• نوشته‌های تازه

 • جک جک مارین کیلیک را در سه مجموعه در فینال تور جهانی تور | ورزش

  ۲۴ آبان ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

  جک جک، که در اسم مستعار "Showtime" مشهور هست، به همراه عجله غریب آمریکایی پیاده می شود، در حالی که ماریین سیلیک هدیه واضح خود را در یک بدن خمیده که به همراه تمام اعتقادات یک گور دسته جمعی حرکت می کند، می کند. در روز سوم فینال تور جهانی ATP، از دنیای جدیدی که بر روی درون گرایی کروات غالب بود، سر و صدا و شلوغ بود.

  "جک گفت:" من به همراه پول خانه به همراهزی می کنم، "در این هفته از Bercy، جایی که او مجبور بود برنده شود، گفت. پیش از این دوشنبه و ۳۷ دقیقه برای پیروزی در به همراهزی هفتم، هفتم، هفتم، هفتم، هفتم، هفتم، هفتم، هفتم، هفتم، هفتم در طول سالها

  جک افزود: "این روزهای صبح جالب بوده هست. زنگ هشدار آتش در هتل ما در ساعت ۴ صبح به وقت گرینویچ رفت. من عاشق به همراهزی در لندن هستم شما را در خانه احساس میکنم مربی من، زمانی که من جوان بود، به من "Showtime" نامگذاری کرد، زیرا همیشه دوست دارم در مقابل مردم به همراهزی کنم. همیشه وجود دارد. من حتی نمی دانم چه اتفاقی می افتد. »

  یک مورد در مورد به همراهزی طولانی ۱۱ به همراهزی اول بود. هر دو به همراه اهداف و مهارت، کرواسی به همراه شیوه ای عجیب و غریب خود برخورد کرده اند، به طوری که کاملا به هستعداد واضح خود اعتماد نکنند، آمریکایی پر از آن، ایجاد برندگان به همراه اعتقاد غیرمجاز. Cilic مورد نیاز برای نگه داشتن مجرم جوان خود را شگفت انگیز در خلیج، و برای او به نظر می رسید بد زمانی که جوراب ابتدا به همراه احتیاط او را در طرف جلو به همراه ورق سنج اندازه گیری شده هست که یک خطا را مجبور کرد، و سپس یک کلاهبرداری به طور کامل به پایان رسیده هست که او را ترک کرد.

  به همراه این حال، در پشت اسلحه های بزرگ خود، Cilic ادامه داد: دفاع از جوراب فلفل، که ترک خورده – نه به خاطر جاه طلبی، اما هستقامت. به همراه تعادل خود را به طور موقت، او موفق به شکستن قفل زمانی که پاره پاره کردن بیش از بخش به همراهلا از شبکه، اما به آن؛ سپس، به طور مشابه، تنظیم نشده هست، او یک عصای خفیف پهن شده هست. و لحظه ای رفته بود.

  عکسهای از دست رفته، در مقایسه به همراه سایر کارهایش، کاملا واضح بود؛ هیچ کس به همراهزی کامل، مجموعه یا به همراهزی – نقطه گاه و گاه و یا تجمع ممکن هست – اما Sock's blip اجتناب ناپذیر بود. هنگامی که تور به این نقطه می رسد، هستقامت پادشاه هست. او در هفته گذشته برسی موفق به گلزنی شد و در مسابقات قهرمانی خود موفق به گلزنی شد. در اینجا او مرحله ای بسیار بزرگتری دارد که می تواند به همراهزی کند و به نظر می رسد که او را به همراه خود ببرد.

  Cilic به درستی شکست خورده و یک نقطه شکستن برای نگه داشتن و قرار دادن اولین مجموعه در ۵۱ دقیقه ذخیره شده هست. جوراب زدن به عقب افتادن در اوایل دوم. آیا می تواند او را در سطح خود حفظ کند، به همراه این حال، در برابر یک قهرمان سابق اسلم و آخرین فینالیست ویمبلدون؟ یک خطای دوگانه در به همراهزی چهارم – اولین به همراهزی او – و یک فرسودگی خسته به نظر می رسد در غیر اینصورت، اما به همراه چهره او به همراهز هست، او دو عکس قطره لذت بخش را برای پیشرفت به یک سرب ۳-۱ خیره کرد.

  او مطمئنا احساس کرد که او به همراهلا بود هنگامی که اعصاب حمله راکت را به Cilic، چهارم خطای دوگانه و یک fahandur fahand هزینه او به خدمت خود را در به همراهزی پنجم. جوراب آن را به یک مجموعه سوم، قطره شات و هفت سین خود را سلاح های قاتل. راجر فدرر در تصمیم گیری های این فصل در سال جاری، به همراهزده خوب ۴۲٫۶٪ برای به همراهزیکن به همراه کیفیت خود را دارد، در حالی که راجر فدرر ۸۴٫۶٪ از فریم های برنده مسابقه را در این فصل به همراهزپرداخت شکوه خود به دست آورد. در روز سه شنبه بعد از ظهر، تعداد سقوط کرد جوراب.

  به همراه سقوط او در قاب متوسط، Cilic در اولین فرصت شکست و جوراب، که به طور خلاصه ترک دادگاه در پایان مجموعه دوم، به نظر می رسید لحظه ای از سرعت. هنگامی که Cilic به دنبه همراهل یک سرب ۳-۰ بود، چیزی که تنها ۱۰ دقیقه قبل از ذهنیت مسابقه برای جوراب بود، به طور کامل حل شد. او فقط یک نقطه را در مجموعه ای از آن نقطه به دست آورد.

  مگو او را در به همراهزی چهارم سقوط کرد، خدمه کلیک کردن و زمین به همراهزی ها علامت زاویه خود را پیدا کردند، به عنوان او خود را به مبه همراهرزه کشیدند و آنها به ضربه همراهت پنالتی رفتند. سیلک ۱۵-۱۳ ساله در کراوای شکسته، جوراب ۱۸-۷ بود. به همراهز هم، آمار حاکم هست. Cilic از ۴-۲ به به همراهلا صعود کرد، اما جوراب قوی بود، و مجبور کردن دشمنش را به موقعیت نامطلوب برای پیروزی متصل کرد.

  قبلا، Kontinen و Peers – شریک دو برابر شریک جیمی موری، ۱۲ مورد برای قهرمانان ۲۰۱۵، ژان جولین راجر (شریک گاه به گاه اندی موری) و هوریا تاکو (۷-۶) (۳) ، ۷-۶ (۶).

  دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم