراهزی به همراه تاتنهام هاتسپور در به همراهزی نهایی در وایت هارت لین گلزنی کرد.

در انصاف، شکست ۲-۱ و ۲-۰ عقبنشینی در امارات هنگامی رخ داد که آنها اساسا قهرمان لیگ برتر خود را به منظور موفقیت در لیگ اروپا متمرکز کردند، اما آنها در برابر بی نظمی تساوی در آنفیلد و اتیهد، در حالی که آنها در شکست ۴-۰ در هستمفورد بریان کاملا از دست دادند.

اگر آنها به چالش بپردازند، آنها به همراهید از این پنج فینال در این فصل بیش از دو امتیاز بگیرند و در حال حاضر، تامین کننده اصلی آنها اهدافی هست که به همراهید در رکورد خود در برابر به همراهشگاه های برتر به همراهیستی داشته به همراهشد.

پیش از آنکه به تعطیلات بین المللی حتی پایان یابد، خوزه مورینیو این قطعه را پیش از آن گذاشته هست. او در مصاحبه ای به همراه Sky Sports روز دوشنبه گفت: "این بحث مطبوعاتی هست و یا گفتگو:" ما به همراهید چیزی برای اثبه همراهت، Lukaku به همراهید نمره، ما به همراهید برنده [is what they say] "،" او در مصاحبه ای به همراه Sky Sports در روز دوشنبه گفت. "ما به همراهید چیزی را اثبه همراهت کنیم."

او درست هست. پس از ۱۱ گل در ۱۰ به همراهزی در تمام مسابقات، هیچ کس نگران نبه همراهشید اگر لوکاکو تنها فصل دوم خود را در روز شنبه ثبت کند. به طور مساوی، هیچ کس نبه همراهید شگفت زده شود اگر او رکورد کول را پیشی بگیرد. دیر یا زود، لوکاکو این شک و تردید های طولانی را در مورد توانایی هایش در سطح نخبگان نادیده می گیرد، اما اکنون وقت آن هست که این کار را انجام دهیم.

                              
                       هستفاده مجدد از مطالب
                        

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم