• نوشته‌های تازه

 • "گوتینگ" گرگور تاونزند از قلمرو اسکاتلند متمایز می کند | ورزش

  ۲۹ آبان ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

  آیا این یک فرصت خالی نبود یا شکل چیزهایی که به همراهید برآورده شود؟ در میان سوالاتی که در روز شنبه در هواپیما Murrayfield چرخانده شد، در میان بیش از چند عذاب هیجان و آزار، این یکی از پر زحمت ترین بود. اگر امتیازات برای تسلط و تلاش اعطا شد، اسکاتلند در نیمه وقت از بین نرفت – اما آنها نیستند، بنابراین آنها نبودند.

  نیوزیلند، برخی از راه خود را بهترین، انجام آنچه که آنها را برای پیروزی، روشنایی خود را در چشمک زدن، حتی در حالی که آنها توسط اسکاتلند برای بسیاری از این مسابقه تست نابود شد. غلبه بر اسکاتلند توسط کمتر از ۱۷ به همراهزدید از All Blacks 22 ظاهر شد، اما به همراهز هم، هیچ امتیاز برای این تنها به دست نمی آید. آنها دو گل به ثمر رساندند، دومین گل زیبه همراهیی توسط هوو جونز بود، هر چند به همراه سه دقیقه در ساعت و کمبود ۱۲ امتیاز در هیئت مدیره، اما نیوزیلند تا آن زمان سه به همراهر در همان دوره به سر می برد تا بی وقفه اسکاتلند، که تا آخر عمر به عقب برگشته هست.

  اگر کسی به دنبه همراهل شواهدی از نظریه شکل از چیزهای به دنبه همراهل بود، اقتدار و اعتماد به نفس که به همراه آن آنها را تحقق بخشید، احساسات دور از تلاش های امیدوار کننده، اما به همراهور نکردنی آنها را برای بسیاری از جریان قرن. این عملکرد برخی از کلاس ها بود.

  "گرگور تاونسند، که تا به حال به هر حال به عنوان پیشینیانش، ون کاتر، معتقد هست،" به همراهزیکنان به همراه جاه طلبی، انرژی و تجاوز که به همراهید در هنگام به همراهزی نیوزیلند به همراهزی می کردند، ظاهر شد. " "برای داشتن این همه در یک بسته نادر بود. گاهی اوقات شما به همراه تجاوز می روید اما دقت ندارید؛ گاهی اوقات شما دقت، اما نه تجاوز. در میان تجاوز، سر و صدای زیادی وجود داشت و هرچه بیشتر در مورد آن فکر می کردم، بیشتر از همه گله می شدیم که ما پیروزی نداشتیم. "

  چنین وحشتی در هر نوبت یافت می شود که یک علامت عالی هست اما همچنین به هر شک و تردیدی می اندیشد که این یک فرصت نادر هست، که ممکن هست به عنوان نظریه «اگر نه» در نظر گرفته شود. Townsend می داند که اگر یکی از ویژگی های کلاسیک یک تیم خوششانس برای فریب دادن وجود داشته به همراهشد، ناسازگاری هست – و این متهم هست که این تیم اسکاتلند به همراهلاتر از آن نیست، که خاطراتی از دیدار فصل گذشته تیتانخام، پس از پیروزی شگفت انگیز بر روی والس ، تایید خواهد شد آخر هفته آخر هفته در برابر یک هسترالیا بسیار محتاطانه به همراهعث ترس و اضطراب بیشتری نسبت به از دست دادن در اینجا می شود.

  Townsend گفت: "ما هسترالیا بهتر از نیوزیلند می دانیم." "ما به همراهید هفته آینده بهتر به همراهشیم. من آنها را تماشا کردم [against England] و خیلی نزدیکتر از خط نمره بود. آنها از آن سو میروند و همچنین در تابستان نیز شکست ما علیه مهست. بنابراین ما مسلما یک چالش بزرگتر در هفته آینده هست. "

  اگر بخواهند تشویق کنند، معتقدند که این عملکرد به همراه پویایی وسیع تر به دست می آید که نیوزیلند توسط یک بسته سالم بهبود می یابد که نماینده آنههست، از سوی هیچ هستثنایی از هستیو هانسن به دست نیامده هست. او گفت: "هرکس به خانه برگشت، به ما میگفت که آنها از ما غافلگیر شده اند." "خوب، آنها فقط به همراهید بروند و یک فنجان چای داشته به همراهشند و در مورد آن فکر کنند. راگبی در جای خوبی قرار دارد افرادی که این به همراهزی را درک می کنند، خواهند دانست که اسکاتلند به ویژه به خوبی به همراهزی می کند. آنها می دانند که در سال جاری هسترالیا مورد ضرب و شتم قرار گرفته اند و من فکر می کنم اولین شکست آنها در خانه در پنج به همراهزی [actually six] هست. آنها یک تیم در حال افزایش هستند. راگبی جهان چند تیم خوب داشته هست که واقعا هیجان انگیز هست. "

  این یک تئوری قانع کننده هست، اما به همراه نمره های اخیر مانند ۵۷-۰ (نیوزیلند در آفریقای جنوبی)، ۴۲-۸ (نیوزیلند در هسترالیا) و لغو ۶۱-۲۱ در تایتکنهام در اسکاتلند، تضعیف شده هست. شنبه نشان می دهد که آنها چنین زلزله هایی را به عنوان آخرین سیستم از آنها کار کرده اند. در واقع به همراهزديد از آخر هفته آخر هفته هستراليا مهمترين آزمون آن هست.

  اسکاتلند Hogg؛ سیمور، ه جونز، دانبه همراهر (هورن ۴۷)، ل جونز (McGuigan 74)؛ راسل، قیمت (Pyrgos 77)؛ Marfo (Bhatti 59)، McInally، Fagerson (Berghan h-t)، Toolis (Gilchrist 59)، J Grey، Barclay (capt)، واتسون (Hamilton 27؛ Turner 50)، Du Preez

  تلاش می کند خاکستری، هون جونز مضرات راسل ۲ قلم راسل

  نیوزیلند مککنزی؛ ناهولو (Sopoaga 75)، Crotty، Williams (Lienert-Brown 69)، R Ooane؛ به همراهرت، اسمیت (Perenara 64)؛ Hames (Crockett 52)، Taylor (هریس ۷۵)، Laulala (Tu'ungafasi 59)، Romano (Squire 47)، S Whitelock، Fifita (Hames 71)، Cane (Todd 75)، Read (capt)

  تلاشها تیلور، مککنزی، برت مضرات برکت ۲ قلم برت

  سین بین کین ۶۱، کراکت ۷۱

  داور متی کارلی (انگلستان) حضور ۶۷،۵۳۳

  راسل برای ترک «گزراگو» برای «فرصت یک به همراهر در زندگی»

  اسکاتلند پرواز نیمه، فین راسل، در پایان فصل پس از ارائه یک قرارداد سپر به همراه به همراهشگاه دیگری، جنگجوهای گلاسکو را ترک خواهد کرد. این خبر در روز یکشنبه توسط به همراهشگاه Pro14 اعلام شد و راسل بعد از ۵ سال ناپدید شدن در اسکات ساوند ترک خواهد کرد.

  "به همراهشگاه های گلاسکو می توانند تایید کنند که فین راسل به همراهشگاه را در پایان فصل از این تیم خارج خواهد کرد." "اجرای ۲۵ ساله برای هر دو به همراهشگاه و کشور توجه بسیاری از به همراهشگاه های اروپا را به خود جلب کرده هست و او یک فرصت یک به همراهر در طول زندگی ارائه شده هست."

  دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم