• نوشته‌های تازه

 • چگونه بن سیمونز چنین تاثیری در NBA دارد کریس د سیلوا | ورزش

  ۲۳ آبان ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

  قبل از بن سیمونز، یک دقیقه از بسکتبه همراهل NBA به همراهزی کرد، مقایسه ها هیجان زده شد: جوان هسترالیایی از لیبرون جیمز، جادو جانسون یا اسکار روبرتسون صحبت شد

  در NBA امروز، جایی که بسیاری از چشم اندازهای برتر تنها به همراه یک سالن انفرادی بسکتبه همراهل کالج وارد لیگ می شوند، این مقایسه های شگفت انگیز اغلب می تواند یک قهرمان مرگ به همراهشد. به همراه این حال برای برخی از افراد خاص، فشار به آنها امکان می دهد که رشد کنند.

  دوازده به همراهزی را در زندگی حرفه ای NBA شیمونز، در همان نفس به عنوان Hall of Famers ذکر نشده، غیرممکن هست.

  جالب ترین بخش شروع سی ام مونس در زندگی حرفه ای NBA او این نیست که او شماره های کمک کننده ای را به ارمغان بیاورد، نه اینکه فیلادلفیا ۷۶ به همراهزیکن خود را یک رشته پیروزی چهار به همراهزی قرار داده هست. این که او توانسته چنین موفقیتی را در اوایل دوران حرفه خود داشته به همراهشد، در حالی که یک تیرانداز نیست.

  همانند لیگ برتر در فصل اولیه رقابت MVP نامزد جیاننس Antetokounmpo، سیمونز وارد لیگ در یک دوره ای هست که به همراهزیکنان به همراه کمبودهای تیراندازی خود را به ندرت رشد می کنند.

  گفت که NBA در حال پیشرفت به سمت خطوط سه جانبه و فراتر از آن قرار دارد. تیراندازی از راه دور، تبدیل به مترادف به همراه برنده شده هست – بهترین تیم در لیگ، جنگجویان طلایی ایالات متحده، مرکز جرم خود را در اطراف قوس سه نقطه – و به همراهزیکنان که می تواند مبه همراهرزه طبقه را به دقیقه برای گسترش هست.

  به همراه توجه به مسیر لیگ، چگونه سیمونز موفق شد تا بسیار موثر به همراهشد؟

  "گرانش" در پنج سال گذشته یکی از محبوب ترین واژه های NBA شده هست. در بسکتبه همراهل، این اصطلاح به نحوی هست که یک به همراهزیکن دفاعی می تواند در اطراف دادگاه کشیده شود. هستیون کری دو به همراهر MVP دولتی طلا به دلیل توانایی تیراندازی عالمگیاش، هستاد گرانش هست.

  هر کجا که Curry روی زمین به همراهشد – و اینکه آیا او در توپ هست یا خاموش هست – کل دفاع به علت تهدید تیراندازی وی به نظر می رسد، به همین دلیل هست که جریانی از فضای به همراهز برای هم تیمی هایش به وجود می آید. گرانش کاری هست این هست که چگونه دولت طلایی توانسته هست از طریق هر طرح دفاعی که در سه سال گذشته به همراه آن مواجه بوده هست، از بین برود.

  به همراه این حال، سیمونز نوع دیگری از گرانش را حمل می کند – گرانش زمانی که به توانایی عبور او می رسد. تعداد کمک های سیمونز از موقعیت پیش رو قابل توجه هست – او میانگین ۷٫۸ به همراهزی در هر فصل در این فصل دارد – اما آنچه که مورد توجه قرار می گیرد، نوع کمک های او هست.

  از لحظه ای که او در دادگاه NBA قدم برداشت، سیمونز توانایی نادرستی را برای انتقال دادگاه متقاضی – یا به همراه دست – نشان داد که جیمز خود را ساخته هست.

  سیمونز میانگین میانگین هر یک از کارهایی که او انجام می دهد ۲٫۰۵ کمک می کند که به همراه توجه به نوع گذرنده ای که انجام می دهد بسیار چشمگیر هست. او نه تنها او را به نظر می رسد برای هم تیمی های خود را، اما او مراقبت از توپ در حالی که او آن را انجام دهد.

   بن سیمونز دونک "src =" https : //i.guim.co.uk/img/media/8b05f25c63d5799d83bb22738ccf3df204eeaedb/0_0_3810_2505/master/3810.jpg w = 300 & q = 55 & auto = format & usm = 12 & fit = max & s = b98d689893548f3277394cb810d732ba "/> </source> </source> </source> </source> </source> </source> </picture> </div>
<p> <span class=

  بن سیمونز در یک به همراهزی قبل از فصل مقابل بولتون سلتیک ها را می کشد. عکاس: Winslow Townson / AP

  سیمونز را روی زمین بگذارید و توانایی پیدا کردن هر یک از هم تیمی هایش را در هر نقطه ای از دادگاه پیدا می کند.

  مدافعان این را زمانی می دانند که در اختیار دارند – آنها نمیتوانند تیراندازان را به عنوان دومین تردید یا یک اشتبه همراهه به سیمونز اجازه دهند کافی زمان برای ارائه پاس کامل داشته به همراهشند. از طریق هر جرمی نخبه در NBA اسکن می کنید و توسط پیشین به همراهز می شوند که اساتید محل سکونت تیراندازی محیط هستند. توانایی انتقال سیمونز و جوئل امبیود، فساد فیلادلفیا را به همراهز می کند و در حال حاضر سابق خود را در بخش های به همراهلایی عابر پیاده های بزرگ قرار داده هست.

  بدون اینکه یک تیرانداز به همراهشد، سیمونز کار فوق العاده ای انجام داده هست تا از تهدید گذار او به نمره بهره برداری کند. از آنجا که مدافعان تمایلی به ترک تیراندازان ندارند، نمی توانند رنگ را به طور موثر در درایو سیمونز – هستراتژی عادی علیه یک تیرانداز غیرمجاز – بسته بندی کنند و از مزایای آن بهره مند شوند. سیمونز ۷۰ درصد از همه عکس ها را در منطقه محدود (۰-۳ فوت از سبد) تبدیل می کند، تعدادی که او را در بین بهترین لیگ ها قرار می دهد.

  یکی دیگر از کلید برای یک به همراهزیکن که یک تیرانداز پرخاشگر نیست، تهدید به توپ هست، چیزی Simmons تا به حال در این فصل فوق العاده هست. ترکیب منحصر به فرد سیمونز از سرعت و قدرت در موقعیت او به همراهعث می شود او کابوس برای دفاع در حرکت هست و او از ورزشگری خود را برای تبدیل شدن به یک گلزن عالی برای توپ برای Sixers

  سیمونز ۶۹ درصد قابل توجهی از همه عکس ها را در جایی که توپ را در حال بریدن به سبد دریافت کرده هست، تعدیل کرده هست که به همراهلاتر از کیری ایروینگ (۶۰ درصد) و پل جورج (۶۶ درصد) هست.

  هنگامی که در مورد اینکه چطور می توان بعد از به همراهزی فیلادلفیا علیه آتلانتا پیش از این در فصل به چالش کشید، پاسخ سی ام مون پیشنهاد کرد او می داند که آسمان محدود هست.

  "او می گوید:" خیلی بیشتر هست. " "راه بیشتر وجود دارد. منظورم این هست که من به همراهید سخت کار کنم و در به همراهشگاه به همراهشم، اما فکر میکنم چند سال هست که آن را سرگرم کننده خواهد بود. "

  به همراهزی او به هیچ وجه کامل نیست. دفاع به همراهزی های بیشتر در فیلم های به همراهزی، از دست دادن، سخت تر خواهد بود برای سیمونز برای نمره. او هنوز یک تیرانداز آزاد هست. اما زگیل در به همراهزی سیمونز کاملا قابل حل هست و او خیلی سخت کار می کند تا به عنوان یک تیرانداز بهبود یابد.

  اما توانایی مغزی سیمونز برای خواندن به همراهزی؟ این چیزی هست که نمی تواند تدریس شود.

  دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم