بوستون سلتیکس در المپیک تابستانی NBA لندن به پیروزی در فیلادلفیا ۷۶ برنده شد ورزش

۲۳ دی ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

Boston Celtics از ۲۲ امتیاز به ضرب و شتم فیلادلفیا ۷۶ers 114-103 رسیده و اعتبه همراهرات NBA خود را در Arena O2 در لندن تقویت می کند.

جیلیون براون ۲۱ امتیاز را به همراه کیری ایروینگ به ثمر رساند و ۲۰ گل و مارکوس موریس ۱۹ را برای سلتیکس به ثمر رساند و بوستون را در نیمه دوم از دور دوم به پایان رساند و به ۶۹-۶۸ رسیده به وسط سوم رسید و آنها را به یک پیروزی مستقیم هفتم جی جی ردیک به همراه ۲۲ فیلادلفیا را به عهده گرفت، در حالی که بن سیمونز ۱۶ و جوئل امبیید ۱۵ را اضافه کرد.

هشتمین دوره به همراهزی های NBA به طور منظم در لندن به همراهزی می شود که یکی از پرطرفدارترین ههست – به همراه ارزان ترین بلیط ها تا ۶۰۰ پوند در روز به همراهزی – و این برخورد دو تیم جوان و هیجان انگیز به عنوان یک مسابقه نا امید نبود.

۷۶ نفر امیدوارند که در پایان "فرآیند" نزدیک شوند – چندین سال از تیم های شکست خورده، که به آنها کمک کرده هست که یک هسته جوان از هستعدادهای نخبه را که توسط Embiid و Simmons به رهبری Embiid و Simmons از طریق پیش نویس سیستم جمع آوری شده

آنها در پشت چهار پیروزی مستقیم به لندن رسیدند و دید در نیمه اول مشخص شد که بوستون را در سایه قرار می دهند. سیمونز نقش خود را به همراهزی کرد، هرچند که Redick سربه همراهز جانبه همراهز بود که به همراهر سنگین را انجام داد. ۳۳ ساله رشته ای از سه اشاره گر را به همراه ۱۳ امتیاز در سه ماهه اول به ثمر رساند که به همراه ۷۶ نفر از به همراهزیکنان پیش از ۲۸ تا ۲۳ به پایان رسید.

او در سه ماهه دوم تهدید کرد که زشتی برای بوستون داشته به همراهشد، زیرا رهبران کنفرانس شرق به خوبی از ریتم معمولی خود کوتاه می مانند. آنها در پنج دقیقه اول و ۴۵ ثانیه دوره تنها چهار امتیاز را به ثمر رساندند و به یک ردیف ۴۹-۲۷ ضربه زدند، زیرا ردیک و سیمونز ۷۶ نفر را ترك كردند. اما یک تیم که خود را در آماده سازی می گوید غمگین هست.

براون متوقف كرد كه بوستون را به همراه سه زاويه از گوشه متوقف كرد، و به عنوان يك نقطه عطف ثابت كرد كه يك بوسه را به پله Philly مي اندازد. Celtics قبل از هستراحت نمیتوانست سطح خود را بدست بیاورد، اما شروع یک قهرمانی ۲۰-۸ بود که کسری بودجه را به نصف زمان به ۵۷-۴۸ کاهش داد.

بوستون جانبه همراهزان کلیدی خود را در ایروینگ دارند، که از یک تجارت تابستانی در Cleveland Cavaliers وارد شدند و آل هورفورد، اما آنها هرکسی به اندازه فیلادلفیا جوان هستند و در فرایند خودشان پیش می روند. این جوزن تاتوم تازه کار براون و هستودیوی بود که در دوره سوم کلیدی کار کرد که طی آن بوستون از فیلادلفیا ۳۷ تا ۲۲ فراتر رفت.

خمیر Embiid برای فیلادلفیا جمعیت را از پای خود به عنوان زنگ صدا، اما آن را به عنوان زمان به پایان رسیده و بوستون رفت و به دوره نهایی منجر ۸۵-۷۹٫

رهبران کنفرانس شرق همچنان به صراحت در حال ظهور هستند، به همراه سه حرف زدن مارکوس هوشمند که سه شخصیت به همراه هفت دقیقه به همراهقی مانده را به نمایش می گذارد – آن را ۶۹-۳۱ بوستون اجرا در ۲۱ دقیقه از عمل

در سه ماهه چهارم، چیزهایی در سه ماهه چهارم به همراهقی ماندند، که بوستون موریس به هستثنای یک سیمای مونس، به دنبه همراهل نبرد کوتاه بود، اما نبرد اصلی شب به نفع سلتیکس بود.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم