هسترالیا به همراهز شروع فصل چالش برانگیز در تنیس

۲۲ دی ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

به همراهزنشستگی هسترالیا ۲۰۱۸ به همراهزنشست نهایی تنیس نیست که می توانست آن را داشته به همراهشد.

سارینا ویلیامز، آندی موری، ویکتوریا آذرنکا و Kei Nishikori به همراهقی می ماند و موری پس از چند ماه بعد از عمل جراحی زیبه همراهیی خارج خواهد شد.

دیگر ستارگان می توانند به لیست اضافه شوند تا شانس به همراهزی های مسابقات دور مقدماتیشان در ملبورن یا شاید حتی پس از شروع مسابقات دور مقدماتیشان در ملبورن، کشف کردن بدن آنها واقعا برای تمیز کردن آماده نیست.

انتظار می رود حتی یکی از ارقام کلیدی این جشنواره تنیس را پر کند: مارگارت دادگاه، به همراهزنشسته ای طولانی اما همچنان در سرمقاله ها می گوید که او در سال جاری به عنوان ماهیگیری خرچنگ می رود، چرا که این بحث ادامه می دهد که آیا سومین جشنواره بزرگ نمایشگاه هسترالیا به همراهید همچنان نامش را تحمل کند.

تنیس، یک به همراهزی در بین به همراهزیکنان خطوط اکتین، در یک تقاطع هست و نه فقط از لحاظ نحوه پاسخ آن به آخرین موج شکنی آن هست.

مسئله ساختار آن هست که به همراه چندین دستگاه حاکم و هیچ داوری نهایی به شدت محدود می شود توانایی او برای ایجاد تغییرات تقویم.

"در نظر من، آن را در مورد تقویم دیوانه نیست،" رافائل نادال، پشت در شماره ۱، در یک مصاحبه اخیر گفت. "برای من این هست که در چه مدت تقویم در شرایط رویدادهای اجبه همراهری برای به همراهزیکنان برتر هست. برای من این مسئله بیشتر هست. "

به همراه افتتاح هسترالیا در ماه ژانویه و نهادهای مأموریت و توریستی پاریس در ماه نوامبر، این ماراتن برای نخبگان هست: یک به همراهزی فوق العاده اگر آنها در جام داویس به همراهزی کنند

کریس کرمود، رئیس اجرایی و رئیس تور ATP، می گوید: مطالعات تور نشان می دهد که میزان آسیب در همه موارد وجود ندارد، اما تنها در میان به همراهزیکنان به همراه به همراهلاترین امتیاز، که اکثر آنها اکنون ۳۰ ساله و اکثر آنها قبلا معافیت هایی را از برخی از تعهدات تور خود دریافت کرده اند. به همراه این حال، خط پایین این هست که این ورزشکاران هستند، به همراه قدرت نقاشی جمعی آنها، که به همراهید برای محافظت از مدل اقتصادی محافظت شوند.

آیا تقاضاهای مدرن تنیس به اندازه کافی بزرگ هستند؟

" جهستین Gimelstob، عضو هیئت مدیره ATP و به همراهزیکن و مربی سابق می گوید: "شما می بینید که چقدر فیزیکی در دادگاه هست و سپس سفر و چالش ورزش ما را در مقابل دیگران به همراه توجه به تغییرات منطقه زمانی و متغیرهای شرایط مشاهده می کنید." . "تنیس هر هفته یک به همراهر متغیر هست: دما، رطوبت، تنش رکت، توپ، سطح دادگاه، سرعت دادگاه، و پس از آن که ورزش بسیار فیزیکی هست، شما به همراهید سخت تر آموزش دهید. شما فقط در طی مسابقات شکستن بدن نیستید؛ شما در طول تمرین شکست می خورید.

"این یک عامل عظیم هست که به آن توجه نمی شود: اثرات مضر فیزیکی. و در عین حال به همراهزیکنان به همراهزی های طولانی تر و بعدها به صورت حرفه ای و بعنوان یک محصول جانبی به همراهزی می کنند و زمان بیشتری را صرف به همراهزی می کنند و در طول سال به طور مداوم به همراهزی نمی کنند. من فکر می کنم واقعیت جایی که ما در آن هستیم، این هست که این به همراهزی بیش از حد طراحی شده هست. »

همچنین در مورد توانایی های ورزشی خود برای اعتصاب خود پلیس، که به زودی به همراه توجه به طولانی بودن و انتظار می رود که در سال جاری پیشنهاد این به همراهزی به سازمان های ضد دوپینگ و ضد فساد اداری را به یک نهاد کاملا مستقل و مستقل بسپارد.

پس از آن، موضوع چرخه ای بیشتر وجود دارد این که آیا طبقه جدید حاکم در نهایت آماده هست تا قدرت را در دادگاه بگیرد.

دادگاه مارگارت در سال جاری در هسترالیا برگزار نخواهد شد. موضع عمومی اش نسبت به ازدواج همجنسگرایانه موجب شده هست تا نامهای مجددی که آرنا مارگارت دادگاه به همراهید تغییر نام داده شود، منجر شد. اعتبه همراهر اسوشیتد پرس

در سال گذشته اشاره ای وجود داشت: جینا هستپنکو، ۲۰ ساله، آزاد و نوآورانه به همراه ریسک پذیری به عنوان نامزدی آزاد زنان فرانسوی؛ درخشش Garbiñe Muguruza به ضخامت در ویمبلدون؛ نمایش بروگورا گرگور دیمیتروف در لندن در فینال تور جهانی تورنمنت به عنوان اولین عنوان بزرگ خود را به دست آورد.

اما در حال حاضر هیچ زن جوان توانایی تسلط در غیاب ویلیامز را نشان نمی دهد و هیچ مرد جوان نشان داده هست توانایی رسیدگی به مسابقات گراند اسلم در هر نقطه نزدیک و همچنین راجر فدرر، نادال یا نواک جوكوویچ

اگر سالم به همراهشد این فصل – اگر بزرگ برای جوكوویچ و نادال همانطور كه ​​شروع می شود – هنوز شبیه ستاره هایی هست كه در آن فدرر، حتی در ۳۶ سال، پس از ظاهر شدن تازه و تیز در مسابقات تیم جام هپمن، مجاز هست که از به همراهزوی هسترالیایی هستفاده کند.

شانس به خصوص به نفع او هست اگر شرایط به همراهزی در ملبورن سریع هستند، همانطور که در سال گذشته بود که او پس از اخراج شش ماه تعجب برنده شد.

او در دادگاه های سخت در فضای به همراهز ۳۲-۳ بود در سال ۲۰۱۷: تنها ضررهای او در برابر یوگی دونسوی در دور دوم در دوبی، امارات متحده عربی، الکساندر زوروف در نهایی در مونترال و خوان مارتین دل پوترو در مسابقات نیمه رسمی ایالات متحده افتتاح شد.

نادال برنده شد که ایالات متحده به همراهز برای تسلیم شدن اولین عنوان مجردیت سخت خود را در نزدیک به چهار سال. اما نادال هرگز مسابقات گرند اسلم را بدون دست اندرکاران در یک مسابقه رسمی حداقل سه هفته قبل از آن به دست آورد و به ندرت مسابقات Grand Slam را بدون پیروزی در مسابقات سربه همراهزی به دست آورد.

زانو رهست او را مجبور کرد از مسابقات گرم شدن او در بریزبن خارج شود. به همراه وجود شماره ۱، نادال در بیرون از ملبورن بیگانه هست. البته البته جوکوویچ، شش به همراهر قهرمان هسترالیا هست که پس از به همراهزنشستگی در ویمبلدون در ماه ژوئیه مقابل توماس بردیچ به دلیل یک آرنج صدمه دیده که هنوز هم نگرانی هست و در طول به همراهزی نمایشگاهی در آستین چهارشنبه.

به طور خلاصه، یک اتاق خارج از کشور به همراه نامزدی بی نظیر مانند نیک کریگوس هسترالیا در قالب خوب و هستعدادها مانند زوریه، دلپوترو، دیمیتروف و دیوید گفین، به اندازه کافی وجود دارد. حتی در اتاق زنان نیز به همراه قهرمان به همراهزپخش هسترالیا ۲۰۱۶ Angelique Kerber به هدف و به همراه مربی جدید Wim Fissette پس از تساوی ۲۰۱۷ وجود دارد.

زنان بدون سرود دو بر سه از سه مدال اخلاق کسب کرده اند : Ostapenko در Open French و Sloane Stephens در به همراهزپرسی ایالات متحده. ماریا شاراپووا، در ملبورن، تمدید این روند را از دست ندهد. اما به نظر می رسد بیشتر احتمال دارد که برنده از Top 10 بیرون برود، هفت نفر از آنها هنوز موفق به کسب عنوان اصلی اصلی: Simona Halep، Caroline Wozniacki، Elina Svitolina، Karolina Pliskova، Caroline Garcia، Johanna Konta و CoCo Vandeweghe

ویلیامز در ۲۳ عنوان Grand Slam به همراهقی مانده هست، که یکی از ضعیف ترین پرونده های دادگاه هست. اما اختلافات متقابل آنها در ملبورن، دادگاه را از گفتگو در ملبورن حذف نمی کند.

دادگاه، کشیش پنطیکهستی، دیدگاه های جدی در مورد همجنس گرایی دارد. موضع عمومی وی در مورد ازدواج همجنسگرایان، که در حال حاضر در هسترالیا پس از رای گیری در سال گذشته قانونی هست، منجر به درخوهست های جدیدی شده هست که می به همراهیست تغییر نام مارگارت دادگاه دادگاه شود. مارتینا نوراتیلوا، که مانند دادگاه عضو تنیس روی میز بین المللی هست، یکی از چهره های برجسته ای هست که خوهستار تغییر هستند.

"او را در تالار مشاهیر نگه دارید" گفت: Navratilova، یک فعال و یکی از اولین ورزشکاران برجسته برای بیرون آمدن از لزبین. "این مارگارت، قطعا دیدگاههای همجنسگرایانه این دستاوردها را از بین نمی برد، بدون شک در مورد آن. اما شما یک ساختمان را بعد از او نمیبینید. آیا بعد از آن، نام جدیدی را می خواهید؟ نه، هیچ شکی نیست. »

تا کنون تنیس هسترالیا به چنین خوهسته ای مقاوم بوده هست و اگرچه ناآاتلیتوا گفت که اگر او هنوز به همراهزیکن فعال به همراهشد، حاضر به به همراهزی در دادگاه نخواهد بود، او بعید به نظر می رسد

اگر این کار را بکنند، دادگاه، یکی از بسیاری از غیبت های آزاد هسترالیا در سال جاری، شاهد آن نخواهد بود.

اصلاح :

یک نسخه قبلی از این مقاله نام خانوادگی یک تنیسبه همراهز آمریکایی را اشتبه همراهه ناموفق نامید. این Coco Vandeweghe، نه Vandweghe هست.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم