کویکو سانچز فلورس، ستاره اصلی تیم هستوک، از به همراهزگشت به انگلیس رد می شود فوتبه همراهل

۲۲ دی ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

Quique سانچز فلورس به عنوان انتخابی هستوک سیتی جایگزین مارک هیوز شد. انتظار می رود مدیر اسپانیول در آینده در ۲۴ ساعت آینده تصمیم خود را بگیرد و هیچ کاری نکرد تا این ایده را که او به طور جدی در مورد به همراهزگشت به لیگ برتر پس از اینکه از موضع خود در پی پیروزی کوپا دل ری Levante

گرچه مارتین اوین در حال بررسی در این پست هست و به همراه مقامات هستوکه مذاکره کرده هست، فلورس به عنوان یک راه حل بلندمدت برای جستجوی مدیریتی هست که از زمانی که گری روتو متعهد به آینده خود را به شهرستان دربی .

قابل درک هست که جان کوتز، معاون هستوک، و تونی اسکولز، مدیر اجرایی، روز چهارشنبه به به همراهرسلونا سفر کردند تا به همراه فلورس دیدار کنند و دیدگاه خود را برای به همراهشگاه بیان کنند.

فلورز پس از ۲۴ ساعت بعد از اینکه خبرنگاران در مورد اینکه او در حال برنامه ریزی برای تصویب در هستوک بود، به همراه خبرنگاران پرسید. "من در مورد من صحبت نمی کنم،" او گفت پس از اسپانیول ۲-۰ به همراهزی در شب و ۳-۲ در مجموع به رسیدن به کوپا دل ری در فصل چهارم نهایی.

فلئوس پاسخ داد که آیا وی به پروژه ای در اسپانیول متعهد بود، جایی که او در قرارداد سه ساله در تابستان ۲۰۱۶ منصوب شد، پاسخ داد: "تعهد به حرفه من برای من بسیار واضح هست، زیرا بیش از ۳۰ سال هست که من شروع به به همراهزی کردم، این اجتناب ناپذیر هست.

"من به اسپانیول بسیار سپاسگزارم. در بعضی موارد احساس کردم که ما در سرعت وعده داده نشده پیشرفت نمیکنیم، اما این به این معنی نیست که اسپانیول قصد ندارد، اما به این دلیل که قادر به انجام آن نیست. آنها به من ابزارهایی را که توانسته اند به من داده اند، ما در زمان خوشحال کردن، لذت بردن، خندیدن در اتاق پانسمان – فکر می کنیم ما در پویایی درست هستیم. »

سوال بزرگی برای فلورس، که واتفورد را به مرحله یک هشتم نهایی لیگ برتر و یک نیمه نهایی جام حذفی تنها در پایان فصل ۲۰۱۵-۲۰۱۵ برکنار می کند، این هست که آیا او حاضر به پیاده روی هست در اسپانیول در وسط مبه همراهرزات انتخاب شده هست. هستوک انتظار پاسخ از فلورس را به سرعت در آن جلو.

جایگزین برای به همراهشگاه میدلندز O'Neill هست. اگرچه هنوز مسئول جمهوری ایرلند هست، ۶۵ ساله هنوز قرارداد جدیدی را که در ماه نوامبر به توافق رسانده شده هست، درست قبل از شکست دانمارک که هرگونه امید به واجد شرایط بودن برای جام جهانی را به پایان رسانده هست، نهایی.

بسیار متخصص، مدیر سابق سلتیک، لستر و ساندرلند توسط Peter Coates، رئیس هستوک، بسیار مورد توجه قرار گرفته هست و دارای مدرک ثابت در لیگ برتر هست. هستوک می تواند بدون عدم اطمینان در انجام خیلی طولانی تر انجام دهد. آنها دوشنبه به همراه منچستر یونایتد روبرو هستند و هرچند آنها همیشه پذیرفته بودند احتمال وجود جایگزینی هیوز در این سفر برای این سفر به «اولدترافورد» وجود ندارد – معتقد هست به همراهزیکنان گفته اند که ادی نجدویکیکی تقریبه همراه قطعا مسئولیت این را دارد ظرفیت نگهدارنده برای آن به همراهزی – سلسله مراتب هستوکه به طور ایده آل می خواهم تا آن زمان یک مدیر جدید را منصوب کنم.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم