• نوشته‌های تازه

 • از کشورهای به قاره ها، جلبک های جدید گلف

  ۲۳ آبان ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

          

  سفر به رویدادهای سری Rolex به راحتی به اندازه کافی به همراه به همراهزیکنانی که از انگلیس به فرانسه به ایرلند و اسکاتلند برگشته اند، به اندازه کافی شروع شد. اما پس از یک رویداد مستقل در اکتبر در ماه اکتبر، در ماه نوامبر در طی یک برنامه سه هفته ای وحشیانه ای از ترکیه، آفریقای جنوبی و امارات متحده عربی، میزان افزایش مکررا افزایش می یابد.

  تامی فلوتوود از انگلستان وارد می شود مسابقات قهرمانی جهان تور به عنوان رهبر مسابقه به دبی، یک رقابت طولانی مدت به همراه نقاط به دست آمده بر اساس پول جایزه، و اگر او می تواند جهستین رز، برنده در ترکیه، را به دست آورد، ۱٫۲۵ میلیون دلار برنده خواهد شد. Fleetwood به همراه وجود تولد اولین فرزندش، یک پسر، فرانکلین، در ۲۸ سپتامبر رقابت می کند.

              تور اروپا Rolex سری

              

                  
  ایرلندی Open به همراهشگاه گلف Portstewart، Portstewart،

  شهرستان Londonderry، ایرلند شمالی؛ ۶-۹ ژوئیه

  اسکاتلندی به همراهز

  Dundonald Links، Troon،

  اریشیر، اسکاتلند؛ ۱۳-۱۶ ژوئیه

  قهرمانی اروپا در تور PGA

  به همراهشگاه ونتورث، ویرجینیا آب،

  سوری، انگلستان؛ ۲۵ تا ۲۸ مه

  به همراهز د فرانسه

  Le Golf National،

  پاریس، فرانسه؛

  ۲۹ ژوئن – ۲ ژوئیه

  ترک به همراهز

  Regnum Carya

  گلف و اسپا ریزورت،

  آنتالیا، ترکیه؛

  نوامبر ۲-۵

  ایتالیایی به همراهز

  به همراهشگاه گلف میلانو،

  Parco Reale di

  مونزا، ایتالیا؛

  اکتبر ۱۲-۱۵

  مسابقات قهرمانی جهان تور

  املاک گیم جمیرا،

  دبی، امارات متحده عربی؛

  نوامبر ۱۶-۱۹

  چالش گلف Nedbank

  به همراهشگاه گری پلیر،

  سان شهر، آفریقای جنوبی؛

  نوامبر ۹-۱۲


      
      

  "آیا می توانید تصور کنید اگر من یک هفته و سپس به همراه ۲۰ بزرگ از دست داده بود؟" او گفت. "من نمی توانم اجازه بدهم که واقعا اتفاق بیافتد".

  و در عین حال، ۱۱ به همراهزیکن واجد شرایط ترک به همراهز، از جمله اسپانیایی سرجیو گارسیا، شماره ۳ را در مسابقه به دبی رتبه بندی کرده اند و جان رحم شماره ۴، در مورد چک پرداخت وجود دارد؛ این یکی دیگر از معیارهای این هست که چگونه برنامه ریزی سودآور تبدیل شده هست که برخی از به همراهزیکنان تصمیم به دور زدن آن را دارند. شانزده گلف به همراهز، از جمله داون، در تمام هشت سری رویداد سری Rolex رقابت کردند.

  داون انگیزه خود برای ادامه به همراهزی دارد. او در ۱۳ نوامبر رتبه ۱۵ را در مسابقه به دبی رتبه بندی کرده هست و به همراهید در ۳۰ سالگی به همراهقی بماند، او در مسابقات به همراهز بودن سالانه در Carnoustie در اسکاتلند جایگاهی خواهد گرفت.

  دون گفت: از دست دادن چمدان برای چهار روز در مراکش قیمت کوچکی بود که برای برنده شدن در این فصل، ۱٫۶ میلیون یورو یا حدود ۱٫۸ میلیون دلار تا کنون پرداخت شده هست. هستفن گالاچر، یک سربه همراهز ۲۲ ساله در اسکاتلند، برآورد کرد که گلف خود را دو تا سه به همراهر در سال از دست داده هست. Kiradech Aphibarnrat از تایلند گفت که احساس خوشبختی کرده هست که به همراهشگاههایش تنها چند ساعت در ترکیه در ترکیه گم میشوند در حالیکه Haotong Li از چمدان برجسته رنگ نارنجی که نشان داد که به همراهشگاههایش بیش از ۶۰ پوند وزن دارد و هشدار داد که در ترکیه هشدار داده هست، لطفا خم شدن و هستفاده از پاهای خود را "

  لغو پرواز، اتصالات از دست رفته، چمدان از دست رفته و مسمومیت غذایی از دست رفته هست. او گفت، سخت ترین چالش برای دانن در طی پنج هفته ی اوسسی، مدیریت الگوی خواب او را مدیریت کرد. پس از نزدیک به ۱۶ ساعت سفر از شانگهای به ترکیه در ترکیه، اکثر روز را در رختخواب گذراند.

  "من در یک کما بودم".

  پللی می گوید که تور در مسابقات بین مسابقات مسابقات پیگیری می کند و زمانی که برنامه را تشکیل می دهد، برای رسیدن به معادله به کار می رود.

  "آیا بهتر بود اگر آنها دو ساعت فاصله داشتند یا ما یک هواپیما داشتیم که کمی سریعتر پرواز کرد؟ خوب، مطمئنا، اما این واقعیتی نیست که در آن زندگی می کنیم، "پلی گفت. "ما بهترین کارهایی را که می توانیم انجام دهیم، اما گاهی اوقات نمی توان از آن اجتناب کرد."

  از سال ۲۰۱۶، زمانی که تور حوادث پشت سر هم در آنتالیا، ترکیه و سان سیتی، آفریقای جنوبی ، این منشور یک شبه همراهنه بین مقصد ها را ثبت کرد. از ۷۲ به همراهزیکن در میدان هفته هفتم نبرد بسکتبه همراهل گلف، ۵۷ به همراهر از پرواز بهره گرفتند که شناخته شده بود، شامل دنی ویلت و اندی سالیوان، انگلستان هست که از نوشیدنی ها برای خدمت گذراندن زمان هستفاده می کند.

  عکس
      

              

          

  تامی فلتودو از انگلستان به عنوان مسابقات قهرمانی تور جهانی به عنوان رهبر مسابقه به دبی وارد می شود
                          
               اعتبه همراهر
              پیتر موریسون / اسوشیتدپرس

              

  پلی به به همراهزیکنان خود در سال گذشته پیوست. هستیو تاد، مدیر بخش ارتبه همراهطات رسانه ای معاون اتحادیه اروپا می گوید، به همراهزیکنان به همراهلاییت نیز به طور منظم اتاق های اتاق هتل را به عنوان یک انگیزه برای به همراهزی در نظر می گیرند و این بسته از انگیزه ها در رویدادهای سری Rolex افزایش می یابد.

  از مت والاس انگلستان در مورد سفر دشوار خود را به به همراهزی در سری Rolex، که کل مبلغ ۵۷٫۵ میلیون دلار هست. در به همراهز ترکیه، ۳۶ نان سوراخی برای نگرانی در مورد وجود نداشت. یک سال پیش در این زمان، والاس از مرحله دوم مدرسه مقدماتی تور اروپا خارج شد و تنها در چارچوب تور چالش، مسیر توسعه تور اروپا برای فصل آینده محدود بود. او تحت سلطه آلپ تور، یک مدار مجتمع لیگ معادل AA در بیسبه همراهل، که در آن بزرگترین چک برنده خود را به مبلغ ۵۰۰۰ €. این به معنای تقسیم هزینه ها بود.

  "والاس گفت:" ما یک ماشین اجاره به همراه پنج مجموعه گلف گلف داشته به همراهشیم. " "ما در چهار یا پنج عمق در Airbnb اقامت داشتیم."

  برندگان مسابقات تمرینی دور اتاق را انتخاب کردند. این را به Wallace آموخت که چگونه به همراهزی خود را در جاده می گیرد. او گفت: "احساس راحتی می کنم هر جا،" او گفت.

  والاس در ماه می توانست Open de Portugal را به دست آورد، که او را ۹۰،۰۰۰ یورو دریافت کرد، وضعیت کامل دو سال در تور اروپا و ورود به رویدادهای سری Rolex. او اولین هفت به همراهزی را انجام داد و فرصت را به پول بیشتری داد. او سرب ۵۴ نفره در به همراهزپرداخت ایتالیا را برگزار کرد و چکش چهارم آن برای ۲۹۷،۱۲۱ یورو بزرگترین حرفه او بود.

  "من کاددی خود را در آن هفته نصف کردم که من تمام سالی را که من والاس گفت: شش به همراهر در تور آلپ به دست آورد.

  که گلف به همراهزان حرفه ای همچنان به تعقیب دلار متعالی ادامه می دهد، همانطور که آنها در سفرهای طولانی خود تجربه می کنند، چیز خوبی هستند. گالچر می گوید: "هر کسی که بتواند یک قرص را برای عقب انداختن جت به وجود آورد، ثروت را به دست خواهد آورد."

  هنگامی که این فصل در دبی اتفاق می افتد، حتی انجام نخواهد شد. هفته آینده او برای شروع فصل ۲۰۱۷-۱۸ تور اروپا در هنگ کنگ خواهد بود. هنگامی که دانن در نهایت به دوبلین به همراهز می گردد، طی پنج هفته گذشته بیش از ۳۶،۰۰۰ مایل طی شده هست.

  "این همان چیزی هست که ما انجام می دهیم"، دانن به همراه شانه هایش گفت: "

  ادامه مطلب دهستان اصلی
      

  دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم