• نوشته‌های تازه

 • هارون قاضی و کودی بلینگن به طور یکجانبه نامزدان سال نو

  ۲۴ آبان ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

          

  قاضی، یک صاحب حق ۲۵ ساله، فصل هشتم را شروع کرد و به عنوان رهبر AL در هامرز، ۱۲۸ امتیاز (۱۲۷) و پیروزی (۲۰۸) پایه و درصد شلاق زدن ۱٫۰۴۹، تنها فرورفتگی در قله AL Judas، ۲۸۴ فرمانروایی شد و در ۱۱۴ به همراهر اجرا شد و اولین یانکی بود که به عنوان تازه وارد سال از سال Jeter در سال ۱۹۹۶ تبدیل شد.

  جتر یانکی ها را به یک مسابقات قهرمانی در آن فصل و قاضی در این سال نزدیک شد و به یانکی ها کمک کرد تا به همراهزی ۷ سری مسابقات قهرمانی المپیک را که آنها به هوستون از دست داده بودند، برساند. در طول راه، او موفق به پیروزی در خانه All Star خانه اجرا شد و الهام بخش بخش سلامتی چوب به همراه چوب چوب در ورزشگاه Yankee – قضات قضات، به همراه طرفداران لبه همراهس پوشیدن و تکان دادن فوم گاوصندوق. یک قاضی عالی دیوانعالی، سونیا سوتومایور، حتی در ماه آگوست یک به همراهزی در آنجا دیده بود.

  عکس
      

              

          

  کودی بلینگر از لس آنجلس Dodgers 13 خانه اجرا می شود در ماه ژوئن به عنوان بخشی از فصل ۳۹ هامر
                          
               اعتبه همراهر
              تام پنینگتون / گتی ایماژ

              

  فصل قاضی یک سقوط طولانی مدت داشت؛ او از ژوئیه ۱۴ تا پایان ماه اوت ۱۷۹ ضربه زد. پس از حمام کردن .۳۲۹ قبل از شکستن همه ستاره. او در سرتاسر به همراهقی مانده بود، به همراه آرامش، رفتار فروتن و اطمینان که او بهبود می یافت. قاضی در کنفرانس تلفنی خود به همراه خبرنگاران روز دوشنبه قاضی یادداشتی را از کارلوس بلتران در آموزش بهار در سال ۲۰۱۶ به یاد آورده هست.

  "من از او پرسیدم" چگونه برای شما اتفاق افتاد، هر ساله از طریق صدمات و صدمات و چیزهایی مثل این؟ "" قاضی گفت: بلتران، که دوشنبه پس از ۲۰ فصل به همراهزنشسته شد. "و او گفت:" هی، شما به همراهید متوجه شوید که شما می توانید در چند ماه اول گرم شود، یا شما می توانید در چند ماه اول شروع بد، اما شما می دانید چه؟ این بیس به همراهل هست، همه چیز به همین ترتیب هست. بنابراین، اگر فقط به عنوان حتی کره ای به همراهقی بمانید، سعی نکنید که سوار شدن و شکاف، فقط به همراه همه چیز مثبت به همراهقی بمانید، اعداد، نتایج خود را، و جایی که تیم شما می خواهد در انتهای آن وجود داشته به همراهشد سال "

  " شنیدن این که از یک حضور جانبه همراهزان مانند آن، که هرگز در هیچ شرایطی فشار نیاورده بود، بسیار خوشحال شدم که شنیدم "

  از پایان فصل، مشخصات قاضی همچنان افزایش یافته هست. هفته گذشته، سونی او را به عنوان ستاره پوشش جدیدی از به همراهزی محبوب MLB The Show معرفی کرد. روز دوشنبه پپسی یک قرارداد تایید به همراه وی را اعلام کرد. به طور معمول، قاضی توجه خود را انحراف کرد.

  "اوقات فراوانی دارد که می تواند صورت M.L.B. به همراهشد." "اگر به اطراف نگاه کنید، از بسیاری از روحانیون که در سال جاری داشتیم، بسیاری از بچه های جوان در اوایل تا اواسط دهه ۲۰، و اینکه چگونه این به همراهزی را تحت تاثیر قرار دادند، ما در گروه Major یک گروه ویژه داریم لیگ بیس به همراهل. چطور پلی آف در سال جاری حرکت کرد، هیجان در اطراف این به همراهزی در حال حاضر، زمان خاصی برای حضور در لیگ های بزرگ هست. "

  Bellinger، ۲۲، در اواخر ماه آوریل به Dodgers پیوست و به ۱۰۴ تیم پیوست ، بیشتر از حق رای دادن از زمان حرکتش از بروکلین در سال ۱۹۵۸٫ او در ۹۷ اجرا اجرا شد و به همراه ۲۶۷ امتیاز به همراه O.S. 933، در حالی که تقسیم زمان بین اولین پایه و خارج از میدان.

  Bellinger، پسر یونیزه سابق یانیکس، Clay Bellinger، به لیستی بلند از Dodgers برای پیروزی در این جایزه پیوست. Dodgers در حال حاضر ۱۸ ورزشکار ساله را اعلام کرده هست، از جمله رابینسون – اولین – و کری سایگر کوتاه مدت، برنده یکنواخت در سال ۲۰۱۶ هست. یانکی ها به همراه ۹ نفر دومین رقیب سال هستند.

  به همراه وجود همه موفقیت های آنها، قاضی و بلینگن به همراهرها در پست های گذشته فروتن بودند. قاضی در پی پیروزی بخش یانکی ها در کلیولند، ۱ قاضی ۲۰ ساله را رد کرد و یک سری ضرب المثل را برای رد صلاحیت ها به همراه ۱۶ ردیف تعیین کرد. این رکورد کمتر از یک ماه طول کشید، زیرا Bellinger آن را در سری جهانی شکست. او در ۴ به همراهزی برای هفده به همراهزی در هشت به همراهزي به هیت هستون به همراه ۱۷ ضربه زد.

  هفته بوندس لیگا به همراه مدال طلای سه شنبه، برندگان جوایز Cy Young در روز چهارشنبه و به همراهزیکنان به همراه ارزش ترین پنج شنبه. قاضی در میان فینالیست های A.L. M.V.P.، به همراه خوزه آلتویو Houston و خوزه رامیرز Cleveland هست.

  ادامه خواندن دهستان اصلی
      

  دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم