• نوشته‌های تازه

 • کویکو سانچز فلورس انتظار دارد اسپانیول را ترک کند تا لیگ برتر را به همراه هستوک سیتی ترک کند

  ۲۲ دی ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

          

  انتظار می رود کویکو سانچس فلورس در شهر هستوک سیتی پس از آنکه متولیان پاتریس او را متقاعد کرد تا پروژه اسپانیول خود را ترک کنند و به لیگ برتر به همراهزگردند، برکنار خواهند شد.

  اسپانیایی قرارداد ۴ میلیون دلاری خود را در قراردادش منتشر کرد که هستوکه بیش از آنکه مایل به پرداخت هزینه برای جلوگیری از اتلتیکو مادرید و والنسیا پیش از انتخاب دوم Martin O'Neill هست، اکنون به همراهید به دوبلین به همراهزگردد تا مذاکره کند مقابله به همراه جمهوری ایرلند.

  هستوک علاقه مند بود که پس از اخراج مارک هیوز از مربی تیم لیگ برتر پس از اخراج خود، و به همراه عملکرد سانچز فلورس در یک فصل خود به همراه واتفورد تحت تأثیر قرار گیرد.

  هورنتز تصمیم نادرستی را برای جایگزینی مدافع اسپانیا به همراه والتر مظارری، به همراه وجود سانچز فلورس، که در اولین به همراهر از پرسیدن و رسیدن به نیمه نهایی جام حذفی در به همراهشگاه به همراهشگاه Vicarage Road در لیگ برتر، جای خود را حفظ کرد

  انتظار می رود که سانچز فلورس در این آخر هفته به انگلستان برسد و فرمت هایی را پر می کند که حقوق خود را حتی قبل از پاداش های مربوط به عملکرد افزایش می دهد، در حالی که هستوک در چند روز گذشته به همراهرسلونا را مجبور کرده هست تا او را متقاعد کند پست را بپذیرید.

  آنها امیدوار بودند روز جمعه هستخدام را اعلام کنند، اما مذاکرات ادامه داشت، به این معنی که او احتمالا روز دوشنبه شب به همراه منچستر یونایتد را از جایگاه ها به جای لمس تماشا خواهد کرد.

  اسپانیول در حال حاضر مدافع مدافع سابق مالاگا جوی گریسا را ​​برای جایگزینی ۵۲ ساله، به همراه منابع موجود در به همراهشگاه پذیرفته هست که تغییر سرمربی قریب الوقوع هست.

                                
                         هستفاده مجدد از مطالب
                          

  دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم