سرنا ویلیامز در ماه مارس در میدان میدان مدیسون به همراهزی می کند

۲۳ دی ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

        

دهها شلوار جناغی، که از مفاهیم سریع تر که در ورزش هایی مانند کریکت Twenty20 و Sevens راگبی هستفاده می شود، قرض گرفته شده هست، هشت به همراهزیکن را در فرمت خلع سلاح به همراهزی می کند. مسابقه ده گلزن ۱۰ امتیازی هست و برنده به مرحله بعدی می رود.

این رویداد تقریبه همراه سه ساعت طول می کشد و قهرمان تمام ۲۵۰،۰۰۰ دلار می شود.

"این بسیار بی رحمانه هست" به همراهرنارد در یک مصاحبه تلفنی از هسترالیا گفت. "این خیلی سریع و پویا هست که واقعا مردم را بر روی انگشتانش نگه می دارد."

چهار پیشپردازنده ده ها رویداد تیز، از جمله اخیرا در ملبورن هسترالیا، که در آن توماس بردیچ یک میدان مغناطیسی را شامل شد رافائل نادال و نواک جوکوویچ

برگزارکنندگان می گویند که در روز ۸ مارس در رابطه به همراه روز جهانی زن در ۸ دسامبر، رویداد نیویورک را تبلیغ خواهند کرد.

"سرنا ویلیامز در بیانیه ای که توسط سازماندهندگان این رویداد منتشر شد،" من هیجان زده هستم که در اولین مسابقات در ایالات متحده به همراهزی کنم و نمی توانم صبر کنم تا در میدان مدیسون میدان به همراهزی کنم ".

به همراهزیکنان از ده ها تساوی توری هستفاده کرده اند تا مسابقات را برای مسابقات بزرگ تر آماده کنند و رویداد نیویورک، اولین به همراهزی در آمریکای شمالی، پیش از به همراهز BNP Paribas در Welles، Calif، در ماه مارس برگزار می شود. ویلیامز در مصاحبه وگ گفت که قصد دارد در آنجا به همراهزی کند.

او همچنین متعهد به پیروزی در رویدادهای Grand Slam شد و در نهایت رکورد ۲۴ رکورد برتر مارگارت دادگاه را پیشی گرفت.

متاسفانه، من از کتاب های ضبط شده آگاه هستم، "او به وگو گفت. "این یک راز نیست که من ۲۵ سال سن داشته ام"

او عوارض شدید پزشکی را که پس از زایمان رنج می برد توصیف کرد. وی پس از آنکه ضربه همراهن قلب نوزاد به میزان خطرناکی در طی انقبه همراهضات کاهش یافت، دخترش به وسیله بخش اورژانسی سزارین متولد شد.

اما ویلیامز روز بعد، چند لخته کوچک خون در ریه ها کشف شد. این مقاله سابقه آمبولی ریه را دارد و بعد از جراحی، به همراهید رژیم ضد انعقادی آن را متوقف کرد، و این امر به لخته شدن منجر شد.

بعدا زخم از عملیات به علت شدید شدن سرفه ناشی از آمبولی ریوی ناشی از آمبول ریوی بود و ویلیامز به همراه توجه به وگ، یک عمل دیگر را در هنگام کشف کرد که او در ناحیه شکم بزرگ خود، ناشی از داروهای نابه همراهروری خون هست، نیاز به عملیات دیگری داشت.

که یک فیلتر به یک ورید اصلی وارد شد تا از لخته شدن در ریه هایش جلوگیری کند و مجبور شد در شش هفته پس از زایمان در رختخواب بماند.

ادامه مطلب دهستان اصلی
    

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم