• نوشته‌های تازه

 • کنور مک گریگور برای رفتار در Bellator عذرخواهی می کند، اما علامت گودارد داور را به خاطر رفتار "ترسناک" حمل می کند

  ۲۴ آبان ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

          

  قهرمان UFC دو قهرمان کنور مک گرگور از تلاش برای مقابله به همراه یک داور در یک رویداد MMA در دوبلین عذرخواهی کرده هست – هرچند ادعا کرد که او فقط برای حفظ سلامت و امنیت یک جنگنده دیگر به قفس حمله کرد.

  مک گرگور شب جمعه در مراسم Bellator 187 حضور داشت تا تماشاگر همسرش چارلی ورد را در John Redmond بگیرد. لحظاتی بعد از بخش ردموند از ردموند خارج شد، مک گرگور به قفس افتاد تا به همراه او جشن بگیرد.

  داور علامت گوردار سعی کرد McGregor را تنها به جرقه بزرگی که به همراه فشار دادن او دور می شد جدا کند.

  مک گرگور پس از آن مقابله کرد، در حال اجرا پس از گودارد و فریاد و اشاره به او قبل از او پس از ظاهر شدن به رسمیت شناختن رسمی همراه شد.

  سه شنبه McGregor قول داد که از اشتبه همراههات خود در هنگام ارسال عذرخواهی در حسابهای رسانه اجتماعی خود، یاد بگیرد.

  "من صمیمانه از رفتار من در آخر هفته مبه همراهرزه به همراه رویداد در دوبلین عذرخواهی می کنم. در حالی که تلاش برای حمایت از یک همکاران و دوستان وفادار، من اجازه می دهم احساسات من بهترین من را دریافت و خارج از خط عمل، گفت: "مک گریگور، که در مبه همراهرزه به همراه UFC پس از متوقف ادی الورز برای ضبط ۱۵۵LB تاج در ماه نوامبر سال گذشته هست.

  "به عنوان یک قهرمان UFC به همراه وزن چندمتری، تولید کننده اجرایی، مدل نقش و شخصیت عمومی، من به همراهید خودم را به یک هستاندارد به همراهلاتر متصل کنم. داور مارک گودر در تلاش برای انتخاب جنگنده ناخودآگاه از طبقه و تصمیم گیری وحشت زده تصمیم گرفت و مبه همراهرزه را برای ادامه در دور دوم ادامه داد. حتی علیه خوهسته مربیان مبه همراهرز گفت. مبه همراهرزه پایان یافت.

  "بعد از دیدن جنگنده من در یک جنگ که در آن بدترین اتفاق افتاد و حریف از حوادثش در شب از خانه گذشت، فکر کردم بدترین اتفاق ممکن هست دوبه همراهره اتفاق بیفتد، و من آن را از دست دادم و واکنش نشان دادم. من از همه متاسفم "

  مک گرگور افزود: "من صادقانه از مدیر اداره ورزش های ملی قبیله Mohegan، مایک مظوللی، همه مقامات و کارکنان این رویداد، اندی رایان و جنگنده جان خود عذر می خواهم، دو نفر از آنها که مبه همراهرزه عظیم را انجام می دهند هر زمان. این طرف همواره احترام من و در آخر هر یک از طرفداران من هست. من عاشق همه هستم

  "من همیشه از اشتبه همراههاتم آموختم و این متفاوت نیست."

                                
                         هستفاده دوبه همراهره از مطالب
                          

  دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم