• نوشته‌های تازه

 • الکس Oxlade-Chamberlain احساس شانس می کند تا پس از فیلیپ کوتینیو خروج | اندی هانتر | فوتبه همراهل

  ۲۳ دی ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

  L یوروپول انتقال لرزه ای را تحریم کرد در حالی که بخش اعظم گروه یورگن کلوپ در دوبی بود اما تا آنجا که به الکس آکسلد چمبرلین مربوط می شد، به همراهزتابی از حرکت ۱۴۲ میلیون پوند فیلیپ کوتینیو به همراهرسلونا به اتاق پانسمان آسیب نمی رساند. "پسر جدید" فقط به مدت چهار ماه به سمت یک مأمور تیم نرفته هست. او می گوید، به شدت کسب و کار و مسئولیت هر به همراهزیکن لیورپول برای جبران دومین هزینه انتقال تمام وقت هست.

  "من حتی فکر نمی کنم در مورد فال بیرون بروم،" از لیورپول وارد تابستان از آرسنال، تازه از شکستن اواسط فصل هست که به دنبه همراهل شکست جام حذفی Everton. "شما به آن توجه می کنید و متوجه می شوید که این اتفاق می افتد، اما شما نمی توانید فکر کنید:" اکنون چه کاری انجام می دهیم که فیل نیست؟ " این نمی تواند این به همراهشد که در همه. این کار به طور معمول هست.

  "هنگامی که فیل در بعضی از به همراهزی ها به همراهزی نکرد، ما همچنان فوتبه همراهل خوبی به همراهزی کردیم و هنوز به همراهزیکنان شگفت انگیز داریم که می توانند گل بزنند – مانند Mo [Salah]، Sadio [Mané]، روبرتو [Firmino] و به همراهقی افراد. ما اهداف و خلاقیت در سراسر تیم داریم. بدیهی هست که فیل به این امر افزوده هست. واقعیت این هست که او اکنون رفته هست و ما به همراهید در مورد آنچه که انجام داده ایم فکر کنیم که این کار را انجام می دهد. من به پسران ایمان دارم که فقط در حال حرکت هستیم. من فکر نمی کنم که این همه ما را تحت تأثیر قرار دهد "

  اوکسلاد-چمبرلین در ستایش خود از برزیل بین المللی مؤثر هست؛ پس از پیروزی لیورپول در بورنموث در ماه گذشته، به همراهرسلونا پس از پیروزی مقابل لیورپول، کاپیتان سابق خود را از دست داد. اما او حرفه ای هست که شاهد خروج بزرگی و ورود بزرگ به آرسنال هست و می داند که اثر انتقال کوتینیو به لیورپول به همراه پاسخ کسانی که پشت سر آنها قرار دارد تعیین می شود. او معتقد هست که ورود وی به ۷۵ میلیون پوند ویرجیل ون دیک و اولین پیروزی در این دربی، شواهدی را نشان می دهد که این روند در حال انجام هست.

  "24 ساله می گوید:" من نوعی از افرادی هستم که شانس برپا داشتن و تحت فشار قرار می دهد، من مجبورم این کار را تماما انجام دهم. " "من قبلا در یک به همراهشگاه بزرگ بودم و اکنون در حال بزرگ شدن هستم، می دانید که همیشه به همراهید تحت فشار به همراهشد.

  "من می دانستم فیل قبل از پیوستن به هستعداد در سطح جهانی بود. از آنجا که من وارد شدم، متوجه شدم بخش مهمی از طرف اوست. در کوتاه مدت او در اینجا بود، فیل شخصیت بزرگی در اطراف محل، طرفدار مورد علاقه و به درستی بود. او یک به همراهزیکن شگفت انگیز بود که کارهای عالی برای لیورپول انجام داد. شما می خواهید به عنوان بسیاری از به همراهزیکنان خوب در تیم خود ممکن هست، اما این فوتبه همراهل هست، این کسب و کار – مردم می آیند، مردم می روند. به همراهشگاه ها به همراهزیکنان بزرگی را از دست خواهد داد و به همراهزیکنان بزرگی وارد خواهند شد.

   Oxlade-Chamberlain، Klopp "src = "https://i.guim.co.uk/img/media/8e350067eb372905fd2008da639d581794d57db0/0_44_2100_1260/master/2100.jpg؟w=300&q=55&auto=format&usm=12&fit=max&s=9ba0e67417f286e26ceec07f8775e2b9" /> </source> </source> </source> </source> </source> </source> </picture> </div>
<p> <span class=

  Alex Oxlade-Chamberlain به همراه یورگن Klopp. به همراهزیکن لیورپول می گوید: "چگونه او دوست دارد به حمله، کمی متفاوت هست به نحوه مدیریت من قبل از [Arsène Wenger] دوست داشت برای حمله به،" لیورپول می گوید. عکاس: Kirsty Wigglesworth / AP

  "ما فقط در ویرجیل آورده ایم و علاوه بر اینکه شگفت انگیز بوده هست. در کوتاه مدت او در اینجا بوده هست، او این هویت را به همراه شخصیت خود به ارمغان آورده هست و برای ما بزرگتر شده هست.

  "در یک به همراهشگاه عظیم مانند لیورپول، مردم می آیند و می روند. این کار ما این هست که چرخ ها را در حال حرکت و حرکت حرکت دهیم. دوست ندارم دوستان را ببینم – فیل واقعا مرد خوبی هست – اما برای من این کار به طور معمول هست. من احترام زیادی برای فیلیپ و تصمیمات او دارم، او را به بهترین وجه آرزو می کنم، اما در حال حاضر من فکر نمی کنم که به منچسترسیتی بروم، زیرا او نمی تواند بر روی امتیاز یکشنبه تاثیر بگذارد. »

  آکسلاد-چمبرلین می گوید که عدم حضور کورتیکو از خط میانی لیورپول نشان دهنده "یک فرصت برای من هست، درست همانطور که برای بقیه پسران که می خواهند در آنجا به همراهزی کنند" به همراهشد. به همراه این حال این فرصت قبل از خروج برزیل گرفته شده بود. هافبک صبر و حساسیت نسبت به روش های Klopp بعد از روز مهلت او از آرسنال برای ۳۵ میلیون پوند نیاز داشت. Oxlade-Chamberlain تنها سه به همراهر از ۱۵ به همراهزی اول لیورپول پس از انتقال پنجره شروع کرد اما هفت روز از دهم گذشته آغاز شده هست.

  "شما می خواهید تا حد امکان به همراهزی کنید، اما من شخصیتی نیستم که بتواند دیوارها را ویران کند." او دربه همراهره شروع آرام زندگی در آنفیلد می گوید. "من می دانستم که در محیط جدیدی قرار می گیرم که مدیر می خواهد مرا یاد بگیرد که چگونه می خواهد من به همراهزی کنم و چگونه به همراه تیم بهتر به همراهزی کنم. من احترام گذاشتم که من پسر جدید بودم و من خیلی به یادگیری بودم. بنابراین من سرم را پایین کشیدم و دقیقا همین کار را کردم. به آرامی اما مطمئنا پا را در دست گرفتم و شروع به به همراهزی کردم کمی بیشتر، اما در فوتبه همراهل می توانم به سرعت تغییر کنم.

  "بزرگترین چیزی که من مجبور بودم یاد بگیرم این هست که چگونه این مدیر دوست دارد موقعیت ها را در منبع متوقف کند و اینکه چگونه دوست دارد حمله کند، کمی متفاوت هست تا اینکه مدیرم قبل از [Arsène Wenger] دوست داشت حمله کند. درست نیست و یک راه اشتبه همراهه نیست، اما پس از شش سال در یک به همراهشگاه، چیزهای خاصی به شما تبدیل می شود و زمان لازم برای شکستن غریزه هست. »

  دنیای پس از کورتینیو لیورپول و اعتماد به نفس اوکسلاد چمبرلین در روز یکشنبه، هنگامی که منچستر سیتی پیپ گواردیولا به آنفیلد می رسد، به همراه یک معاینه فوری مواجه هست. چالش دیگری هست که او در بر می گیرد. "البته، آنها بی نظیر نیستند،" هافبک اصرار دارد. "آنها بسیاری از به همراهزی را از دست داده اند، اما آنها هنوز هم انسان هست. ما می دانیم می توان شهر را شکست داد. ما همه چیزهایی را که لازم داریم برای رسیدن به نتیجه درست می گیریم. »

  دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم