• نوشته‌های تازه

 • رافائل نادال از فینال ATP به همراه آسیب زانو از بین می رود

  ۲۴ آبان ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

          

  اما سومین مرحله یک قدم بیش از حد برای نادال هست که در سال جاری شش عنوان را کسب کرد. او شروع به مبه همراهرزه به همراه جنبش خود کرد و در معرض درد بود. گاوین یک شکست دوگانه را برای ۴-۱ به جلو برد، اما نادال یک به همراهر دیگر به همراه هم متحد شد. او می تواند تنها یکی از به همراهزه ها را به همراهزیابی کند.

  "گفین گفت" این سخت بود حتی اگر ۱۰۰ درصد حرکت نکرد. "او واقعا به توپ ضربه زد. هرگز برای رسیدن به یک مسابقه آسان نیست، برای پایان دادن به مجموعه ای در برابر او. حتی اگر چهار امتیاز به همراهزی را در مرحله دوم از دست دادم، من از اینکه پشیمان نشدم. من همچنان در حال رفتن به سوم هستم. "

  نادال به طرز وحشیانه از زمان داد و ستد به سمت خدا رفت و به پایان رسید. وی در ماه ژوئن دهمین نمایشگاه فرانسوی خود را به دست آورد، سومین افتتاح رسمی ایالات متحده را در ماه سپتامبر و در ۳۱ سالگی تبدیل به قدیمی ترین مرد برای پایان دادن به سال بعد از رتبه بندی شد.

  به همراه به همراهز کردن هسترالیا بیش از دو ماه به طول انجامید، نادال به همراه اعتماد به نفس به همراهزی در لندن، هیچ آسیب پایدار نداشت. او گفت که آسیب "هیچ چیز جدیدی نیست"

  "همه از تیم من، ما تجربه درستی در مورد این چیزها داریم." "ما امیدواریم که آن را به خوبی مدیریت کنیم، برای هستراحت مناسب، کار درست، و تلاش برای آماده شدن برای آغاز فصل بعدی"

  خروج نادال از مسیر راجر فدرر به عنوان یک عنوان فینال هفتم . فدرر در سال جاری برنده ی به همراهزی های هسترالیا و ویمبلدون می شود و روز سه شنبه پس از شکست دادن جک اسکور، در برابر الکساندر زوروف برنده خواهد شد.

  گرگور دیمیتروف، اولین به همراهزی خود را در فینال ATP، به همراه تلاش به همراهز هم از دومینیک تیم و در تاریخ دوشنبه ۶-۳، ۵-۷، ۷-۵ پیروز شد.

  دیمیتروف، ششمین امتیاز را حفظ کرد، به همراه وجود اینکه به طور ضمنی فرصتی برای خدمت در مسابقه در مجموعه دوم داشت و Dimitrov گفت: "هر سال شما بیشتر در مورد خود، در مورد به همراهزی، در مورد به همراهزیکنان بیشتر یاد می گیرید."

  "من همچنین کارهای زیادی را در دادگاه انجام دادم. در نهایت شروع به نوعی، مانند، می آیند. "

  ادامه مطلب اصلی را بخوانید
      

  دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم