• نوشته‌های تازه

 • به همراه وجود افزایش نارضایتی هوادار، پل سمعک در شهر سوانسی ایستاده هست

  ۲۹ آبان ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

          

  شهر سوانسی هیچ قصد ندارد که از پول کلمنت، مربی پر فشار، حرکت کند و به انگلیس اعتماد کند تا شکل ضعیف خود را عوض کند، Independent درک می کند.

  طرفداران والس در ۱۹ به همراهزی در لیگ به همراه تنها هشت امتیاز از ۱۲ به همراهزی حضور دارند و طرفداران کلمن در طول شکست خود در برنلی در این آخر هفته به پیروزی رسیدند – پنجمین شکست متوالی در تمام مسابقات.

  سرمایه گذاران آمریکایی هستیو کاپلان و جیسون لوئین روز دوشنبه به همراه اطمینان از مقامات کلمنت و به همراهشگاه، به همراه وجود اطمینان در روند نزولی، قصد تغییر تغییر را نداشتند.

  جک Cork به همراهزگشت به طرف قدیمی خود را در برنلی ۲-۰ پیروزی، یادآور به همراهز شدن ظاهری بین کلمنت و تیم هستخدام به همراهشگاه ورزشگاه آزادی، به رهبری تحلیلی supremo دانیل آلتمن به همراهزگشت.

  Roque Mesa هافبک بسیار به همراه اهمیتی که در تابستان گذشته برای ۱۱ میلیون پوند خریداری شده بود، قراردادی را به وجود آورد که کرک را خارج از درو کرد اما اسپانیایی هنوز ۹۰ دقیقه در لیگ برتر کامل نشده هست و از جام حذفی EFL Cup شکست منچستر یونایتد

  لوچیانو نیسانینگ و ویلفریید بونی، همکارانی که در تابستان امضا کرده اند، برای به همراهزی در زمان و شکل گیری این فصل تلاش کرده اند، در حالی که رناتو سانچس به عنوان یکی از جوانترین هستعدادهای جوان اروپا در طول زمان خود در جنوب ولز ناکام ماند.

  اما کلمنت نقش مهمی در هستخدام در طول ژانویه به عنوان تلاش به همراهشگاه برای راه اندازی سفر خود را به ایمنی دست داده هست.

                                
                         هستفاده مجدد از مطالب
                          

  دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم