پسر تجزیه تحلیل نمیکند یک چیز را محاسبه کند: چگونه در مکزیک پذیرفته شود

۲۳ دی ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

        

"تارسکو در یک مصاحبه اخیر گفت:" مدیران مدت زیادی طول نخواهند گذاشت. " "این مانند اردک، اردک، غاز هست."

هنوز هم گونزالس و سالوادور Quirarte، صاحب Charros، Dahbura، در حال حاضر در معرض ارزش خود را در تجزیه و تحلیل خود را حفظ کرده هست.

Guadalajara، جایی که به همراهزی Charros، در ماه فوریه، سری مسابقات کارائیب را برگزار می کند، رقابت برای قهرمانان لیگ های پورتوریکو، دومینیکن، ونزوئلا و مکزیک، و به نظر می رسد که دو مرد هر گونه مزیت ممکن برای کمک به تیم خود را نماینده مکزیک می خواهند.

به همراه این حال، اتصال دافا به تیم، به طور کامل به تاراسکو متعهد هست که برای یک دهه به همراه دافا همکاری داشته هست.

تاراسکو مربی پرشده از هجردستون سون ها، یک تیم لیگ جزئی، از سال ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۰ بوده هست. Dahbura، که یک قطعه سون ها را در سال ۲۰۱۰ خریداری کرد، در محافل بیسبه همراهل به عنوان شگ شناخته شده بود، زیرا که مایل بود از توپ های پرواز هستفاده کند در طول فعالیت ناخن برای تمرین.

Dahbura و Tarasco پیوستن به یک اشتیاق مشترک برای موضوعات موضوعی تحلیلی در زمینه به همراهزی، و Tarasco متعجب پس زمینه Dahbura.

متولد در ایالات متحده، Dahbura وقتی که او یک پسر جوان بود، به همراه خانواده اش به السالوادور رفت، زیرا پدرش در آنجا کار می کرد. عشق او به بیس به همراهل موجب شد تا او در سریال جهانی ۱۹۷۶ در تلویزیون ملی السالوادور – در ۱۶ سالگی اعلام کند.

در کالج جونز هاپکینز، جایی که او در زمینه علوم رایانه مشغول به تحصیل بود و اکنون در دانشکده در این زمینه هست او برای تیم تسلیم شد.

او در نهایت کسب و کار مشاوره تجزیه و تحلیل خود را به همراه همسر خود، که دارای نسل بیس به همراهل نیز بود، شروع کرد. عموی او، به همراهبی هوفمن بود که در دهه ۱۹۵۰ برای غول های نیویورک درگیر بود و او و دابور به همراه عشق دو طرفه خود به این به همراهزی پیوستند.

هنگامی که تاراسکو در ماه اکتبر مدیریت Charros را آغاز کرد، از خانه اش در مریلند و در درخوهست طارسکو سه شبه همراههت احتمالی شب قبل از هر به همراهزی – یک محافظه کار، یک وسط راه و یک رادیکال. اغلب اوقات صحبت می کرد.

"بعضی اوقات ما در وسط به همراهزی پیامک می زدیم"، Dahbura گفت:

ادامه مطلب خواندن دهستان اصلی
    

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم