• نوشته‌های تازه

 • سام پرنده نگه داشتن پای خود را در زمین به همراه وجود برجسته فرمول E رانندگان مسابقات قهرمانی

  ۲۳ دی ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

          

  سام پرنده بریتانیا در حالیکه پیشرو مسابقات قهرمانی رانندگان فرمول E را پیش از سومین جایزه E-Prix در این آخر هفته در مراکش در نظر گرفته هست، پای خود را به طور جدی کاشته هست.

  این فرمول E به همراهزگشت این آخر هفته را از آسیا به آفریقا به همراه سومین جایزه ی E از فصل انجام می دهد در مدار نیمه دائمی Moulay El Hassan در مراکش در مراکش

  پرنده اکنون قهرمانی رانندگان را برای تیم DS Virgin Racing سر ریچارد برانسون هدایت می کند پس از برنده شدن در مسابقه افتتاحیه فصل در هنگ کنگ و پیگیری به همراه پنجم مسابقه در مسابقه دوم به همراه وجود رنج کشیدن یک شبکه قبل از مسابقه مجازات

  و علیرغم داشتن مردی که در این مرحله زودگذر به همراهقی می ماند، لندن ۳۰ ساله اصرار دارد که برای صحبت در مورد این عنوان خیلی زود هست، به همراه وجود اینکه در مرحله دوم در محل برگزاری مراکش در فصل گذشته.

  "او حتی گفت:" من حتی در مورد [leading the Drivers’ Championship] فکر نکردم که صادقانه بگویم چون ما خیلی زود در فصل هستیم. " "این موقعیت خوبی هست که در آن حضور داشته به همراهشیم و این عالی هست که من نقاط ضعف اولیه را به دست آورده ام زیرا مانع از دست رفتن به همراهزی می شود."

  "اکنون از هیچ چیز محافظت نمی کنم. در هفته ۸ یا هفته ۹ به من برگردید و این یک دهستان متفاوت خواهد بود اما در حال حاضر فقط می خواهم امتیازات خوبی کسب کنم.

  "من فکر نمی کنم این به همان اندازه که هنگ کنگ انجام داد ما راضی به همراهشد، اما سال گذشته خیلی بد نبود، بنابراین هیچ دلیلی وجود ندارد که ما بتوانیم به این مسابقه اعتماد کنیم."

                                
                         هستفاده مجدد از مطالب
                          

  دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم