انتقال اخبه همراهر، شایعات زنده: لیورپول، منچستر یونایتد و آرسنال آخرین به علاوه الکسیس سانچز و هر قرارداد انجام شده

۲۳ دی ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

  
  
  

    

نگاهی به اطراف صفحات پشتی، آیا ما به همراهید

منچستر یونایتد قصد دارند نیروهای اعتصابی خود را در پنجره انتقال انتقال ژانویه تقویت کنند و گزارش می کنند که در مورد امضای قرارداد جیمی وردی از شهر لستر و خاویر هرناندز از وست هام بر اساس تلگراف . Vardy در فصل ۲۰۱۵-۲۰۱۵ به همراه یک هدف از دست رفته و از یک گل زده هست و در حال حاضر نه در این رقابت ها حضور دارد، در حالی که هرناندز در سالهای ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۵ در Old Trafford به همراهزی کرد.

لیورپول برای تخلیه دانیل هستوریج – اما میخواهد ۳۰ میلیون پوند برای مهاجم، لیورپول اکو گزارش کند. Sturridge، ۲۸ ساله، در حال تلاش برای ترک آنفیلد در حین انتقال به تیم فوتبه همراهل اولی هست که پیشنهاد می کند که بخشی از تیم ملی فوتبه همراهل انگلیس به همراهشد.

در همین حال، یورگن کلوپ می خواهد وارد شود لستر و برنده الجزیره ریاض ماهر به عنوان جایگزینی برای فیلیپ کوتینیو ، روزنامه اکسپرس .

  

  

  
  
  

    

منچستر یونایتد در ماه ژانویه برای شکار پیش می رود تا به کاهش برخی فشارها بر روی Romelu Lukaku و الکسیس سانچز تنها یکی به همراهشد یک لیست کوتاه سه نفره

Independent روز پنج شنبه اعلام کرد که متحدین مایل به رقابت در رقابت های منچستر سیتی در هزینه ها و دستمزد برای شیلی خواهند بود به عنوان پیشنهاد Henrikh Mkhitaryan به عنوان یک وزن، اگر آنها به همراهید هر گونه نشان می دهد سانچز می خواهد به حرکت به Old Trafford.

به همراه این حال، این یک شات طولانی به همراه توجه به اینکه سانچز می خواهد به ترک آرسنال برای کار به همراه پپ گواردیولا دوبه همراهره به همراه انجام این کار در به همراهرسلونا و در نتیجه این تمایل تابستان پاریس سن ژرمن را رد کرد

  

  

  
  
  

    

مورو Icardi می تواند در این تابستان اینتر میلان را ترک کند.

به همراه توجه به Gazzetta dello Sport آرژانتینی، که قبلا اصرار داشت که در ایتالیا خوشحال هست، اگر Nerazzurri نتواند برای لیگ قهرمانان شکست بخورد، در نهایت ترک خواهد کرد.

رئال مادرید مدتههست به همراه حرکتی برای او در ارتبه همراهط هست در حالی که چلسی نیز علاقمند به گذشته بوده هست. یکی به تماشای.

  

  

  
  
  

    

آندرس اینیستا به نظر می رسد تهدید به رسیدن فیلیپ کوتینیو.

به همراهزیگر زن برزیل برای کمک به کاهش هسترس در اینیستا و در نهایت پیروی از او وارد شد.

اما اینیستا در حالت خلق و خوی قرار نگرفته هست که احساس کند قدیمی هست و هنگامی که در مورد ورود کوتینیو سوال شد، واضح هست که او به شکل خوبی برای ادامه حرکت می کند.

"هر کسی که برمیگردد، هیچ کس برای من به همراهزنشسته نخواهد شد"، هافبک به همراهتجربه گفت.

"[Coutinho] یک گروه بسیار تنگ گره پیدا خواهد کرد که برای بهبود بهتر هست و قیمت آن هیچ مشکلی نیست"

  

  

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم