• نوشته‌های تازه

 • چه اتفاقی افتاده در سری Rolex

  ۲۳ آبان ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

          

  رحم در این میدان غالب شد و از ۱۵۰ متری عقاب در شماره چهارم خارج شد و چهار پرچم مستطیلی را که از ۷ ردیف شروع شده بود به ساقه ۷ تا زیر ۶۵ ساله می کشاند. مجموع ۷۲ عدد ۲۴ ساله ۲۲ ساله، در زیر ۲۶۴ رکورد تورنمنت را به همراه سه برابری شکست داد تا او به پیروزی شش سکته برسد.

  "در واقع من بهترین گلف را به همراهزی می کنم که می توانم به یاد داشته به همراهشم و ۲۴ زیر زمین را در این زمین گلف بسوزانم ششم، این چیزی نیست که به همراهور کنم توانایی من را داشتم. »رحم گفت: "من بسیار در مورد خودم آموختم و این روز واقعا، واقعا ویژه هست."

  عکس
      

              

          

  پیروزی رافا کابررا بلا در افتتاح اسکاتلند نخستین به همراهر از سال ۲۰۱۲ بود.
                          
               اعتبه همراهر
              گرگوری شاموس / گتی ایماژ

              

  اسکاتلندی به همراهز

  موقعیت : لینک دانندالد، ترون، اریشیر، اسکاتلند

  وقتی ۱۶

  برنده : رفعت کابررا بللو اسپانیا

  پس از گذراندن شش به همراهر بعد از برنده شدن در کویر دبی کلاسیک دبی ۲۰۱۲، کبه همراهرا بلو و زمان خود را به درخشش وارد شد اسکاتلند به همراهز.

  او رکورد دوره ای ۸ تا زیر ۶۴ را در Dundonald Links پیاده کرد و در ۱۳ به همراهزی به پایان رسید. به اندازه کافی خوب بود که مجبور به پیروزی به همراه انگلیسی Callum Shinkwin به همراهشیم که از ۷۲مین سوراخ مسابقات رونق گرفت.

  کابررا بللو پیروزی سومین تور اروپا خود را به همراه یک پرنده دو نفره در اولین سوراخ اضافی پس از ضربه زدن به او دومین گلوله به سبز در حدود پنجاه و هشتاد و شصت و هشتاد و شصت و هشتاد و شصت و هشتاد و شصت و هشتاد و شصت و شصت و هشتصد
      
  ادامه مطلب خواندن دهستان اصلی

  "کابرا بلا گفت:" این لحظاتی هست که ما برای آن عمل می کنیم. "من از این شرایط فشار لذت می برم. من فکر می کنم آنها واقعا شما را تعریف می کنند. من یک ضربه بزرگ گرفتم و پرنده به اندازه کافی برای برنده شدن بود. "

  عکس
      

              

          

  تیرل هاتون پس از ساخت یک بطری پلهستیکی ۲۰ پا برنده شد.
                          
               اعتبه همراهر
              آنتونیو کالانی / Associated Press

              

  ایتالیایی به همراهز

  موقعیت : به همراهشگاه گلف میلانو، پارک ریل دی مونزا ایتالیا

  وقتی یک روز پس از جشن تولد ۲۶ سالگی خود، هاتون دوتار گرم را برای دومین پیروزی مستقیم تور اروپا سوار کرد. برنده : تیرل هاتون انگلستان

  او پنج عدد از هفت سوراخ آخر را برای یک بغداد ۶۵ به پایان رساند. هاتون این مسابقات را به صورت سبک وحشیانه انجام داد و یک توپ ۲۰ فوت برای پرنده ای در سبز نهایی را به دام انداخت و یک پیروزی یک بر یک بر انگلیس راس فیشر و کیارش آفیریارنات تایلند را گرفت.

  "من فقط نمیتوانم اعتقاد من دوبه همراهره برنده شدم، "هاتون گفت. "من رهبر را نمی بینم، بنابراین نمی دانستم کجا رهبران بودند، اما من برخی از بتت ها را نگه داشتم و یک احساس شگفت انگیز برای دیدن یک قطره در ۱۸ سالگی بود."

  عکس
      

              

          

  ترک ترک دومین پیروزی مستقیم جهستین رز در تور اروپا بود.
                          
               اعتبه همراهر
              ریچارد هیات کوت / گتی ایسیتی

              

  ترک به همراهز

  محل : رگوم کریا گلف و اسپا توچال، آنتالیا، ترکیه

  وقتی ۲-۵

  برنده : جهستین رز از انگلستان

  رز، مدال المپیک طلایی، از اوت ۲۰۱۵، یک رویداد رسمی را کسب نکرده هست. در یک ردیف. یک هفته پس از رسیدن به پیروزی در شانگهای، رز در روزهای آخر هفته ۶۴-۶۵ به همراهزی را برای از بین بردن کسری دو سکته انجام داد و پس از آن ۱۸ گل به ثمر رساند و در نهایت برابر نیکلاس کلسرات بلژیک و دیلان فریتلی از آفریقای جنوبی قرار گرفت. رز

  گل رز را به گلوله ای که او در ۱۸ ماهگی در آگوستا ملی پوشانده بود، از دست داد و در ماه آوریل موفق به دریافت مدرک شد. این به همراهر او در ۱۸ اکتبر برای سومین پرنده خود در چهار سوراخ آخر، یک پنجه ۱۰ پا را حفظ کرد و هنگامی که کلسرات موفق نشد که از دو پا نزدیکتر شود، رز توانست ۱۰ عنوان اروپایی خود و اولین جایزه سری Rolex را تأمین کند. رز گفت: "این مثل یک اتوبوس هست". "شما برای یک سال صبر می کنید، و سپس دو به همراهر به به همراهلا."

  عکس
      

              

          

  براندن گریس، درست، به همراه «گری پلر» پس از برنده شدن نزاع گلف چالد نجبه همراهنه جشن گرفت.
                          
               اعتبه همراهر
              کریستیان کوتزی / آژانس فیس بوک اروپا

              

  چالش گلف Nedbank

  محل : به همراهشگاه گری پلیر، شهر سان، آفریقای جنوبی

  ۹-۱۲ نوامبر

  برنده : براندن گریس آفریقای جنوبی

  گریس ۴۰ روزه پرچم پرچم را در ۱۶ سالگی از یک کراوات سه گانه عبور داد و هشتمین پیروزی خود را در تور اروپا به ثمر رساند.

  گریس ۲۹ ساله، به همراه ۶ تایی زیر ۶۶ ساله به اوج خود رسیده هست. او به همراه یک تیر ۷۲ اونس از ۱۱ تا ۲۷۷ و یک پیروزی تک مرحله ای بر اسکات جیمسون اسکاتلند و ویکتور دووایسون فرانسه، که دچار مصدومیت شده بود، به پایان رسید.

  گریس که در یک مزرعه در پرتوریا بزرگ شد، در ۱۰ سال نخستین آفریقای جنوبی بود که در زمین خود برنده شد.

  "من فکر می کنم این احتمالا بلندترین شعله ای بود که من تا به حال دریافت کرده ام گریس گفت: "سوراخ ۱۸٫ "این یک رویداد هست که به عنوان آفریقای جنوبی که می خواهید برنده شوید. این بزرگترین آفرینش به خاطر یک دلیل هست و اینکه جایگاه ویژه ای دارد. »

  ادامه مطلب اصلی دهستان
      

  دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم