• نوشته‌های تازه

 • Cavaliers پاک کردن ۲۳ نقطه به ضرب و شتم Feisty نیکس

  ۲۴ آبان ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

          

  Cavaliers، به همراه ضبط ۷-۷، ممکن هست مشکلات خود را داشته به همراهشد، اما جیمز یادآوری قدرت خود را به همراه ۲۳ امتیاز، ۱۲ کمک و ۹ rebounds.

  به همراه این حال Knicks، پس از سال ها از دست دادن بسکتبه همراهل که طرفداران خود را از بین می برد و کمک کرد تا ستاره به جلو برود، کارملو آنتونی و فیلیپ جکسون، رئیس پیشین تیم، ثابت کردند که دوبه همراهره سرگرم کننده و شاد هستند. در حالی که آنتونی به همراه زندگی جدید او در شهر اوکلاهما سازگار هست، نیکس در حال حرکت هست. به همراه وجود شکست، آنها هفت به همراهزی از ۱۰ به همراهزی اخیر خود را پس از ۰-۳ شروع کردند و نتوانستند دفاع قهرمان کنفدراسیون شرق را جلب کنند.

  عکس
      

              

          

  LeBron James و Cavaliers در روز دوشنبه در به همراهغ ظاهر شدند، اما Kristaps Porzingis و Knicks به نظر می رسد یک تیم در حال رشد برای بسیاری از به همراهزی هست.
                          
               اعتبه همراهر
              آندرس کوداکی / اسوشیتدپرس

              

  Kristaps Porzingis به یک ستاره تمام عیار تبدیل می شود، به طور منظم به میزان ۳۰ امتیاز در هر به همراهزی به ثمر رساند. او ۲۰ روز دوشنبه صعود کرد و هفت صعود داشت.

  Knicks ستاره های پیشین داشتند، اما به نظر می رسد که این تیم در حال توسعه یک هویت قانونی هست، در حالی که Porzingis به همراه کمک مؤثر ارائه می دهد. کانتر، که ۲۰ امتیاز به دست آورد و ۱۶ ریبه همراهند را به دست آورد، به آنها یک نیروی محرک در مرکز می دهد. تیم Hardaway Jr.، که ۲۸ گل تیم را به ثمر رساند و ۱۰ گل زده را به ثمر رساند، یک به همراهل دروازه در محیط هست. به همراهزیگران سفر نویسان و جانبه همراهزان اطراف آنها به برخی از موفقیت های اولیه کمک کرده اند.

  نتیلیکنا، به همراه این حال، ستون در کنار پورتسینگ هست. او توانایی برجسته پرینستیس را ندارد یا اسم مستعار توییتر. او هنوز جوان هست (۱۹ ساله) و اثبه همراهت نشده هست، اما شواهد اولیه وجود دارد که حق رای دادن انتخاب مناسب را به همراه انتخاب هشتم انتخاب عمومی در N.B.A. پیش نویس در ماه ژوئن.

  جیمز ممکن هست موافقت نکند – او در نهایت این نکته ها را در یکی دیگر از تیفوس های کلامیش درگیر کرد و گفت که او معتقد هست که این به همراهشگاه به همراهید دنیس اسمیت جونی را انتخاب کند، که به جای آن به دالاس رفت. جیمز اصرار داشت که بعد از آن جب در جکسون بود، نه Ntilikina.

  دو نفر در حال حاضر آشنا هستند.

  "جف Hornacek مربی ناکسز" خوب هست "خوب هست. "یک بچه جوان برای ایستادن به بهترین به همراهزیکن در لیگ."

  Ntilikina تا به حال تبدیل به یک به همراهزیکن مهاجم مؤثر، اما او یک دزد قادر به دادگاه هست، جمع آوری شش سرقت علیه کلیولند، و به همراهزی کرده هست دفاع مداوم او تاکید کرد که چشم انداز نیکس از چشم انداز هست که به اعتقاد آنها می تواند یک روز به عنوان نقطه شروع خود را نگهبه همراهن.

  و سیزده به همراهزی را به یک فصل هست که قرار هست پل به آنچه که امید franchise آینده روشن هست، وجود دارد حداقل، نشان می دهد که نیکس امیدوار هست.

  Porzingis گفت: "احترام در آینده به دست آورده خواهد شد. "به همراه همه"

      

           اصلاح: ۱۳ نوامبر ۲۰۱۷

  یک نسخه قبلی از این مقاله، تعدادی از کمک ها و ریبون هایی که لبرن جیمز در برابر نیکس داشت، به چالش کشیده شد. او ۱۲ پاس و ۹ ریبه همراهند داشت و نه ۱۲ گل زده و ۹ گل زده.

  ادامه مطلب خواندن دهستان اصلی
      

  دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم