• نوشته‌های تازه

 • جیمز دلگادو اعتماد به نفس اندی موری می تواند پس از آسیب به همراهزگردد ورزش

  ۲۳ آبان ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

  خبرهای تشویقی برای اندی موری پیش از به همراهزگشت به تور در هسترالیا در سال جدید هست. مربی او در سفر، جیمی دلگادو، به عنوان اعتماد به نفس در حالی که راجر فدرر پیش از این در هفته در مورد شانس اسکات از به همراهزگشت به رقابت از یک جراحه لگن که در یک نقطه به اندازه کافی به اندازه کافی برای پایان دادن به کار خود را به نظر می رسد صدا کرد.

  "دلگادو به Sky Sports گفت:" او هفته گذشته در اسکاتلند به همراه فدرر به همراهزی کرد، که خوب بود. " "این اولین به همراهر بود [since losing to Sam Querrey in the semi-finals at Wimbledon four months ago] که او علیه هر کسی در آن سطح به همراهزی کرده هست.

  "بدن او پس از آن بهبود یافت. سپس چند روز بعد به اینجا رفتیم تا به همراه [Dominic] Thiem تمرین کنیم. این پیشرفت نیز بود. او از آن لذت می برد.

  "عالی بود که اینجا بمانیم و همه بچه ها را دوبه همراهره ببینیم و همچنین او را به یک اتفاق تنیس بکشیم. او چند ماه به یک رویداد تنیس نرسیده هست. [He is] از دست رفته هست که خیلی زیاد هست. او این کار را خواهد کرد، به همراه این افراد در عرض چند ماه آینده تمرین خواهد کرد تا او را برای سال آینده آماده کند. "

  دلگادو گفت:

  تمام نشانه ها برای به همراهزگشت او مثبت بود.

  "این طرح در هفته نخست سال جاری در بریزبن آغاز می شود و سپس یک فاصله بین آن و Open Australian وجود دارد. ما در حال آماده سازی برای چند هفته هستیم و سعی می کنیم یک بلوک پیش فصل به همراه هم داشته به همراهشیم، سعی کنیم به همراهزیکنان خوبی برای تمرین به همراه آن ها انتخاب کنیم و برای هسترالیا آماده شویم. ما بسیار اعتماد به نفس و امیدواریم که او به بهترین حالت خود به همراهزگردد "

  فدرر پیش از این در هفته بعد از نمایشگاه خود در گلاسکو به گزاف گویی پس از نمایشگاه خود افزود که به همراه توجه به اینکه "تیم بسیار هنرمند و اندرو قلعه" به همراهزیکنان بریتانیایی سابق برتری داشت، خوشحال بود. قلعه که مشکلات انتحاری نسبت به پایان کارش را داشت، به خصوص بدبین بود.

  موری از صحبت در مورد ماهیت دقیق آسیب جراحت خودداری می کند، اما بعد از یک کار حرفه ای و طولانی مدت، به نظر می رسد که بیشتر از سایش و پاره شدن نبه همراهشد. او در طول به همراهزسازی خود توسط مربی اصلی خود، ایوان لندل، که همچنین به عنوان یک به همراهزیکن در معرض مشکلات ران بود، تشویق شد.

  دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم